Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvorcovia:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (viac)

Recenzie používateľa tuntavala k tomuto seriálu (119)

Zlá víra (2013) (S03E09)

Donna: "Vypadas spokojeneji, nez vcera." Harvey: "To jsem." Donna: "Co tady delas?" Harvey: "Napadlo me, ze te svezu." Donna: "Vcera jsi me nechal odvezt." Harvey: "Jo, dnes pojedu s tebou." Donna: "Harvey, jsme spolu patnact hodin denne. Opravdu chces jet spolecne do prace?" Harvey: "Kdo mluvil o praci? Mame snidani v Nugateen a exkurzi v Ermez. Ta by mohla zahrnovat novou kabelku. " Donna: "Ty potrebujes novou kabelku?" Harvey: "Kabelek neni nikdy dost." Donna: "Jsi zena meho srdce." Harvey: "V tom pripade..." Donna: "Harvey, proc tohle delas?" Harvey: "Donno,  prosli jsme peklem. Zaslouzime si oslavu." Donna: "No, v tom pripade, tys to mel hodne tezke. Bude to chtit vic nez jednu kabelku." Harvey: "Jinak by to ani neslo." ()

Zůstaň (2013) (S03E10)

Harvey: "Chces radu? Zavolej tete Sally." Mike: "Harvey, pockej. Ja na tebe neutocim. Jasny? Mam s necim problemy, jen chci znat tvuj nazor. Harvey: "Jo a ja se prece nesnazim branit. Jen ti rikam, ze nevim vsechno." Harvey: "Mikeu, chces vedet jak byt pravnikem? Poradim ti. Ale jak se vyporadat s laskou, to neni muj obor." ()

Pohřbená tajemství (2014) (S03E11)

Harvey: "Jsi pripraven na nyslech?" Mike: "Jasne, ze jsem." Harvey: "Zapni si poklopec." Mike: "Je zapnutej." Harvey: "Nepodival ses. Jsi pripraven." Mike: "Jo? Tak proc tam jdes se mnou?" Harvey: "Ja jdu na tvuj vyslech." Mike: "Pockej, pockej. Rekls, ze si ten pripad muzu vzit. Rekls, ze ho mam nakopat. Je to muj vyslech, ne tvuj." Harvey: "Ja vim." Mike: "Vis to? Tak proc mi delas chuvu?" Harvey: "Nedelam, chci jen videt jak ho rozdrtis. Nesu si svacu "Mike: "Na vyslech  si buraky brat nebudes. " Harvey: "Proc?" Mike: "To se nedela." Harvey: "Taky jsem se smiril s tvoji kravatou. " Mike: "Kaslu na to, jestli ses s ni smiril nebo ne. Chces jit se mnou? Buraky nechas venku. " Harvey: "Jsi pripraven." ()

Co bylo bylo (2014) (S03E12)

Rachel: "Ne, pockej Mikeu, to neni dobrej napad." Mike: "To je fuk. Co nam muzou...vyrazi nas?" Rachel: "Mikeu, pred patou jsem z tehle budovy neodesla uz celych sest let." Mike: "O duvod vic to udelat. Takze, chces jit do kina? Na veceri? Na panaka? Rachel: "Ja bych chtela jit domu." Mike: "Jo, pojdme domu." ()

Cvičný proces (2014) (S03E13)

Scotty: "Uhni. Musime si promluvit" Louis: "Ted ne, doplnuji sacharidy." Scotty: "A proc?" Louis: "Kvuli tobe. Jsme ve valce." Scotty: "Ne, nejsme." Louis: "Jak to? Mavas bilou vlajkou?" Scotty: "Ne, zadnou vlajkou. Ale timhle. Smernice 19./b popira smernice 139/j." Louis: "Tatro smernice nebyla schvalena." Sxcotty: "Neprislo dost clenu. Louis: "To je technicky prestupek." Scotty: "Pro tebe ne. Ty jsi clen komise. A co stoji ve smernicich o clenu komise, ktery implementuje dodatek bez schvaleni?" Louis: "Okamzite odvolani." Scotty: "Tak uz me neobtezuj." Louis: "Tohle neobstoji." Scotty: "Loiusi, ja te vazne varuju. Uz s tim jednou provzdy prestan. Porazila jsem te a udelam to zas." Louis: "Tys me nikdy neporazila." Scotty: "Ze ne? Kdo si myslis, ze poveril Nigela, aby sel proti tobe, pri rozdeleni firmy? Me!" Louis: "Ty jsi dabel." Scotty: "Nejsem dabel. Jen myslim takticky. Louisi Litte, oznamuji ti, ze tvoje sluzby uz Franklin kuryr nebude potrebovat. A jestli me obejdes strcim ti tu smernici do zadku." ()

