Wiedźmy
Réžia:
Jan Kidawa-BłońskiKamera:
Michał EnglertHudba:
Jan BorysewiczHrajú:
Katarzyna Figura, Magdalena Różczka, Maria Seweryn, Jan Borysewicz, Piotr Dąbrowski, Lech Dyblik, Marian Glinka, Magdalena Gnatowska, Tomasz Kot, Sebastian Kutz, Małgorzata Lewińska (viac)Hrajú
Katarzyna Figura
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Magdalena Różczka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Maria Seweryn
Poľsko
Najlepšie seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Démoni Krakova (2022) (seriál)
Jan Borysewicz
Poľsko
Piotr Dąbrowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Lech Dyblik
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Marian Glinka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Magdalena Gnatowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Tomasz Kot
Poľsko
Najlepšie seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Svet v plameňoch (2019) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Małgorzata Lewińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Agnieszka Roszkowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Tomasz Sapryk
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Piotr Siwkiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Grzegorz Wons
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jacek Długosz
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Agata Meilute
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Andrzej Poneta
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)