Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

Plangi odpad!

Dva pokusy o zhlédnutí u mne skončily vypnutím cca po 20 -30 minutách. Americké "komedie" pro náctileté, odstartované Prcičkami se dají celkem zkousnout, i když se jedná ve většině případů o debility pro jednorázové pobavení. V tomto případě jsem se nezasmál ani jedinkrát za těch pár minut a pomalu jsem dostával tik, jak mě nebetyčně štvalo, co to tam ti dva předvádějí. Takže hodnocení patří první třetině filmu, s tím, že ani nedoufám, že to ve zbytku filmu bylo lepší. ()

otík

Nenáročná, vkusná, slušná a celkem i zábavná jízda dvou ujeťáků, kteří hledají svou káru a setkávají se s vesmírnou sektou i skutečnými mimozemšťany. ()

Noviik

Ano, jedna z největších studipid co kdy spatřily světlo světa. Tu jednu hvězdičku dávám za to, že je to až moc originálně stupidní. Dává to smysl? Asi ne, a tom je i tenhle film... ()

tomeek

Kultovní (už by se tak dal nazvat) film mého mládí, ale co mi na něm nesedí: po chlastačce okno jak prase a nikdo z nich nemá kocovinu??? ZOLTAN! ()

URBAN

Prakticky o ničem nebo spíš o ničem , ale to je u takového typu filmu a humoru úplně jedno a je to spíš ku prospěchu . Jinak jsem se nasmál dost protože typy takových filmů mám strašně rád je to prostě film s označením vypnutí mozku ( 10.9.13/MAC ) ()

filmmovier

Překvapivě velmi povedená teenagerovská komedie. Obsahuje spoustu ujetých hlášek a ještě ujetějších situací ( tetování, automat na jídlo, pštros ) , u kterých se prostě budete bavit. Prvky sci - fi a fantasy příběh vnášejí do tohoto žánru také něco nového a dost to funguje.Ne, žádné Prcičky. U mě jasně vede tahle stupidita. Ta komedie prostě mile překvapila. Už několikrát mě pobavila. To zaručuji. ()

Estrellita

Jsem jedním z mála magorů, kteří tuhle kravinu ohodnotí vysoko. Je to z jednoho prostého důvodu: PŘEVADĚČ SPOJITOSTI! Když se vyhlásí přísný zákaz myslet, pak se tahle úchylnost stane pro své hlášky nezapomenutelnou... Například scéna Sweet & Dude, scéna "A dááááál?" nebo pštrosí problém: Jesse: "Kámo. To je lama!" - Chester: "To není lama, to je pštros!"...o chvíli později... Chester: "Zatracený lamy! Zdrháme!". Ashtonovi role blba naprosto sedí a Seann mu zdatně konkuruje... "Teplí severští bratři na levoboku!" Tohle by prostě měl vidět každý správný šílenec. "Zoltan!" ()

LordSnape

Na odpad to sice ještě není, ale kokotina to je pořádná! Fakt nechápu jak může někdo napsat scénář, který stojí na hledání nějakého převaděče spojitosti. A dál??? A dál??? ()

DivX

Ubohý děj, stupidní herecké výkony a trapné hlášky, kterým jsem se smál ani nevím proč. Ale i tak má film něco do sebe! Nevím přesně co, je to prostě takový ten "kulťák". 60% (DĚJ ** VTIP *** EFEKTY * HERCI **) IMDb.com: 5,2/10 ()

Sfinkter

Ztřeštěná oddechovka, u které si člověk příjemně odpočne a slušně se zasměje. Od snímku jsem čekal naprosto něco jiného, ale svým úletem mě překvapil příjemně. ()