Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

Clark_Kent

Já to viděl před několika dny a popravdě na jedno podívání a konec šmitec. Nic o čem by se dalo dlouze a zajímavě výpravět. Jen musím zmínit, že ta hláška Evanse na Goslinga. Dostaňte Kena, opravdu nezapomenutelná. ()

sunfreedom

Tenhle film mě bolí dvakrát. Poprvé jako diváka, podruhé jako majitele akcií Netflixu. Ani ty prachy na tom nejsou vidět. Teda pokud půlku rozpočtu nestálo domalovat Fernsehturm za budovu Federálu. Dějová premisa není špatná a mohla z toho bejt dobrá střílečka. Je z toho ale jen kaše. Chris Evans je hrozně špatný herec a nikdo mu neřekl, že nemůže dál používat dikci z Marvelovek, jen se zlými slůvky. Každé slavné jméno se tu prakticky jen ztrapnilo. Netflix sice zvolil strategii, že i totální vedlejší role s pěti minutama na plátně bude osazena áčkovým hercem (W. Moura), ale ani ta film nezachrání. Pro našince tak zůstává aspoň soutěž "poznej lokalitu", kvůli který teda ale předpokládám nebude nikdo zvažovat měsíční předplatný za tři kila. Ještě před rokem bych řekl, že je to sice sračka, ale holt lidi na to koukaj, platěj a díky tomu se pak můžeme jednou za pár měsíců podívat na nějakou kvalitu. Teď už víme, že na tohle lidi fakt čumět nechtěj. Takže prosím dost! ()

Marfab

co si budeme povídat. 2hodiny v kuse po sobě střílet asi nebude to pravé ořechové ani kdyby tam hrál Čak Norys. akční film bez dramatu a thrilleru, kterému chybí příběh a pořádná zápletka.  nejvíc mě dostal zvuk sirén policejních aut v Praze. jen tam chyběla ajfelofka. ()

Marty7CZ

Hrozná blbina, která navíc vypadá dost levně! 200 mil nerozumím, kde sou??? Evans se prostě nudil a Gosling? Tomu nevěřím ani slovo a jako drsňák byl doslova ubohej! Radši ať čumí na bijaky z Cruisem, jak se to má dělat... Špatný herci, špatná režie a úplně blbej příběh za fakt spatnejch 40% ()

Taffey

Tak takovou přeháňku, jaká byla třeba v Praze, to se jen tak nevidí. Jednak ve filmu nebylo nic  nového, ale toto je typický akční film dneška. Těžko uvěřitelné přestřelky, to by si nikdo nedovolil, no, katastrofa. Těsně po zhlédnutí dávali v bedně Bourna. To je úplně jiné kafe. A vidíte. Malarkey, například, má úplně odlišný názor a považuje pražskou sekvenci za skvělou. Neuvěřitelné. Sice chápu, že dnes je třeba většině lidem vést první úder na hlavu cihlou, aby se jim film, vůbec, líbil, ale když má ta cihla rozměr 10*5*3 metry a váží deset tun, tak tomu může věřit jen opravdu truhlík. O nějakém citu pro akci ani nemluvě. Sice jsem se dodíval, ale vzpomínám na dobu prvního Ramba, jak se psalo, co je to za brutalita. Dnešní kinematografie už nemá s filmem mnoho společného, půlka filmu editovaná, tak jak to může vypadat. ()

BFG2000

Ehm... no, tak postupně. Na tenhle tip akčňáku 1) Nudná akce (s výjimkou, viz dále). Prostě sterilní, nezáživná, bez emocí, blbě natočená. Z PČR si film udělal dobrou prču a skvěle je znemožnil. Občasnou hru na "realitu" rychle vystřídá totálně přepálený úlet. 2) Tupý scénář. Na tom filmu není nic uvěřitelné. To by úplně nevadilo, stále má jít o akční nářez, ale i tak je to tupé. 3) Naprosto neslaný a nemastný hlavní "nepřítel" v podání toporného Evanse. Tohle byl totál přešlap vedle. 4) Naprosto nevýrazná hudba - byla tam vůbec nějaká? 5) Laciný a nic moc vizuál. Zkrátka to nevypadá vůbec hezky a vůbec uvěřitelně. Nudněji natočené auto naháněčky jen těžko pohledat. 6) Praha. Scény z Prahy a z PČR bych celkově nejraději vystřihl. Za mě totálně trapné. Rozhodně nejde o žádný hřeb filmu. Tím je bezesporu finální bitka. Praha je jen lacině natočená slátanina trapných přestřelek a nezvládnutých autonaháněček v hnusném Pražském prostředí. A tramvaj to rozhodně nevytrhne. Tak. A teď, co na tom bylo super? A) Gosling! Neskutečná pecka, jak se chopil svého charakteru. Vyloženě se těšíte, až pronese nějakou hlášku. Totálně bez emocí, chladnokrevný, Uvěřitelný. Bomba! B) Závěrečná bitka. Tak, jak byla celkově akce totálně mdlá a o ničem, tak závěrečná bitka neskutečně zvedla celkový průměr a pomohla filmu ledasco odpustit. Skvělá choreografie, perfektní hlášky, perfektní prostředí, najednou i super hudba, a ty i ty emoce se dostavily. Tohle bylo opravdu super zadostiučinění! Takže závěr? Pohodový akční film, který nikterak nenadchne, ale ani úplně neurazí.  Bez Goslinga a závěrečné bitky bych dal 2*, takhle uznávám 3. ()