Infarkt (2014) (S03E14)

Donna: "Louisi..." Louis: "Je to nebe?" Donna: "Asi chapu, proc si to myslis, ale neni." Louis: "Jak se to mohlo stat? Ke svemu telu se chovam s uctou." Donna: "Vzdyt si neodpocines ani o vikendu. A koncipienti ti zvysuji krevni tlak. Louis: "Protoze jsou desne pit...." Donna: "Dobry Louisi, klid. Podle doktoru jsi mimo nebezpeci a nenervuj se." Louis: "Donno: "Doktori chteji, abych odesel." Donna: "Tys mel infarkt." Louis: "Kdyby byl privod krve ucpany o pul vteriny min, tak by se to klasifikovalo jako mensi srdecni prihoda." Donna: "A co kdyby to trvalo o pul vteriny dyl?" Louis: "Trvalo... Musim do prace." Donna: "Louisi, myslim to vazne. Musis zvolnit. Mohls umrit. A kdyby se ti neco stalo, Harvey by to neunesl, jasny? Louis: "Budu se hlidat," Donna: Dobre." ()

Odkryté karty (2014) (S03E15)

Harvey: "Vstup na burzu je ohrozeny, pokud nevyresime tohle." Mike: "Ohrozovani deti? Pockej, vdyt zrovna otevreli. Ta zaloba je pekna blbost." Harvey: "Blba zaloba ve spravnej cas, je lepsi, nez nespravna zaloba ve spatnej cas." Mike: "Na to si prisel ty sam?: Harvey: "To me naucila babicka." ()

Není cesty ven (2014) (S03E16)

Donna: "Harvey, nemuzu najit Mikea." Harvey: "Co?" Donna: "Zkousela jsem e mail, poslala mu textovky a Mike proste neni k nalezeni." Harvry: "Louisi ted ne!" Louis: "Ted, Harvey. Vim kde je. Zatkli ho spolecne s Heroldem Gandersonem." Harvey: "Musime tam hned jet." ()

Season 4 (2014) (S04)

Souperi. ()

Raz dva tři teď! (2014) (S04E01)

Harvey: "Nemelas mit dneska skolu?" Rachel: "Tu mam hned po tomhle." Harvey: "Rekl ti to?" Rachel: "Myslels, ze nerekne? Hele, kdyz budes chtit, abych Mikeovi predala nejaky vzkaz, tak rekni naprimo kdy a kde, ale uz me nikdy nevyuzivej takhle." Harvey: "Mas pravdu. Rachel: "Najednou? Harvey: "Nemel jsem to delat. Nezlob se." Rachel: "Je snad dneska april?" Harvey: "Ne, nechci aby se zas rikalo, ze neumim uznat chybu." Rachel: "Uz to rikat nebudu." ()

K snídani, obědu i večeři (2014) (S04E02)

Mike: "Ale ne, uz potrebujes chvilku pro sebe?" Harvey: "Ne pro sebe, na to, abych ti nakopal zadek." Mike: "Oba vime, ze to delas, jenom kdyz si das hot dog." Harvey: "I kdybych vypil litr dzusu, stejne te roznesu." Mike: "To bych nerekl, protoze mam tohle." Harvey: "Tak mi to precti." Mike: "Harvey Specter, predvolavam vas..." Harvey: "Delas si snad legraci? Tys me dal predvolat?" Mike: "No jo. Predbezne. Zablokuji tvou soutezni nabidku." Harvey: "To je blbost." Mike: "No, uvidime co na to soudce. Na, mas plne ruce. Na , ja ti to dorucim. A je to. Stani je ve dve. Mej se. Jo, a Harvey, ten oblek je k soudu moc stary, nemyslis?" ()

Podpásovky (2014) (S04E03)

Donna: "Tak si to tak neber, Louisi." Louis: "Je to divny videt ho v moji byvaly kancelari, chapes? Je to jako jet kolem domu, kde si vyrustala a videt v nem cizi rodinu. Mas chut tam vlitnout a udelat si polivku. Znas ten pocit?" Donna: "Jakou polivku?" Louis: "Bramboracku." Donna: "Ani nahodou." ()

Na dlh (2014) (S04E04)

