Jak z názvu patrno, středobodem tohoto animovaného snímku je banán. Toto ovoce se náhle objeví v malé továrně, jejíž zaměstnanci jsou po ovoci jako diví. Proto se rozjíždí třeskutá naháněcí akce, protože banán chce ochutnat každý. (Sfinkter)

KajusaK

Krátkometrážní film, který je založený předevšem na animaci. Tá je úžasná to se musí nechat..Pointa byla dobrá takže si nestěžuji :)).. ()

bartias

Srandovní kraťas s fazolkovytými poskoky z celovečerního animáku Já, padouch má sice primitivní, skoro pitomou zápletku o fanatické honbě za lákavým banánem, ale funguje. Rozhodně pobaví. ()

sir-dave

Nejoblíbenější Mimoňci z "Já, padouch" mají svůj kraťas :-) Celovečerák mě tolik nenadchl, tohle bohatě stačilo. Roztomilí žluťásci honící se po banánu, který jim stále uniká.. ()

Radiq

Nevim, ale mě ty žluty vnitřky z kindr vajec nikdy nepřišly moc vtipny. A že se perou o banána, to neni nic, co by mě přesvědčilo o opaku... ()

Estrellita

Banana! Jak mě tyhle obludky dokážou pobavit... Výborné provedení, líbilo se mi to o dost víc, než celovečerní padouchovský film. Apple! ()

Dado

Podobne ako v tučniakoch z Madagascaru, aj v týchto podivných, žltých fazuliach z animovaného filmu Ja, zloduch som od začiatku videl veľký potenciál a podobne ako pri tučniakoch, tak ani v tomto prípade som sa nesklamal. Banana sa v mojom osobnom rebríčku najlepších animovaných "kraťasov" dostal poriadne vysoko. (90%) ()

kinghome

Minioni jsou to jediný vtipný na filmu Já padouch a tahle scénka je skvělá. Jestli bude ve dvojce víc minionů, tak jí dám možná i šanci. ()

mab

I u mne vedou takové ty původně vedlejší postavy, ať už jsou to tučňáci z Madagaskarů, veverák z Ledových dob či právě minioni z Já padouchů. Doporučuju shlédnout i ukázky z chystané dvojky Já padoucha, které naleznete zde a kde minioňáci zase řádí. ()

VanTom

Poslední ze tří bonusových kraťasů (Home Makeover, Orientation Day, Banana) na DVD/BR filmu Já, padouch. Tentokrát se trojice mimoňů přetahuje o žluťoučký banán. ()

fox171cz

Skvělé, "žluté příšerky" jsou fakt k sežrání. Hodně zábavné a pěkně udělané. Nezbývá mi jen než souhlasit se zdejším hodnocením ! ()