Niflheim

75 %. Moc tu všeobecnou kritiku a skepsi nechápu. Je mi úplně jedno, jaký měl snímek rozpočet, a už vůbec kvůli tomu nehodlám předpojatě sedat před obrazovku a hledat v každé scéně chybu. Jistě, z russoovské novinky nesrší originální námět, humorné dialogy, nezapomenutelné přestřelky nebo momenty překvapení. Ocenit je nutné vesměs sympatické obsazení, vyrovnané herecké výkony a především pak vizuálně poutavou, nadmíry patosu zbavenou, přímočarou a decentně akční cestu kolem světa. Herní a videoklipová kamera je – stejně jako lightdesign – občas až moc přeumělkovaná, nicméně nijak zvlášť rušivá. Nevadil mi ani pomalý rozjezd, ani okatý product placement, ani nevýrazná hudební složka. Bavily mě mytologické aluze a jakási přirozenost jednotlivých lokalit. Je škoda, že si masakr před Rudolfinem není možné užít v kinosále. Průměrné čtyři hvězdy s potenciálem růstu. ()

Equilita

The Gray Man je ukážka toho, ako sa dá rozflákať rozpočet 200 miliónov a vzíde z toho poriadny prúser. Jediná svetlá chvíľka bola pri prestrelke v Prahe a aj to len preto, že je to pre nás geograficky a srdcu blízka lokalita. Inak to nebol schopný zachrániť ani Gosling, ani Evans. ()

Shitonit

Spadlo mi to samo na kebuli, tak proč ne, jinej plán na večer jsem neměl.. Trochu přebarvený, na začátek řekl bych, jenže pak se z takový tý přidušeně nicotný běžný Prdflikovský jebačky, stal parádní nášup, kterej nebral konce, nabíral sílu a otáčky, hlavní pičus multisypaťák, hlavní padouch snad ještě lepší, dokonalý hlášky, dokonalý scény, jasně že to víceméně nemá hlavu ani patu, ale koho to dneska sere?? To není a ani neměl bejt vybroušenej ŽejmsBond, kterýho dolakovávaj deset let a ještě během prvního promítání se tuněj detaily, že jo. No Kurde, to fakt stačí přivřít očko, usalašit se k pořádnýmu promítadlu, ideálně si na ucha přilepit pořádně submisivní wooofery, a hlavně vážení, neodcházet. Tenhle skvost snad i díky totálně rozmrdanýmu centru Práglu, a díky dost komickejm českejm poldům, tak tenhle nadupanej snímek se fakt musí skousnout na jeden zátah. Jo a ten účes co jsi měla dřív se mi líbil víc... Nevypadala jsi jako píča ! :-) Hlášky sou v tom fak doko. ()

Vanchovi

Čakal by som vyššie hodnotenie, aj keď jasné, príbeh nie je ničím výnimočný ani inovatívny. Má to ale hlavu aj pätu (aspoň väčšinu času). Klaďas samozrejme prežije všetko, aj keď v skutočnosti by ho to už dávno zabilo. Bitky občas príliš vylepšené, efekty občas zbabrané. Kapitán Amerika je perfektný záporák, vďaka ktorému film ani na chvíľu nenudí a celkovo to celé pekne odsýpalo a bavil som sa tak primerane. ()

misar3

Není možný, aby Red Notice mělo stejné hodnocení... Gray man nabízel o úroveň lepší akci, větší měřítko a likvidace Prahy stála za místy tupé dialogy a prořídlý děj. Fajn jednohubka. ()

neo250

Scenár jemne cez Košice, ale tak držalo ma to na gauči a príjemne sa to pozeralo. Ten koniec by si zaslúžil väčšej pozornosti. Slabšie 4* ()

Mkartaylas56

Za mě ve finále pohodový béčkový akčňák, jehož největším problémem jsou spíše věci okolo filmu, než on samotný. Myslím tím hlavně očekávání (i vzhledem k rozpočtu), která byla přirozeně vysoká a nedivím se tak mnoha rozhořčeným reakcím. Já sám jsem se přes to ovšem dokázal víceméně přenést a film jsem si užil jako čistý akční výplach, který je sice po většinu stopáže průměrný a má spoustu much, ale ať už díky pár povedeným akčním scénám, příjemnému obsazení či velkou částí snímku odehrávající se v Praze, si na něj po čase vcelku rád vzpomenu a pokud vzniknou slibovaná pokračování, tak jim rád dám šanci. ()

ANTYCHRYST

Velká akční podívaná..kde to lítá celej film..výbuchy všeho a kdykoliv:) skoro po celé zemi..pozorný fanoušek s radostí pozoruje české lokace..prej nádraží Rakousko:) Dobré herecké obsazení a zábava od začátku dokonce..měl jsem tu čest vidět a kontrolovat filmové rekvizity:) 70% Praha dostávala pěkně na prdel ()

RedRose

Vždycky potěší vidět v americkém filmu české prostředí, hromady rozbitých Škodovek, české nápisy i samotnou češtinu. PČR se sice moc nepředvedla, ale dalo se to. Evans si to vysloveně užíval, ale naopak Gosling, jindy fakt výborný herec, mi tady přišel, jako by se u toho nudil. Skoro jako by tady být nechtěl a donutila ho k tomu nějaká špatně napsaná smlouva... Celek jako takový nijak nenadchne, ale ani nijak neurazí... Prostě průměr, 62% ()

TaNya_

Po zdejších ohlasech jsem čekala velké zklamání, no už jsem viděla mnohem horší filmy. Nevím samozřejmě, kam se poděl ten obrovský rozpočet, pochybuju že Praha byla pro natáčení tak drahá. Mně se na ten kousek Česka dobře koukalo, takže odhlížím od stokrát viděného scénáře a suma sumárum si můžu říct, že to nebyl vyloženě promarněný čas. ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)