Neobyčajný život Timothyho Greena

• Česko Neobyčejný život Timothyho Greena (viac)
všetky plagáty

Sila prírody je nekonečná. Greenovci aj celé mestečko Stanleyville sa poučia, že nečakané situácie môžu priniesť nečakané dary.
Cindy a Jim Greenovci sú mladí manželia zamilovaní až po uši, ktorí si chcú čo najskôr založiť rodinu. Lekár im však prinesie zlé správy, o vlastnom dieťati môžu zatiaľ iba snívať. Greenovci v záhrade zahrabú do zeme škatuľu, v ktorej doslova pochovajú svoje sny a najtajnejšie želania o vytúženom budúcom potomkovi s popisom, ako by mal vyzerať a aké by mal mať vlastnosti. Keď im počas strašnej búrky o polnoci zabúcha na dvere malý zablatený chlapec Timothy, ktorému z členkov rastú zelené výhonky listov a nazve ich mamou a otcom, zistia, že najúžasnejšie veci sa stanú vo chvíli, keď ich najmenej čakáte a najväčšie dary v živote prichádzajú z tých najneočakávanejších strán. Sila prírody sa prejavila a ich syn Timothy Green sa narodil v zemi. Nech už prichádza odkiaľkoľvek, nie je tým, na koho sa podobá, teda  malým nezrelým chlapcom. Cindy a Jim sa zrazu stanú rodičmi a počas niekoľkých najbližších mesiacov ich Timothy naučí viac, ako si kedy mohli naštudovať o výchove detí a rodičovstve. (TV JOJ)

jprmusic

Mít takové rodiče, jdu se oběsit. Jediný, kdo mi v tom filmu nelezl na nervy, byl paradoxně Timotthy. A protože byl z jiného světa, lecos mu člověk odpustil - netrefit se ani napopátý do balónu je i v deseti letech umění a jako scénáristická berlička to tedy moc nefunguje. Doufám, že filmy se stromem života a padajícím listím mají na nějakou dobu odzvoněno, protože dva za půl roku je až až. ()

PlysovyMacko

K bezdetnému páru príde vysneny chlapec-rastlinka, ktorý im zmení pohľad na život. Príjemný rodinný film si ma získal svojou pozitívnou energiou a rozpravkovosťou. Odohráva sa v najkrajsom ročnom období a ma peknú hudbu. Premotivovani rodicia sú roztomili. Najlepšia scéna je keď malý strelí gól. ()

katule1992

Nemohla jsem nedat to nejvyšší hodnocení. Tento film mě naprosto dostal. Dokonalý příběh, pro mě perfektní obsazení a krásné prostředí. Je to sice pohádka a jak bylo už psáno, hraje hodně na city, ale tak ať. Abych to shrnula jedním slovem : DOKONALOST ()

pafka

Rodinny film, ktery nejednoho potesi, predevsim kdyz ma doma podobne stareho potomka, nebot Mattie Liptak - detsky herec je skvely a doufam, ze u filmu ci herectvi zustane. Joel Edgerton je velmi zajimavy objev, ale snad se nezaradi do tehle skatulky rodinnych filmu, protoze by ho bylo skoda - myslim, ze ma rozhodne na vic. Do deje vas nic moc nevtahne, jen pozoruje z povzdali dej, ktery neni az na listky nijak zvlast vyjimecny, ale pravda, ze nenudi. Jedina scena, ktera na vas zapusobi bude louceni a to je tak vsechno, cim se do vas film zapise. Je to prumerovka jako remen. ()

Oudis

Když jsem se o tomto filmu poprvé dozvěděl, došlo mi, že ho musím v co nejbližší době shlédnout :-) A stalo se! Všeobecně mám rád filmy, kde jsou hlavními hrdiny děti a tento film mě v tom jenom utvrzuje. Z traileru mi tak nějak bylo jasné oč půjde, ale stále jsem čekal jak to vlastně celé dopadne. Byl to velmi příjemný filmový zážitek, který si ještě určitě zopakuji. Roztomilý CJ Adams to zahrál velmi pěkně, ikdyž při té závěrečné scéně tvůrci mohli diváka více dojmout, ale celkově film nehrál tolik na city jako například ve filmu Neuvěřitelně hlasitě a nesmírně blízko. Velmi povedený film, skvělý nápad a pěkně zahrané :-) Díky "Fr" za link ;-) ()

