Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

castor

Noc to musela být divoká, jenže dva puberťáci netuší, jak ji strávili. Náznaky by byly, nicméně nejprve musíme prošlapat těch 80 minut, které si pro nás tvůrci připravili. Pochopitelně se dočkáme politicky méně korektních scén, které se dají zvládnout za předpokladu, že divák přijme fakt, že osazenstvo na plátně je plné imbecilů, čímž se z komedie stává spíš absurdní groteska. Tehdy to ovšem táhlo a s ohledem na rozpočet slušně vydělávalo, vliv Prciček byl holt enormní a nemůžeme se zase tvářit, že se některé scény nepovedly. Ba naopak, navíc si tvůrci pohlídali tempo a zvolili docela sympatické (toho času neokoukané) tváře. ()

numi

Pubertální film. Ne, že by byl jen pro puberťáky, nudit se může kdokoli, teď doopravdy myslím to, že pubertální byl ten film. Neustále se střídají nálady i kvalita fórků. Najdou se skvělé fóry, trapné fóry a bohužel se najdou i některé opravdu odporně ubohé - viz. výsměch slepcům. Prostě to začíná jako slušný rozjezd a já se dobře bavím, ale co se z toho vyklubalo jsem fakt nečekal. Líbil se mi námět, který byl docela uvěřitelný - neříkejte, že se vám to nestalo... :o) - a líbil se mi způsob vyprávění. Od té chvíle, kdy však ústřední dvojka zhulí psa, to jde s filmem dolů a dolů (bohužel je to hned ve třetí scéně). Škoda. Kdyby to zůstalo jen u toho hledání auťáku a vzpomínání si na včerejší mejdan, tak bych šel s hodnocením o dost výš. Takhle je to bod zá námět a druhý za tři nebo čtyři povedený fórky. Takže za dva a s odřenýma ušima. [leden 2006] ()

ad-k

Místy s trapností silně koketující teenagerská záležitost, ale pár vtípků se kupodivu (díkybohu) povedlo... viz např. čínské bistro nebo mé oblíbené kosmické oděvy jedné vypečené "hvězdářské" sekty. Pro lepší představu stačí navštívit stránky u nás tolik známých "Cosmic People of the Universe"... Zoltan! Nebo Ashtar? Obojí! 40% ()

BoPo

Tak ako Prcičky sú v rámci svojho žánru top a dnes už klasika, tak tento kúsok má svoje miesto v rámci svojho druhu tiež pomerne isté. Teda komédia o úplných debiloch, ktorí sa dostávajú do tých najdebilnejších situácií a riešia ich tým najdebilnejším spôsobom. Vyserte sa na vysoké nároky oscarovej komisie a užite si zábavu prostého ľudu. ()

Jara.Cimrman.jr

Při sledování tohoto snímku jsem nepožil žádné drogy, alkohol ani steak z lamy a přesto jsem se bavil parádně. Důvod jsem ani po důkladném pátrání neodhalil, protože filmy o debilech obvykle pohrdám, ale dva sjetí kreténi s megaoknem mi tentokrát připadali zábavní. Důvodem patrně bude onen převaděč spojitosti, který všem těm jogurtům v ledničce, pštrosím atakům, striptérkám s penisem i homofrancouzákům dával smysl. Že to není možné? Tak si složte rubikovu kostku a uvěříte v Zoltána. ()

• Ve filmu říká Mark (Andy Dick) Jessemu (Ashton Kutcher) a Chesterovi (Seann William Scott) ať mu napíši na jeho webovou stránku www.freakincage.com (přeloženo jako www.magorvkleci.com). Stránka byla v době vzniku funkční a byla na ní fotka Marka v kleci. Nyní už není v provozu. (Pumiiix)
  • Tržby ze severoamerických kin byly 46,7 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových pak dosáhl 73,2 mil. (NIRO)
  • Plánovalo se i natočení dalšího dílu s názvem "Seriously Dude, Where's My Car?", k realizaci ale nedošlo. (Cheeker)