Réžia:
Otto HaasScenár:
Vladislav ČejchanKamera:
Josef MotejlHudba:
Luboš FišerHrajú:
Bohuš Záhorský, Aleš Helcelet, Vladimír Brabec, Vítězslav Vejražka, Vlasta Matulová, Naděžda Gajerová, Ladislav Pešek, Martin Růžek, Vladimír Huber, Bohumil Křížek, Pavla Maršálková, Věra Koktová (viac)Hrajú
Bohuš Záhorský
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Vyšší princip (1960)
Cisárov pekár a pekárov cisár (1951)
Dobrý vojak Švejk (1956)
Aleš Helcelet
Československo
Najlepšie filmy:
Zelené obzory (1962)
Južná pošta (1987)
Černá dynastie (1962)
Vladimír Brabec
Československo
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Vítězslav Vejražka
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Lucerna (1967) (TV film)
Údolí včel (1967)
Ďáblova past (1961)
Vlasta Matulová
Československo
Najlepšie filmy:
Kočičí hra (1982) (divadelný záznam)
Atentát (1964)
Hrdinové okamžiku (1961) (seriál)
Naděžda Gajerová
Československo
Najlepšie filmy:
Kočičí hra (1982) (divadelný záznam)
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Vyšší princip (1960)
Ladislav Pešek
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (TV film)
Martin Růžek
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Tři na lavičce (1978) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Všichni dobří rodáci (1968) - rozprávač
Vladimír Huber
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Po stopách krve (1969)
Smuteční slavnost (1969)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Bohumil Křížek
Československo
Najlepšie filmy:
Advent (1956)
Rána jistoty (1977) (TV film)
Takže ahoj (1970)
Pavla Maršálková
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)
Ostře sledované vlaky (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Věra Koktová
Československo
Najlepšie filmy:
Dobrý vojak Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Daleká cesta (1948)
Arnošt Faltýnek
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Dobrý vojak Švejk (1956)
Atentát (1964)
Věc Makropulos (1970) (divadelný záznam)
Václav Kaňkovský
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Na kometě (1970)
Divoká planéta (1973)
Rudolf Deyl ml.
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Dobrý vojak Švejk (1956)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Lucerna (1967) (TV film)
Růžena Lysenková
Maďarsko
Najlepšie filmy:
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Marie Rosůlková
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelný záznam)
Spalovač mrtvol (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Nataša Gollová
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Vojta Plachý-Tůma
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Hra bez pravidiel (1967)
Josef Gruss
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Eva tropí hlouposti (1939)
Příběh dušičkový (1964) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)