Benjamin Mee (Matt Damon) je novinár z Los Angeles a autor dobrodružných kníh. Ako slobodný otec čelí pri výchove svojich dvoch detí mnohým úskaliam. Vo viere, že nový začiatok a nový štart pomôže obnoviť pocity rodinnej spolupatričnosti, dá výpoveď v práci a kúpi na vidieku starý dom s obrovským pozemkom a jedným bonusom - patrí k nemu aj zoologická záhrada! V Rosemoorovom zvieracom parku sa o desiatky zvierat starajú ošetrovateľka Kelly Fosterová (Scarlett Johanssonová) a jej oddaný tím. Bez akýchkoľvek skúseností, s minimom času a značne obmedzeným rozpočtom se Benjamin rozhodne, že s podporou svojej rodiny a miestnej komunity znovu otvoria ZOO pre verejnosť. Benjamin Mee už dobrodružné príbehy nepíše, on ich začal žiť na vlastnej koži, a to priamo na svojom pozemku. (TV JOJ)

zaziny

film tak neuvěřitelně kýčovitý, že se mi chtělo blejt.. najdete zde všechno: smrt ženy a matky, poznamenaný syn, přechytračelá malá holka, zničený manžel, který si smrt ženy promítá do smrti zvířete, nová láska.. a navíc: krásná zvířátka! amerikanismus v praxi.. ()

stroke

Příjemný rodinný film. Ano asi tu mnozí budou psát že něco podobného tu tisíckrát bylo, ale pokud si chcete odpočinout, a nic neřešit je tohle to pravé. Nejvíc se mi líbila kamera opravdu krásné záběry a samozřejmě solidní herecký výkon od většiny. ()

stepanvaj

Příjemná oddychová záležitost, která člověka osloví už jen kvůli silnému lidskému příběhu. Konec sice lehce koketuje s koňskou dávkou kýče, ale dejme tomu u tohoto filmu to určitě nikoho z míry nevyvede. Velice mě překvapil naprosto pohodový a přirozený herecký výkon Matta Damona, jenž mi do rodinné komedie zkrátka úplně nepasoval, ale svou klasickou vážnou a drsnou tvář pro tentokrát odložil a dokázal, že je skutečně dobrým hercem! We Bought a Zoo je dozajista velké a příjemné překvapení, shlédnutí vřele doporučuji x) ()

Jurcekk

taký dobrý nápad. Hercov si dobrých vybral. To je režisérova chyba že to nedopadlo. A tri hviezdy sú len tak tak. Typický príklad maco a pokazené dvere. Škoda. Pekná je myšlienka 20 sekúnd šialenej odvahy. ()

migl

Film je dosť "sladký"na môj vkus,ale má všetko čo rodinný film má mať.Herci sú príjemní neafektujúci má to aj vtip, tie dve hodiny uplynuli bez toho aby som sa začal nudiť.Len tá záverečná scéna v kaviarni bola úplne zbytočná až trapná, je to film pre celú rodinu na také to "domáce žuvanie". M.Damon zreje ako víno,čím je starší tým ho mám radšej a na Scarletku Johanssonovie sa mi skoro vždy dobre pozerá ()

Mates Hradecky

Pane režisére, co jste mi to udělal...já se tak těšil...čekal jsem pecku jako Jerry Maguire nebo Na pokraji slávy. Americká národní hrdost tu teče jak rozteklý asfalt, Damon pronáší neuvěřitelné bláboly např.o americkém zázraku. Ovšem absolutně nejhorší je postava bratra hl.hrdiny. Zlatá malina za herecký výkon for Thomas Haden Church udělená doživotně. Režisér českého dabingu si velmi případně všimnul výrazné podoby s bývalým nehercem Arnoldem S. a nechal toho blba deklamovat repliky profláklým hlasem Terminátora. Ta jedna hvězda je za Scarlett Johansson -příště ji prosím oblékněte více jako ženu. Děkuji za pochopení. ()

NeverEver

Nezklame, neurazi, ale ani nepohladi a nenadchne. Mozna je to problem vsech filmu "podle skutecne udalosti", obzvlaste pokud hlavni hrdinove jeste ziji. Na me mozna trochu moc linii ( ztrata milovane zeny, problem vztahu mezi nactiletym synem a otcem, problem jak bez jakychkoli znalosti koupit ZOO a pak udrzet pri zivote, nalazeni nove lasky). Taky mam Scarlet zaskatulkovanou jako "fame fatal" a i kdyz ji date uniformu, neforemne kalhoty/sortky a svetr, zapalenou osetrovatelku zvirat z ni proste nevycarujete.Nevim, proste jen film u ktereho jsem si stihla vyridit spoustu veci, protoze me nevtahnul do deje. Neudrzel mou pozornost, natoz aby ve me neco zanechal (krom pocitu, ze nezanechal nic). 3* ()

StorWik

Koupili jsme zoo je prostá rodinná komedie. Lehce dojemná, nenáročná, ale třeba i podle skutečné události. Bohužel ani to vám nezabrání v tom, aby jste z filmu měli bůh ví jaký pocit naplnění či uspokojení. Matt Damon působí nenuceně, hraje si to svoje..dobře se na něho kouká...Scarlett jak by smet. Troufám si tvrdit, že tento film zapadne do průměru žánru. ()

Teen.AGE.r

Velmi krásný film, který chytí za srdce a navodí velmi dobrou náladu! Scnéna "jak jsem jsem se seznámil s vaší matkou" byla ta vytoužená třešnička na dortu. Kdo neviděl, měl by vidět :) ...80% ()

Epco

Cameron Crowe je režisér ktorý točiť vie, len mi nie je jasné prečo netočí to čo mu tak išlo. Že by to bolo tým že zostarol? Možno, a tak je nám servírovaný síce remeselne dobre natočený film. Ale vo svojej podstate je to sladko bôľny príbeh jedného Amerického sna. Podotýkam, že hlavne sladký, po dopozeraní doporučujem vyšetrenie na cukrovku. ()

misuleee

We Bought a Zoo se skládá se spousty drobností, které tento film vyzdvihují vysoko nad průměr úrovně dnešní kinematografie. Bohužel některé scény ho naopak srážejí hluboko pod průměr, takže se střelka zastavila zhruba někde uprostřed. Na zpestření dne ale opravdu postačí. ()

Alvin

Po shlédnutí tohoto romantického filmu jsem měl pocit jako bych sežvýkal celý pytel marshmallow. Podivně sladká pachuť americké provenience. Zfotrovatělý agent Bourne se u Scarlett Johansson nedostal ani na druhou metu, takže i po téhle stránce těžké zklamání. ()

Standey

Moc hezký film a tím víc, že je inspirován skutečným příběhem. Asi se brzy vypravím do Anglie na návštěvu Dartmoor ZOO... ()

NSN odpad!

Tolik cukru, laskavostí a předvídatelnosti se jen tak nevidí. Umělotina ve všech směrech. K tomu medovej a nepasující dabing a je tu odpad jak vyšitej. Vydržet to do konce, rozpustím se. Blahem. ()