Louisova rezignácia nedá nikomu vo firme Pearson & Specter spať. Niektorým zo súcitu k Louisovi, iným, že sa na podvode podieľali spolu s ním, a tým ostatným, že ohrozil ich firmu. Tak či onak, je potrebné sa ponad to preniesť a ísť ďalej. Na Harveyho s Mikeom teraz čaká prípad problémovej fúzie Versalife a Pfizer. Ako sa však ukáže, problém s Louisom sa nekončí jeho odstúpením. Nielenže si nárokuje na niektorých svojich klientov, ale Harveymu začne kaziť plány s Versalife. Aj napriek tomu sa Harvey s Mikeom rozhodnú, že mu pomôžu zohnať prácu a možno ho dajú opäť dokopy so Sheilou, láskou jeho života. Lenže ani to všetko nebude stačiť, keď Louis konečne zistí skutočnú pravdu o Mikeovi a Harvarde, čím otvorí ten najväčší problém celej firmy. (TV Wau)

tuntavala

Jessica: "Prisel sis pro svoje veci?" Louis: "Ne, prisel jsem si pro sve tri klienty." Jessica: "Ti klienti, jako vsichni, jez  zastupujeme, patri me. Proti tomu ty nic nezmuzes." Louis: "Ale zmuzu. Podle stanov musis klienty informovat o odchodu kterehokoliv z pravniku. Kdyz to neudelas, jeste pred jeho vypovedi, pak jsou volni." Jessica: "No ty sam si je psal, takze budu verit, ze to tak je." Louis: "Ach, myslis, ze i tak nemam sanci. To ja jsem je sem privedl abral jim telefony v noci, kdyz tys brala akorat svuj podil." Jessica: "Opravdu jenom tak?" Louis: "Ano. Proto je taky ziskam. Mam na ne totiz narok." Jessica: "A presne o to ti slo vzdycky, ze jo, Louisi? O tve naroky." Louis: "No to si pis, ze jo. Je sila, ze mi po tom vsem, co jsem pro vas udelal, reknes ne." Jessica: "A ty si zase porusil zakon. Presto jsem ochotna ti dat dobre doporuceni." Louis: "Ja nepotrebuju tve doporuceni, Jessico! Ale klienty! A jestli mi je nedas, tak si je hlidej. Protoze ja je chci." ()