Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty

• Česko Nesprávné kalhoty (viac)
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný

Nick Park

Hudba:

Julian Nott

Peter Sallis

Čo urobíte ak nemáte peniaze a jediný nelenivý človek v dome je váš pes? Presne, najmete si ako podnájomníka pinguína. Budte si však istý, váš pes ho nebude mať v láske. Nie je predsa v pohode, keď vám v ďeň vašich narodenín malý operený tvor zaberie izbu. A to že sa nakoniec najlepší priateľ človeka rozhodne odísť z domu je len a len nedobré... Príbeh zo série Wallace and Gromit, v ktorom sa okrem skvelých nohavíc z NASA vyskytne aj jedna prestrelka a nakoniec ako to v každom dobrom príbehu býva, aj väzenie. (Vrana)

Inozuka

Viděno opět po několika desetiletích a stále nadšení z hravosti, vtipnosti a neotřelosti téhle animované pecky. Mimoň Wallace, dobrácký Gromit a prohnaný záporák pan Tučňák mě rozesmáli stejně, jako když jsem viděl tuhle grotesku prvně. Zaručený prostředek na zvednutí nálady ... ()

Abdul

Roli největšího filmového hajzla všech dob zde nezapomenutelně herecky ztvárnil (do jisté míry za pomoci vlastního nevypočitatelného vzhledu) malý tučňák, maskující se za slepici (nebo slepice maskující se za tučňáka?). Nicméně nejvíce mu to slušelo v prázdné lahvi... ()

Peck

Nick Park nikdy nezklame! Pořád vidím před sebou z domu odcházejícího Gromita ve žlutém pršiplášti... A závěrečnou honičku, hodnou Indiana Jonese :-) ()

jardoch

Na tento film se vždy rád podívám.Je vtipný,má skvělý děj a animace je bez chyby.Navíc mám slabost pro loutkové filmy,jelikož postavičky v něm opravdu existují,jsou hmotné.Veškerý pohyb,kulisy,atd.jsou opravdové a ne pouze kombinace jedniček a nul,jako je tomu v digitální animaci.A navíc,když je v něm tak exceletní záporák se svým hustým pokerface...nemůžu hodnotit jinak:-) ()

Wooke

Úžasný Gromit znovu dokazuje, že Wallace by bez neho bol stratený. Zlý tučniak narobil veľkú neplechu, no spoločnými silami ho nakoniec dvaja kamaráti porazili. Geniálne! ()

PlayEasy

Perfektní vtip, mrazivý pohled tučňáka, skvělý CZ dabing Wallace, Nick Park - génius a skvělá znělka :) A že bychom zapomněli na úžasné finále - vlaková honička, rychlý děj, roztomilý humor. Již se nedivíme, proč se žáci, když maminka učila angličtinu těšili vždy na její hodiny - W a G. My jsme z toho také něco měli, protože nám to maminka pouštěla doma :-) pracovali jsme s plastelínou se značnou nechutí, ale nyní ji milujeme! 100% ()

ostravak30

Druhý příběh a zase spojitost s vesmírem. Tentokrát prostřednictví kalhot z NASA. Je fajn vidět kvalitně vyvedenou plastelínu oproti digitálním nebo klasicky animovaným filmům. A že to Nick Park umí dokazuje, že u prvního nominaci měl, s druhým ji proměnil. A třeba hudebně se mi snímek pozdává víc než Cesta na Měsíc. Každopádně styl loupeže připomínal Růžového pantera či místy Mission: Impossible. Vůbec nejzábavnější mi přišla závěrečná honička po bytě na vláčku. ()

babula

Tak to je vrchol, co se týká Wallace a Gromita. Nick Park si tím dal laťku hodně vysoko. Nelze opomenout, že Park hodně vycházel z Hitchcocka, nevíce je to patrné v závěrečné honičce na vláčcích. A příchod cizince v podobě tučňáka nemá slovo. Nejvíce se mi ale na filmech Nicka Parka libí jejich promyšlenost až do nejmenšího detailů ()

kobras5

Na tento díl si pamatuji z mých mladých let a v podstatě vše bylo řečeno v komentáři Cestě na měsíc. Musel bych se jen opakovat. Každopádně někdy by takovéhle kalhoty prospěli všem (myšleno v dobrém), abychom pořád neseděli na zadku u televizí, počítačů či jiných aktivit. 75% (viděno z nahrávky z TV). ()

FREEWHEELER

Wallace & Gromit sú klasikou už skoro 20 rokov, za to všetko možu 2 prosté veci - bohovská plastelínová animácia a geniálna réžia. Toto stačí zaobaliť do šikovných 30tich minút s príbehom so sci-fi výstrelkami. Pre mňa to bola vždy strelená dvojica. 85% ()

ANTI-frog

Co se týče obecně Wallace a Gromita tak musím říct, že jsou to naprosto skvělé animačky, super postavičky, s kterýma se rádi a "od srdce" zasmějete, jejich příběhy jsou dobrodružné a hýří vtipem i akcí. Mám je upřímně ráda =)) ()