Jessica: "Co pak to delas?" Jeff: "Nalevam nam piti." Jessica: "Cahill na to kyvl?" Jeff: "Vsech sedm veci ulozil k ledu. Jessico, mrzi me, ze jsem k tobe nebyl uprimny." Jessica: "Me taky." Jeff: "To, ze jsem ti lhal bylo obchodni rozhodnuti a spatne. Jao muz zene bych ti nikdy nezalhal." Jessica: Toho si vazim." ()

Planý sľub (2014) (S04E05)

Mike: "Prisel mi vzkaz od Donny. Co se deje?" Harvey: "Co Rachael?" Mike: "Je to lepsi. Odpociva." Harvey: "Mikeu..." Mike: "Kruci, ja to vedel. Vedel jsem, ze to nezmenis." Harvey: "Chtel jsem." Mike: "Chtel jsi. Jsi preci jeji partner." Harvey: "Jenze hlavni slovo ma ona. A ty to vis" Mike: "Kdybys bojoval za sebe, tak by to nehralo roli." Harvey: "Kolikrat jsem bojoval za tebe i za Jessicu a nejednou vyhral. Ale tohle neni to same. Mikeu, ver mi takhle jsem to fakt nechtel." Mike: "Byla chyba, kdyz jsem uveril tvemu slovu." Harvey: "Ne, velka chyba byla, ze jsem ti neuveril, kdyz si prisel s tim planem na prevzeti." MIke: "Boze..." Harvey: " Mikeu, je malo veci, kterych lituju. Proste to neni muj styl. To je jedna z nich. Kdybych to mohl vratit zpatky, byl bych rad, ale nemuzu." Mike: "A to me ma zastavit?" Harvey: "Ne, jenom jsem ti to chtel rict. Udelej co musis." ()

Kto z koho (2014) (S04E06)

Harvey: "Krucinal, Louisi co si to sakra provedl?" Louis: "O cem to mluvis?" Harvey: "Prave jdu ze schuzky s Charlesem Forstmenem, a prave, kdyz jsem na nej chtel vytahnout ty akcie, rekl mi, ze uz mi nepatri, protoze jsi slozil Vexleruv projekt." Louis: "Snazil jsem se ochranit nasi firmu!" Harvey: "Kdo ti takovou blbost nakukal?" Louis: "Prece Jessica!" Harvey: "Rekla ti, abys s tim pockal a ty to vis." Louis: "Mas mobil? Nahanel jsem te. Nechal jsem tri vzkazy." Harvey: "Kdybys mi nechal milion vzkazu. Rekla ti, ze mas pockat, co ja na to, jenze tys neposlechl, jako pokazde a zase si to zvoral." Louis: "Podivej, Harvey, ja posloucham. Vzdycky posloucham na slovo. A co z toho mam? Kulovy! Mozna nejsem partner, ale nejsem zadnej brigadnik. Rozumis? Nemohl jsem te nikde sehnat. Tak jsem se rozhodl, ze to vezmu na sebe, sakra. Harvey: "Chces vedet proc nejsi partner, Louisi? Kdykoliv neco vezmes na sebe, tak to akorat podelas. Louis: "Co po me chces, Harvey? Jak bych to mohl napravit?" Harvey: "Chces neco udelat, Louisi? Nez, abys mi po Donne posilal priblbly hrnicky, bud tak laskav a neplet se do mych veci." ()

Máš padáka (2014) (S04E07)

Jessica: "Cos mi chtel?" Harvey: "Nemas dobrou naladu." Jessica: "Nemam." Harvey: "Probereme to jindy." Jessica: "Kdyz uz jsem prisla, probereme to hned." Harvey: "Jen jsem se chtel zeptat jak to slo s Louisem." Jessica: "Recicky, to bys nerikal, ze se mnou chces neco probrat." Harvey: "Chci vzit Mikea zpatky. " Jessica: "Tak o tom se fakt nechci bavit. " Harvey: "Jessico..." Jessica: "Harvey, co od nas odesel, lip se mi v noci spi. Jsem opravdu rada, ze to tak je. A uz to nechci menit. A jestli te to opravdu zajimalo, Louis podekovani prijal jako kreten. Kdyz nic nemas pujdu domu." ()

Slabiny (2014) (S04E08)

