"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiálny text distribútora)

Flynn

Sledoval jsem to na MTV a tam to byl docela fakt nášup, někdy to byl nepochopitelný mazec, film taky ušel ale na seriál to fakt nemá, jestli někdo viděl film a neviděl seriál, a film se mu líbil tak mu vřele doporučuju seriál, který se poslední dobou začíná hodněkrát kopírovat jinými magory z anglie a německa ale na JackASS rozhodně nemají, seriál je síla tohle je dobrý úlet. ()

Nons3nse

Keď som sa o Jackass dozvedel od kamaráta, tak som si pomysle, že to bude nejaká blbosť. Áno, je to blbosť, ale nesmierne zábavná. Na Jackass má každý iný názor. Ja sa prikloním na stranu tých, ktorým sa títo šialenci naprosto páčia. No čo vás tak môže zabaviť, ako keď niekto nabúra v plnej rýchlosti do múra? Od začiatku až do konca som sa stále smial, a ešte doteraz sa smejem na niektorých scénkach. Jackass musí dostať všetko alebo nič, takže ja mu dávam 5 hviezdičiek, a to zaslúžených... ()

petaspur odpad!

Partička vyřehtaných imbecilů hazarduje se svým zdravím, s vášní ničí cizí majetek a neváhá si pro zábavu pouštět proud do varlat. Neodsuzuji nikoho, kdo v tomto pořadu našel smysl života, pokud bude chtít hodit do jezírka s krokodýli, tak mu ochotně pomohu, ale na ulicích se pohybují hromady neochočených idiotů a já tak nějak necítím potřebu sledovat jejich reprezentativní vzorek na obrazovce. ()

Dever

Perfektné ako každý iný Jackass film............. Soundtrack: 1. "Hi, My Name Is Johnny Knoxville" ,2. Corona ,3. We Want Fun ,4. Flesh into Gear ,5. Somebody's Gonna Get Their Head Kicked In ,6. California Sun ,7. Alright, Alright (Here's My Fist Where's the Fight?) ,8. Let's Get F***ed Up ,9. Hybrid Moments ,10. Cha Cha Twist ,11. Angel of Death ,12. Baby Got Back ,13. "How Did That Get There?" ,14. If You're Gonna Be Dumb , ()

Radek99

Velmi zajímavý postmoderní filmový útvar. Navíc postihující fenomén existence čistě entertainmentových (převážně hudebních, ale i lifestylových) stanic, které načaly (myšlena MTv) odklon od alfabetické kultury a urychlily a dovršily nástup kultury piktografické, postavené skoro výhradně na obraze coby nosiči - médiu informace. V takové kultuře se obvykle rezignuje na séma - obsah, významovou hloubku a namísto něj je hlavním smyslem vzniku celého díla zábava. A přesně to je Jackass - fenomén hyperextrovertních jedinců, skutečných mediálních exhibicionistů, kteří si jsou schopni mrzačit své vlastní tělo a vstupovat dobrovolně do těch nejponižujících pozic jen pro svých 15 sekund slávy. Je vlastně jedno, jak se jmenoval člověk, který kvůli zapnuté kameře skočil do větráku, důležité je, že se to stalo, kamera jeho skok zaznamenala a někdo poskytl platformu a odvysílal to. Z tohoto pohledu tenhle film smysl má a je velmi, velmi zábavný... Otázkou je, co po něm přijde dál? ()

• Scéna s raketovými bruslemi byla plánovaná už do seriálu, ale objevila se až ve filmu protože ji MTV odmítla odvysílat. (zdenur)
  • Při rozpočtu 5 milionů amerických dolarů skončil film svou pouť napříč kiny po celém světě s téměř 80 miliony, což je téměř 16násobek výrobních nákladů. (HellFire)

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021

22.12.2019

Studio Paramount Pictures stanovilo premiéru čtvrtého filmu v sérii Jackass. Původně zábavní pořad na stanici MTV vznikl v roce 2000 a stvořili jej Johnny Knoxville, Spike Jonze a Jeff Tremaine, o… (viac)