Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

FilmFan24

Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se párkrát nezasmál. Ale mám rád úplně jiný typ humoru a filmy tohoto ražení mě zcela míjí... ()

Fanucci

Já jsem se bavil. Např. scéna z kabrioletu, v které jedna z Deucových klientek začne nadávat na ostatní kolemjdoucí a řidiče je dokonalá. Jistě, neni to Občan Kane, ale co má bejt? Důležitý je, že se člověk zasměje. ()

wipeout

Tak toto už vonkoncom zábavné nebolo a poväčšinu času som sa len znudení divil nad hrôzostrašnou komédie možno tak len s tromi podarenými scénami. A čo tam preboha mal znamenať ten dramaticko-romantický príbeh lásky?...Osobne nič proti bláznivým komédiám tohto tipu nemám ale v tomto prípade to bola streľa mimo. Radšej si pozrite dvojku, ktorá z tej istej zápletky vyťažila omnoho viac. 1,5* ()

Martin741

Fekalnny humor mal miestami nieco do seba, a ta tucna cernoska s obrovskymi kozami, tak to bol masaker. celkovo vsak len nudny podpriemer, po ktorom sa po X rokoch zlahne zem : 30 % ()

MrPierc

Tak pozor !!! Tento film je sice odpad americké popkultury a někomu se nelíbí, ale pro mne je to jedna z nejvíce crazy vtipných komedií vůbec !!! A dokonce v českém dabingu je taky dobrá !!! Schneider ve své nejlepší formě, doufám, že bude víc takových filmů ()

dubinak

Pro mě je tohle prostě jedna z nejlepších komedií z mého raného života. S kámošem ji hláškujeme pořád a filmy, na které máte tak dobré vzpomínky, přesto, že je to sprosťoučká blbost, prostě neohodotíte špatně. Za mě sranda až na půdu. Navíc miluju Roba Schneidera, spolupráce Sandler-Schneider se zase osvědčila. ()

Juto

Občas drsné a hrubé, no neubránil som sa smiechu. Samotná myšlienka, že Rob Schneider hrá mužského gigola, je taká absurdná, že sa nemôže film brať vážne a celý film je odľahčený. 6/10 ()

WolfR

Film Deuce Bigalow: Dobrej striptér je film, ve kterém nemáte hledat nějaké poselství, které by vám nějak pohnulo city nebo podobně. Tento film měl zkrátka účel pobavit, a to se mu podařilo. Příběh je o chudém chlapíkovi, jménem Deuce Bigalow, kterého díky jeho vlastní chybě propustí z práce, kde dělal čističe akvárií. Tak tedy začne čistit jezírko u jednoho velice bohatého chlápka, jménem Antoine, který je tak bohatý díky tomu, že je gigolo (mužský prostitut). Po souhře náhod a událostí odjíždí Antoine na služební cestu a přenechává Deuceovi svůj luxusní dům, aby mu jej pohlídal. Deuce se v domě zabydluje, ale přitom Antoinemu rozbije nádherné akvárium za několik tisíc s velmi vzácnou rybou. A tak si začne jako gigolo vydělávat peníze, aby mohl zaplatit výrobu nového akvária, než se Antoine vrátí. Ovšem to se neobejde bez problémů. Ve filmu je zakomponováno spousty vtipných situací a gagů. Nechybí i fekální humor. Je tu sice pár trapnějších momentů ale i tak je to výborná komedie, která vás pobaví. 3 hvězdy. UPOZORNĚNÍ: Vtípky budou nejlépe fungovat, když vypnete mozek. ;-) ()

Iwus.ka

Mám upozornění pro všechny muže, kteří by snad toužili po kariéře profesionálního klátiče ženského pokolení. Nejen, že musíte být ve svém oboru opravdu dobří, ale taky skvěle vypadat. Bude vás to stát hodně sil a chlupy celého těla, ano i tam. Hlavně se nezapomeňte naučit pár triků, jak nás ženy zaujmout. Ne, na přírodopisném kanálu to opravdu nepochytíte. Bohužel než se vypracujete, musíte přijmout vše, co se namane. Stačí však být vynalézaví a ženy vám budou padat k nohám a vrnět blahem. Pomalu už si začněte zvykat na ty malé, hubené, korpulentní, obří, pěkné, škaredé, bezzubé, sprosté, šílené, ploché či jinak postihnuté buchtičky. Ostatně, pusťte si tento film a ono už vás to vším tak nějak provede. Pěknou zábavu. ()

KajusaK

Podle mě super komedie se skvělým Robem Schneiderem v čele :)) .. Sůpr vtípky, zakončení unikátní :)) .. 4* perfektní komedie na odreagování.. ()

Slavníkovec

Srovnávat Roba Schneidera a Jimmy Carreyho je nemorální, herecky jsou na úplně jiné metě. Zatímco Rob Schneider je pitomec a pitomečka ve filmu ze sebe nedělá. Jim Carrey v poslední době potvrzuje, že je to herec, kterému i vážná role není cizí. Ale vraťme se k Dobrýmu Striptérovi. Je to slabší komedie. Najdem zde klasickou komediální zápletku, zpestřenou o netradiční problémy. Naštěstí stopáž nedosahuje astronomický délek. ()