Jessica: "Harvey, dej na me. Ten chlap si s tim neda pokoj." Harvey: "Mel bych jeden radikalni navrh." Jessica: "To me zajima." Harvey: "Muzeme mu dat co chce. Nemame prece co skryvat." Jesicca: "Harvey, me je jedno, ze nemame co skryvat. Policajt sleduje auto tak dlouho az rozbite svetlo najde. A kdyz ho nenajde, tak ho sam rozbije." Harvey: "Mas tedy jiny navrh?" Jessica: "Ne, to nemam. Cahill veri, ze jste se proti nemu s Mikem Rossem  spikli. Kdyz je ten podvodnik zpatky, muzete dat hlavy dohromady a dostat nas z toho ven." ()

Odchod (2014) (S04E09)

Louis: "Vis to?" Donna: "Jisteze to vim." Lous: "Nechtel jsem to." Donna: "Louisi, Me je jasne proc si to udelal." Louis: "Vazne?" Donna? "Vazne. Sel jsi do toho s temi nejlepsimi umysly a pak se to zacalo zvrtavat az uz bylo pozde." Louis: "Je mi priserne." Donna: "To je v poradku." Louis: "Coze? Nerikalas..." Donna: "Ze to chapu? Jiste. Za to ty nejspis nechapes, kdyz jsi to podelal jindy, byla to samozrejme chyba. Tentokrat to byla tvoje volba. Louis: "To rikal Harvey." Donna: "Jo, to rikal i Harvey. A ikdyz to vsechno chapu, neznamena to, ze bys zaslouzil slitovani. Takze jestli po me chces, abych po milionte sla za Harveym..." Louis: "Ne, proto tu nejsem." Donna: "Tak proc jsi tady?" Louis: "Chci se jen zeptat zda me chteji vyhodit." Donna: "Coze?" Louis: "Videl jsem ten jeho vyraz. Tobe on veri. Musim zjistit, jestli ma v umyslu me vyrazit" Donna: "Ne, Louisi, pokud ja vim, tak te Harvey nema v umyslu vyrazit." Louis: "Dekuju ti Donno. Na tebe je spoleh." ()

Gladiátori (2014) (S04E10)

Jessica: "Prisel sis pro svoje veci?" Louis: "Ne, prisel jsem si pro sve tri klienty." Jessica: "Ti klienti, jako vsichni, jez  zastupujeme, patri me. Proti tomu ty nic nezmuzes." Louis: "Ale zmuzu. Podle stanov musis klienty informovat o odchodu kterehokoliv z pravniku. Kdyz to neudelas, jeste pred jeho vypovedi, pak jsou volni." Jessica: "No ty sam si je psal, takze budu verit, ze to tak je." Louis: "Ach, myslis, ze i tak nemam sanci. To ja jsem je sem privedl abral jim telefony v noci, kdyz tys brala akorat svuj podil." Jessica: "Opravdu jenom tak?" Louis: "Ano. Proto je taky ziskam. Mam na ne totiz narok." Jessica: "A presne o to ti slo vzdycky, ze jo, Louisi? O tve naroky." Louis: "No to si pis, ze jo. Je sila, ze mi po tom vsem, co jsem pro vas udelal, reknes ne." Jessica: "A ty si zase porusil zakon. Presto jsem ochotna ti dat dobre doporuceni." Louis: "Ja nepotrebuju tve doporuceni, Jessico! Ale klienty! A jestli mi je nedas, tak si je hlidej. Protoze ja je chci." ()

Čo je veľa, to je veľa (2015) (S04E11)

Donna: "Harvey..." Harvey: "Nemusis nic rikat." Donna: "Ale jo, musim. Hledal te Louis a ja nevedela co s tim. Chtel zavolat Sheile a vsechno ji vyklopúiot. Takovyho jsem ho jeste nezazila. " Harvey: "Ty za to nemuzes." Donna: "Muzu za to. Zatlacil na me a ja povolila." Harvey: "Vzdyt je to jedno. Stejne to vedel." Donna: "Jak to muzes vedet." Harvey: "Protoze znam Louise a taky znam tebe. Vim, ze by te nikdy nezlomil, kdyby uz davno neznal pravdu. A uz to nikdy prede mnou nerikej." Donna: "Mohla jsem te varovat, nez jsi prisel." Harvey: "Tim by sis ho jeste vic znepratelila. Poznal by, zes mu to rekla. Udelalas co si mohla" Donna: "Tak jo." Donna: "Musi to vedet i Mike." Harvey: "Nesmi hned." Donna: "Harvey..." Harvey: "Povim mu to az rano. Povedl se nam velky triumf. Nerad bych mu kazil vecer." ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)