Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

LeaFF

to je taková blbost, že se u toho člověk parádně odreaguje. Pokaždý se u toho směju - nejvíc scénka Kutcher a Scott vs. Fabio s modelkou v autě :-D ZOLTÁN ()

kratajirka

To je ta nejdokonalejší 3,14čovina v dějinách emérikn kinematografie. A za to, že je tak 3,14čovsky dokonalá dávám z3,14čenejch 5 hvězd. :) ()

Tomas129

Totální volovina, ale pobavila mě :D Nezapomenu na tu scénu s objednáváním jídla. A dál? :D Nebo hele vole, ty máš tetování! Ty taky vole! Co tam mám? Vole, a co to moje? Bezva, a co tam mám já? Vole, a co to moje.... x-D Trochu mi to připomíná film Pařba ve Vegas. ()

Calabria

Ten film je režisérská topovka. Mám pocit že herci, kamera a režisér byli na stejné vlně. Ten film je naprostého skvost. Samozřejmě tak je debilni, že je lepší se jim asi nechlubit ()

Smells odpad!

Pane bože. Toto je opravdu vrcholná americká fekálie. Komedie...no někomu možná příjde vtipný 20x dokola a dál, 2x sražení někoho autem, díra v pytli na odpadky, ale mě ne. ()