Trumper

Takový fajn pohodový film, kterému dle mého názoru trochu škodí onen příběhový rámec o rodičích snažících se adoptovat dítě. Přišlo mi, že se skrze něj tvůrci mermomocí snažili naroubovat vyloženě pohádkový námět na příběh z reálného světa a tím vytvořili tak trochu zbytečný mix.___ No ale je to prostě disneyovka a podle toho se k ní musí přistupovat. O to víc pak překvapí celkem inteligentní pointa a seriózní filmařina (žádná ztřeštěnost). A i když je to místy trochu přesl(a)zené (...nevím, možná už jsem na podobné filmy starej... a nebo ještě moc mladej) a jindy zase přecpané trapnými momentkami (...až jsem odvracel oči od monitoru jako při kuchání zombíků ve Walking Dead), červené hodnocení si zaslouží. /70+% ()

Cannonball

Snaha tvorcov odľahčiť film pridaním zbytočných "funny" scén, asi cieľom pritiahnuť do kín väčšie masy US divákov robí film viac priemerný než nezabudnuteľným. Škoda nápad bol dobrý a malo to naviac. 65% ()

rasto87

Nech to hodnotím či už zo strany ľudskej ako pohľad rodiča na dieťa, ktoré nemôže mať, alebo objektívnym názorom, tak v oboch prípadoch sa zhodnem na tých troch hviezdach. Strašne mi to časťami pripomínalo prípad Benjamina Buttna, i keď Timothy bol zameraný na úplne niečom inom. Určite je to príjemný a pohodový film, ktorý človeka dojme a pobaví. ()

Nowasek22

Nejdůležitější u filmu je, aby mě nějakým způsobem zaujal. Film může mít naprosto pitomý scénář, nesympatické herce nebo spoustu nelogičností (což neříkám, že tento film vše uvedené obsahuje), ale hlavní je, aby mě zaujal a já si k němu vždy nějak cestu najdu a přesně to se mi přihodilo při sledování tohoto snímku. Příběh je zpracován skvěle, i když některé části se daly dost jednoduše předvídat dopředu a divák byl pak ochuzen o jistý moment překvapení a emoce s tím spojené.Což ale nic nemění na tom, že je to zkrátka film vhodný pro celou rodinu, který neurazí :) ()

gaara1

Příjemný rodinný film na kterém se odreagujete a odpočinete. Hlavním postavou filmu je Timothy ( CJ Adams ) a zvláštností na postavě jsou lístky na nohou, které začnou časem opadávat a co se stane až opadne poslední lístek s nohou? Na to se budete muset podívat. 85% ()

Simo16

Ja neviem, ale pozerat film,kde vsade navokol seba vidite opadane listie, je krasny zazitok.Plus hudba uzasna, vtiahla ma do deja, pekny film, oplati sa vidiet. ()

tsatsiki

Tento film nepotřebuje dlouhý komentář, ale já ho napíšu, tento film je geniální. Je výborně a nápaditě napsaný, výborný nápad dát rodičům kluka, který je naučí, jak být rodiči, mimochodem kluka, kterého každý musí milovat a geniální zápletka byla s listy a pozdějším rozdáním a jeho odchodem. Výborné herecké výkony, Cj Adams byl excelentní a škoda, že ho do filmu nevyužívají víc a dlouho jsem neviděl film,který by mě rozbrečel a vlil do mě tolik emocí. Nemůžu tomu dát menší hodnocení než 5*. ()

lobo87

Príjemný rodinný film, v ktorom je všetko tak americky dokonalé, že to chvíľami až vadí. Na jedno pozretie ale fajn... 65% ()

holka218

Celkem originální příběh. Film je velice emotivní. Možná, že bych ho dokonce nazvala pohádkou. Je v něm důraz na lásku a na touhu, ale někdy je toho až moc. Jennifer Garner je dobrá herečka, ale ve filmu se mi moc nelíbí. Film jsem viděla jednou, ale znovu už ho vidět nepotřebuji. ()