Parta bývalých spolužáků ze střední školy si vyrazí do hor na výlet. Jejich autobus nešťastnou náhodou srazí cikánku, která je z posledních sil prokleje. A kletba funguje až překvapivě rychle. Vezme na sebe podobu obřího ptáka Simuroca, který je likviduje jednoho za druhým. (Dlee)

Hapretor

Ten pták byl k politování. Ale ty utrhaný ksichty mě fakt bavily. Jinak vše ostatní taky k politování. Prostě stejná kokotina jako "Pterodaktyl" jen na zabití času, na uspání. ()

drankeryth

Ocakaval som od toho vacsiu sracku, ale ono sa to aj dalo v pohode pozriet az do konca. Dej filmu a jeho samotny priebeh nebol zrovna stupidny, ako som si najprv myslel. ()

Rathalos

Neviem preco ma tento horor take slabe hodnotenie,mne sa to pacilo,je pravda,ze co sa tyka toho vtaka,jeho prevedenie bolo slabe,ale zostatok ok,nechyba tu akcia a vrazdy,stale sa nieco deje,cize zabava...:-) ()

MickeyStuma

Námět na teenagerovský thriller či slasher dle známé šablony není zase až tak špatný, ale zpracování typické pro SyFy je jako obvykle katastrofální. Jasně, u televize nelze očekávat to samé co u kinofilmu nebo u videofilmu, ale přeci jen by to mělo mít nějaký smysl. Ten tu bohužel v předloženém ději nějak není. Inu SyFy. ()

kolibricek

Zapadlá příroda s čerstvě uříznutým stromem v množném čísle. Tam kde chcípnul smradlavý pes a špinavý venkované. V pozadí obdělávaná pole s obydlím - doplněné létajícím ptáčkem (který stál jednu korunu) o kterém nikdo neví... Už od první chvíle jsem doufala že ti parchanti z města chcípnou co nejdříve!! ()

sarfian odpad!

Brutálne nudné a efekty na socialistickej úrovni. Príbeh jednoduchý a herci a ich výkony úbohé.Prúser jak sviňa. VIDENÉ 1x ()

beso74

Typická televízna hovadinka v ktorej hlavnú úlohu mal zohrávať vták. Mile dámy, netešte sa, ani milí ornitológovia. Ste totálne vedľa, ide tu o celkom iného, aj keď svojím spôsobom unikátneho letáčika. Tento tu má jeden zlozvyk, najradšej má totiž ľudské vnútornosti. Potravou sú mu tí, na ktorých bola uvrhnutá nejaká kliatba. A práve to je problém skupinky priateľov na výlete v Írsku. Dostať sa do konfliktu s cigánmi, to je totiž iná káva. vedeli by o tom svoje povedať obyvatelia Lunika IX či Jaromníc ale i Alison Lohman ktorá chcela jednej takejto chudinke pomôcť a tá ju takmer stiahla do pekla (Stáhni mě do pekla), alebo advokát v podaní Roberta Johna Burka, chudnúci kvôli inej cigánskej kliatbe viac ako by sa mu to páčilo (Zhubni!). Tento film však v porovnaní s predošlými neobstojí. Pretrpieť sa to síce dá, ale postavy sú buď málo sympatické alebo dokonca nesympatické, vták smiešny a film aj napriek kratšej stopáži pridlhý a prinudný... ()

boo-boo

Partia zlých a horších hercov v rozheganom karavane fičí nepochopiteľnou krajinou a snaží sa vyhnúť roztrhaniu nedomrlou grafikou veľkého vtáka a zastreleniu partiou zdegenerovaných sedlákov zo záložne. Končí to asi na päťkrát a pocitovo to má štyri hodiny. ()

walkingdead

Takhle nějak si Američani představují východní Evropu... jo ono to vlastně bylo v Irsku. Klasický zábavný horůrek na jedno shlédnutí, jakých se dnes točí desítky, ale vlastně nemám tvůrcům moc co vytknout. ()

brasek odpad!

Žiaľ ten film je taký trápny až sa nedá sledovať. Dnes za horor sa považuje už skoro všetko, kde človek zahynie neprirodzenou smrťou a smutné je, že si to nájde aj fanúškov. ()

yoryk odpad!

Tak väčšiu tupinu som už hodne dlho nevidel.Neskutočne čajove triky, trapné dialógy, nelogickosť niektotých postupov, stále nechapem, načo sa takéto filmy točia. Jednoznačne odpad. ()

pan_Bily odpad!

Sem tam občas v nočních hodinách na různých všelijakých stanicích chytnu nějaké tohle TV béčko (někdy i céčko) a s úsměvem na rtech to zkouknu ze zvědavosti (či se zvědavostí), jak praví klasik, "jestli bude i druhá část představení stejně slabá jako ta první" :-) Ovšem ale žádný z těchto filmů už nemůže překonat Stýva z BH90210, který vyskočí s motorovkou z břicha žraloka :-)) ()

Rarity_MLP odpad!

Irsko ovládané pomstychtivými cikány, neznajících jiné odplaty než-li kledby. Je to odpad - efekty strašné, příběh nulový, vývoj děje otřesný. Ztráta času. ()

goauld odpad!

Boooze to bylo debilni....to uz neni snad naschval..to uz je asi tvrda realita americkeho mysleni vhodna pro bezne americke publikum... Celkem uz je jasne proc ti amici maji vesmes labilni mysleni kdyz je tvurci takovychto skvistu krmeji..:-) ()

Pelidor

Další z řady takzvaných benzínkových hororů podle ustáleného scénáře. Skupina mládežníků jede na výlet někam do pustiny a cestou se staví na benzínce , kde už se tak trochu začne dít něco divného. Potom benzinku opustí a začne je něco nebo někdo likvidovat . V tomto případě je to hodně nepovedený digitální marabu. No , nakonec po zralé úvaze dávám milosrdné dvě hvězdy jednak proto ,že ti mládežníci byli opravdu nesympatičtí a žádnej to nepřežil a taky jsem u toho pár krát zalomil a mohl mi nějakej světlej okamžik uniknout:-) ()