Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

Kudly4

Kámo, ty máš tetování! Jo, ty taky! A co tam mám? Skvělý. A co moje? Vole. A co moje? Skvělý. A co moje? Vole. A co moje? Skvělý. A co moje? Idioti! Tvoje tetování je vole, tvoje je skvělý. Chápete? Pardon ()

Frajer42 odpad!

Zřejmě bych musel vyhulit skleník trávy, vypít 2 litry okeny a nasbírat košík lysohlávek, aby se mi tahle pošahaná kokotina mohla alespoň v koutku duše zalíbit. Tuhle blbost drží nad vodou pouze krátká stopáž. Každý komu se tento nesmysl líbil by měl jistě zvážit návštěvu psychologa. Když tak zavzpomínám, tak jsem Kutchera ani Scotta v blbějším filmu nikdy neviděl. Kdo hodnotí 4* a více, tak už psychologa navštěvovat nemusí. Už je pozdě. Pěknější odpad. ()

Kothy

Super komedie s Ashtonem Kutcherem a Seannem William Scottem. Sice naprosto stupidní humor, ale například puberťákům stačí. Všichni hledají Převaděč spojitosti. "Páni, vždycky jsem chtěl vidět ledničku plnou pudinků." :D ()

Smok

Áno, je to silne nahlúpla amícka komédia s ústrednou dvojicou totálnych magorov, ale na druhej strane je to pre mňa už kultová záležitosť s kopou neprekonateľných hlášok a gagov. Vzhľadom na to, že nepatrím k divákom, ktorí majú alergiu na Kelsa, nemôžem inak, ako za plný. ()

Mia...

Totalni debilita stvorena jen pro debily. Uplne stupidni humor i poenta. Dve hvezdy jsou za herecke vykony (zahrat takovou blbost vyzaduje urcite velkou namahu) a za to, ze pro svou cilovou skupinu je tento film nejspise skvostem, takze svuj ucel plni a naplnuje sve divaky.Ovsem pocitove pro me je to odpad. ()

swamp

"We will now use the power of the Continuum Transfunctioner to banish you to Hoboken, New Jersey." Naprostá blbost.. ale pobaví. :) ()

Yoshitsune

"Včera v noci jsme ztratili auto, přijali jsme kradené peníze od transsexuálního striptéra a teď nějací vesmírní týpci po nás chtějí najít věc, kterou neumíme ani vyslovit". Totální, nekompromisní, vypatlaný a idiotský, jak tomuhle někdo může dát pět hvězdiček ? Taky to nechápu, nikdy nebudu úplný retard ! https://www.youtube.com/watch?v=EA-r5LMxf_Y ()

silentname

Toto je jedna z mojich najväčších a najobľbúbenejších guily pleasure filmov. Pre mňa je toto film, z ktorého toľko scénok utkvie v pamäti a jeho absurdné situácie podľa mňa maximálne fungujú. Ako čínska reštaurácia, ako tetovanie ako prevádzač spojitosti, Zoltán... to je proste perla za perlou a nemôžem si pritom pomôcť. Je to výplachový humor ako majú Američania typické, ale na druhú stranu je toto jedna z tých komédií, kde to pre mňa funguje. Oveľa radšej si pozriem toto, ako keby som mal opäť niekedy vidieť Vacation. "A dál?" A dál už len poviem, že kedykoľvek je to v telke tak si to pozriem. "A dál?" Odmietam s vami hrať túto čínsku hovadinu. :D Hodnotenie: B+ ()

LaciLC

Šialené, trápne, absurdné a občas poriadne zábavné. Film je však svižný, takže rýchlo utečie a ja som sa pri ňom nenudil. Odporúčam novší režisérov film Zahulíme, uvidíme, to je o veľa vtipnejšia jazda.**a 1/2 ()

Marze

Politicky nekorektní humor, ale celkově nezábavné. Tato komedie vám, která je zaměřena na dětinské publikum vám akorát vyplení mozkové buňky. ()

ad-k

Místy s trapností silně koketující teenagerská záležitost, ale pár vtípků se kupodivu (díkybohu) povedlo... viz např. čínské bistro nebo mé oblíbené kosmické oděvy jedné vypečené "hvězdářské" sekty. Pro lepší představu stačí navštívit stránky u nás tolik známých "Cosmic People of the Universe"... Zoltan! Nebo Ashtar? Obojí! 40% ()