Protože příliš mnoho není nikdy dost! Johnny Knoxville je zpět s Jackass 3.5 a kompilací desítek zcela nových epizod od idiotů, kterých se budete tak trochu bát, ale rozhodně si je zamilujete. Uvidíte kaskadérské kousky, které jste nikdy předtím neviděli, spousty žertů a hloupostí k popukání, včetně velmi blízkého a velmi osobního setkání Stevea-O se želvou, dřevěného ptáka Chrise Pontiuse, raketový výlet na Uran s Bamem Margerou a mnoho dalších žertíků! (HBO Europe)

morwen

Jinak než 5/5 to hodnotit nelze od samého začátku jsem se bavil a i když je to přídavek dá se to brát jako plnohodnotný film.Chlapci od Jackass se překonali. ()

jakosan

Je až k neuvěření, kolik materiálu přišlo při střihu J3D "nazmar". Kdyby se použilo i to nejlepší z 3.5, bylo by 3D o hodinu delší. ()

frankie27

Aj keď je to podľa mňa neskutočne, ale naozaj neskutočne trápne. a aj keď títo chlapci ukazujú svoj inteligenčný kvocient, ktorý je asi dosť nízko, smiala som ako šialená, takže za zdvihnutie nálady dávam 3* ()

BartYs

Jakožto velký fanoušek Jackass , jsem si ani 3.5 odpustit nemohl. Super komentář ke všem scénam , skvělé bonusové scénky co se neobjevily ve 3D a hlavně nejlepší scéna s Bamem a Ryaenem na židlích , super vzpomínka na Ryaena R.I.P. , 5 hvězd. ()

Ondrew odpad!

Hahahaha, ha, ha, hahahaha, ha ha ha ha... ALEBO NIE??? Moze mi niekto vysvetlit, co je na tejto prvotriednej p1covine vtipne? Pocas sledovania som sa nezasmial ani raz, nie to este pousmial. Podobna kravina sa len tak casto nevidi a "Jackass 3.5" aspiruje na jednu z najvacsich blbosti, aku stvoril svet MTV. To, co bolo ako-tak humorne pri uplne prvom dieli, sa v tomto pripade meni na totalne bezduchu sr@cku. Rovnako nechapem, ako moze nieco podobne na CSFD dostat tak vysoke hodnotenie. To uz vsetci naokolo stratili rozum? Aj hodnotenie odpad je malo... 0%. ()

KajlQ

Pičovinky tohohle typu jsou tak trošku můj guilty pleasure. Definitivně skvělý způsob jak se s chabrama zabavit je se na tohle koukat a diskutovat za kolik peněz byste do toho šli. Je opravdu prdel vidět tuhle bandu schytávat od býka, autobaterií do koulí, skákat do dálky s prdelí plnou tekutinou co vás nutí se vyprázdnit, být zavřený v místnosti a bouchat flašky plné Coca Coly, pleskanec rybou a magnum opus tohohle dílu ďáblova rukavice. Nepřestane vás udivovat co parta těhlech fetišáků na bolest napadne. Když působíte na štábu jackass nemusíte se bát jen o své zdraví, ale taky o své koule, o to abyste se nevyváleli v sračkách, aby vám nezaletělo dildo do prdele ale hlavně si budete muset dávat pozor na koňské sperma! ()

koci

Dostanete všechno: oblečky na přirození, slow motion záběry střetů různých věcí s různými hlavami, "dokumentární" historky z natáčení snímané před londýnskými památkami, cameo od Dudesonů, urputného datla a dojde dokonce i na dietní kolu a mentolky... Co se nedostalo do vynikající trojky není jen přebytečný zboží, s tímhle materiálem se Jackassáci v první řadě hlavně výborně bavili. O třídu nebo dvě lepší než Jackass 2.5! ()

Ajfist

Už je to spíš nuda.Dost fekální humor,ale tohle už je těžce nastavovaná kaše.Evidentně už není z čeho pro další pokračování brát.Leda tak,že by si v dalším pokračování usekali ty blbé makovice. ()

complex

klasika jackass, spokojnosť, len sa mi zdalo, že na niektoré triky už používajú efekty a niektoré triky iba hovoria... ale tak stále je to nápad taký chorý, že nie každého to napadne :D ()

joker211

jedna zo slabších častí, ale johny a jeho partia ma nikdy neomrzia. Sú to síce blázni, ale veľmi zábavný. Už sa neviem dočkať ďalšej časti aj keď ryan tam bude citeľne chýbať. ()

P@\/EL

Banda neskutečných magorů opět v akci! Opět máme možnost vidět nespočet bláznovin a nechutností v podání několika znuděných chlápků, kteří se evidentně vyžívájí v sebepoškozování i v ubližování druhým. Některé scény se mi líbily hodně, některé už méně. Vždy si ovšem říkám, že do něčeho takového bych rozhodně nešel. ()

ludena

Tak na takomto niečom sa viem vždy zabaviť a Jackass opäť nesklamal. Nebudem v sebe zbytočne skrývať škodoradosť a z chuti sa zasmejem ako si chalani robia naprieky , podlosti a močia po sebe, Pre niekoho to je stupidná zábava , ale podľa mňa sa na takomto niečom vie zasmiať každý ! Ešte k tomu pripadá super hudba takže nezostáva nič iné ako 5 hviezd jednoznačne ! ()

vojacekr

Nechával jsem si tu 90's zábavu na později, až nebude "trendy", ale mezitím se žezla chytil tiktok. Ten ukecánek, který se nejvíc smál se do ničeho nepustil. Tak se dělá.. vlastně dělal marketing.. dnes to působí směšně a nechápu to červené hodnocení tady. ()

floppy4

Clovek by si myslel ze tato zvrhla zabava ma limit v napadoch ale Knoxville a spol dokazuju ze limit zatial nehrozi :D Trochu mozno slabsie od 3D lebo ten nasadil latku dost vysoko ale stale rovnako dobra primitivna zabava ktora zaruci viac ako hodinu krcov v bruchu :D ()

aRclite

Chvilku po Jackass 3D ihned pokračování ? Jasně ! A podle mě nejbrutálnější díl ze všech, s největším počtem možných úmrtí. Zábava je samozřejmě jako vždy originální, nechybí hora sprostých slov a výbornej Knoxvillův smích. Pokud vám je víc jak 60 let jako Vebalovi tady pode mnou, tak vám to nic neřekne, ale u mě osobně 7/10. ()

Hormy

Toto bolo čo??? Ak mám pravdu povedať, za celý "film" ... alebo vlastne za celé "čo sa do 3Dčka nevopchalo", som sa zasmial možno 2-3 krát. Toto sa mi stalo asi prvýkrát, odkedy sledujem Jackass. Chápem, že skalní fanúšikovia hodnotia tento kúsok tak ako ho hodnotia, ale u mňa... Úplná nuda... 30% ()