Po tom, čo Louis napravil Jeffov problém s Charlesom Forstmanom, chcú sa mu Jessica spolu s Harveym odvďačiť. Dajú mu možnosť výberu istej kompenzácie. Ale ako by Louis mohol prijať niečo také, keď si je dobré vedomý, čoho sa s Forstmanom vlastne dopustil? A keď ho Forstman ešte aj donúti podpísať dokument, ktorý jeho spoluvinu dokazuje, Louisova morálna dilema sa len zhorší. Mike medzitým stále ďalej tápe, ako má naložiť so svojím životom. Rachelino tajomstvo jej bozku s Loganom mu rozhodne na životnej sile nepridá. Preto si zaumieni, že problém s Loganom navždy vyrieši, a to aj s pomocou Harveya, Louisa a Stana Jacobsona, ktorého pred niekoľkými rokmi z firmy Pearsonová & Specter vyhodili, a ktorý dobre vie, aké to je byť na dne a začať znovu. (TV Wau)

tuntavala

Jessica: "Cos mi chtel?" Harvey: "Nemas dobrou naladu." Jessica: "Nemam." Harvey: "Probereme to jindy." Jessica: "Kdyz uz jsem prisla, probereme to hned." Harvey: "Jen jsem se chtel zeptat jak to slo s Louisem." Jessica: "Recicky, to bys nerikal, ze se mnou chces neco probrat." Harvey: "Chci vzit Mikea zpatky. " Jessica: "Tak o tom se fakt nechci bavit. " Harvey: "Jessico..." Jessica: "Harvey, co od nas odesel, lip se mi v noci spi. Jsem opravdu rada, ze to tak je. A uz to nechci menit. A jestli te to opravdu zajimalo, Louis podekovani prijal jako kreten. Kdyz nic nemas pujdu domu." ()