Poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. Legendární šílenci se vracejí na scénu, aby s malou pomocí nových účastníků předvedli další kolo naprosto nepřístojných, zábavných, absurdních a často nebezpečných dobrodružství. V tomto snímku posouvají Johnny a jeho parta hranice ještě dál! (HBO Max)

rublik05

Abych byl upřímný, tak se mi Jackass 4.5 paradoxně líbil o trochu víc. Ne že by Jackass Forever nebyl dostatečně šílený a nechutný, ale určité scény mi přišly takové nijaké, výtku mám i k některým novým účastníkům, někteří jsou extrémně nesympatičtí, jiní zase nezajímaví. Jako celek je čtvrtý Jackass takový neurážející průměr. Tak či tak se těším na další šílenosti. 6/10. ()

Spacecore

Nedávno mi bylo 30, takže samozřejmě jsem viděl předchozí Jackass filmy. Už nevím který, ale asi všechny. No, je dobrý vidět, že se člověk někam posunul z puberty a nemrdá se na tom, na čem kdysi. Jako jo, bavil jsem se. Ne, že ne. Ale je nad tím takový pozastavení. Dneska už beru Jackass jako krásnou kázku degradace lidské civilizace v celé své kráse a dívat se na partičku retardů, co jsou schopni všeho za peníze, člověkovi dodá trochu na duchu. Ale ne moc. Hodně momentů zde bylo cringoidních. Celá produkce už působí až moc vyumělkovaně a ztrácí to na věrohodnosti. Neustálé teploušství je přehnaný. Já nikdy nebyl alfa, beta samec, kterej si potřeboval dokazovat hladiny testosteronu mlácením se, bolestí, nebo ukazováním pinďoura. Já jsem alfa samec +, takže nemám problém se svým pérem. Jackass gang asi očividně má, proto jsme byli svědky tolika ptáků, že to není možný. No, je to humáč, ale zase nebudu dělat, že je tahle zábava pod mojí úroveň, to bych si to jinak nepustil. Bylo dobré si ale srovnat hodnoty toho, kde jsou oni a kde já a sice nemám ty mega, ale ty vole, aspoň mám nějakou důstojnost, rozum a funkční genitálie. ()

CaptainCzech

Jackass klasika něco se opravdu povedlo, sem tam zbytečnost a nebo extrémní nechuťárna kterou nechcete sledovat. Nejvtipnější je vidět jak všichni hrozně zestárli a za chvilku ani nebudou muset používat převleky za dědouchy. Kvituju akce, které se událi už v minulosti a tentokrát je upgradovali. 3* slabší hvězdy. ()

Corpsegrinder

Znatelně vyčpělý a bohužel už bez drtivý většiny sestavy, nováčci mi přišli o ničem a vůbec to mělo takovou divnou pachuť, i tak se některý čísla povedly a párkrát jsem se upřímně pobavil, takovejch bylo ale zoufale málo. Tahle show byla nejlepší v tom že vše mělo takovej pouliční guerrilla nádech, tohle už smrdí nenápaditou profesionální produkcí. ()

Maximilianus

V prípade Jackass Forever ide o fajn pripomenutie si teenegerských časov. Noví členovia party mi ale prišli zbytoční a dosť nesympatickí. Navyše nerobili ani veľa a ani nejako výrazne zaujímavé kúsky. Stará partia fajn, avšak pripadalo mi viackrát, že už sa na tom ani toľko nebavia a skôr sa o seba navzájom boja a súcitia spolu a robia to iba pre peniaze. Predsalen sú to už starší páni. Niektoré scény už boli moc silené, len aby to vyznelo viac ako v minulosti. Chris Pontius mi tu prišiel ako najväčší víťaz, pretože jeho v podstate nič také hrozné nepostrehlo a robil iba penisové scénky. Tá úvodná, pri ktorej, ako je zvykom všetkých predstavovali, bola vydarená. 6,7/10. ()

• Během scénky, kdy členové Jackass terorizují své kolegy v místnosti bez světla, si můžeme všimnout Chrise Pontiuse, který si vkládá přirození mezi stehna a parafrázuje tak postavu Jamese Gumba alias Buffalo Billa – sériového vraha z thrilleru Mlčení jehňátek (1991), jehož ztvárnil americký herec Ted Levine. (J.Lajner)
  • Při scéně na běžícím pásu si můžeme velmi nepatrně povšimnout, že jeden z „členů kapely“ je i vyloučený Bam Margera. (jajo161)
  • Pri natáčaní dostal Steve-O najhorší otras mozgu v živote. (Game90)

Paramount odkládá své hity

Paramount odkládá své hity

02.09.2021

Tak jsme zase zpátky. Zkraje léta se ještě zdálo, že by se třeba koronavirová situace z loňského roku nemusela úplně opakovat, nyní to ale vypadá, že dřívější katastrofické předpovědi, že se filmový… (viac)

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

10.08.2021

Na konci tohoto roku přichází do amerických kin čtvrtý díl kontroverzní série Jackass, v níž se parta bláznů tradičně pouští do nebezpečných kaskadérských kousků a bolestivých vtípků. Tým stojící za… (viac)