Emma a Adam (Natalie Portmanová, Ashton Kutcher) sú starí priatelia, ktorých osud niekoľkokrát spojil. Ich ďalšie stretnutie však bolo osudové. Doktorka Ema potrebuje ventilovať nároky a stres svojej profesie prostredníctvom sexu, Adam sa rozhodne pustiť svoje city k vode z bolestivejších dôvodov. Jeho posledná priateľka ho podviedla s jeho vlastným otcom. S Emmou sa nezáväzne vyspia a ona príde so zdanlivo dokonalým nápadom - budú sa stretávať výlučne kvôli sexu. Pod podmienkou, že vzťah sa skončí, keď niektorý z dvojice bude očakávať viac. To, čo sa začalo ako ideálne riešenie ich fyzických potrieb, sa postupom času čoraz viac komplikovalo a prerástlo do niečoho väčšieho. Obaja sa s tým budú musieť vyrovnať a nájsť odpoveď na kľúčovú otázku. Môžu mať dvaja priatelia sex bez lásky? (TV JOJ)

Lewisek

I přes to, že je to schématické, předvídatelné, americké a hloupé, tak se mi to opravdu líbilo a v tomto žánru se pro mě jedná o nadprůměr, herci jsou sympatičtí a že se nehýří humorem mi vlastně vůbec nevadí, neboť nemám komedie zrovna v oblibě. Takže s hodnocením přitlačím a tu 4. hvězdu dám. ()

bloodline

Balansovanie pána Reitmana medzi romantickou komédiou a ozajstnou "plnokrvnou" romantikou, ktorá prevláda v druhej polovici filmu, predstavuje fundamentálnu prekážku voči vyšším sympatiám. Ak si odmyslíme viac ako 100 minútovú "duchovnú" schizofrenickosť, dostane sa nám bezmyšlienková nezáväzná zábava so slušným výkonom Natalie Portman a nepresvedčivým Ashtonom Kutcherom, ktorý je sterilný ako pasterizované mlieko. ()

MareT.

POrtman tady jenom plýtvá talentem, který je obrovský. Kutcher je stejný frajírek skoro v každém filmu a dohromady vám děj nic zajímavého nenabídne. Možná trochu decentní erotiky, ale to si radši pusťte porno. Jen pro skalní fanoušky romantiky. ()

kedl

V podstatě to samé jako Friends with Benefits, akorát místo Justina Timberlaka, omlouvajícíse Portman v jejíž podání .....NIC MOC!!! 3* ()

jakeer

Pokiaľ chcú páni poešiť svoje nežnejšie polovičky romantickou komédiou, tak si to kľudne spolu pozrite, ale inak v tom veľký význam nevidím. ()

Mazlik4 odpad!

Tuctové filmové zboží! Bez umění, bez špetky kumštu ,,, - však to opakuji pokaždé! Co naplat, v tomhle žánru se příběhově (tak aby se mohl koukat každý) nic lepšího vymyslet nedá. Což, ale není důvod proč rezignovat a nepohrát si alespoň s hudbou, technikou, barvou a celkovým vzhledem filmu! ()

Paity

Měla to být romantika, měla to být komedie, ale kromě roztomiloučké Natalie Portman to nestálo za moc, nebo spíše za nic. ()

HArna

Tohle mě vůbec nesedlo. Když tohle porovnám například s filmem Kamarád taky rád, tak to prohrává na plné čáře. Fakt nuda. ()

tom.nosek

Jeden z filmů, které mají tu smůlu, že ve stejnou dobu vyjde snímek s naprosto totožnou zápletkou a všichni je pak srovnávají. A ani teď to nebude jiné. Prostředí obou filmů se liší, ale typ postav i průběh filmu je víceméně totožný. Jenomže... Friends with Benefits disponují příběhem, který tak nějak plyne a nemá kolísavou tendenci. Oproti tomu No String Attached má slabší scénář je sice chvíli zábavný, ale za pět minut zase neskutečně nudný. O 30 minut kratší a bavil bych se více (ale když je to třetina filmu, je tu něco špatně). Druhou věcí pak je, že i když mi Natalie Portman i Ashton Kutcher do svých rolí sedli, konec byl tak přeslazený, že i na romantický film to bylo až přespříliš. ()

decay

Ale čo by nie. Po tých šialenostiach, čo stále pozerám, raz za čas neuškodí vypnúť pri niečom takomto:). Len aby sa z Natálky nestala ďaľšia šedá myška Holywoodu. ()

Prochy38

To bylo ale milé překvapení. Snímek tedy hlavně pro naše drahé jemné polovičky, ale nějakým záhadným způsobem mě to fakt chytlo a drželo až do posledních sekund. Asi jsem moc velká cíťa. Přišlo mi to originální, sice hodně předvídatelné, ale dobré. Hodně kvalitně zahrané od obou hlavních protagonistů. Všichni, co tu blbnete, jakože "do čeho se nechala Natalie ukecat" apod. sračky. Fakt dobré. Pro N. Portman role, ve které ji moc neznáme a zvládla ji jednak suprově a hlavně úplně v pohodě. Po Černé labuti je to lehká změna, ale rozhodně ne k horšímu. Jak A. Kutchera nemusím, zde byl opravdu sympaťák a s Natalií to fungovalo! Ano, film na mě zapůsobil tím správným způsobem. Zasloužené 4*. ()

jasiska

Nič výnimočné, ale keďže ja považujem u romantickej komédie za úspech, ak sa počas jej sledovania nezvíjam od trápnosti, tak mi nedá inak ako zhodnotiť, že No Strings Attached sa mi páčilo. Aj som sa párkrát zasmiala, hlavná dvojka bola sympatická a mali dobrú chémiu a na konci som sa necítila, ako že mám cukor až za ušami, čiže pekne. ()

Harapes

No,jako vždy mě ani tentokráte Aston Kutcher nepřekvapil svým hereckým výkonem a stále je to nuda a šeď.Jediné co drží tento smímek nad vodou je Natalie Portman,která dokáže to kouzlo z plátna na nás předat a zahřát jím. ()

Neotom

Průměrná romantická komedie made in USA. Vyvíjí se zhruba následovně (mini spoiler!): V prvních deseti minutách se vyčerpá snad polovina všech vtipných momentů, následující hodina se pokouší relativně úspěšně udržet svižné tempo, aby dospěla k „povinnému" romantickému rozuzlení. Výrazným pozitivem je casting: Portman tradičně nádherná, Kutcher předvádí svůj standard, potěšila přítomnost Bell a Thirlby. Verdikt: O prsa Natálky lepší než konkurenční Zkus mě rozesmát. 55% ()

ThomasCrown

Tí čo dali také nízke hodnotenie asi neboli nikdy zamilovaní, ja som sa bavil počas celého filmu, užíval som si skvelú atmosféru, podotýkam romantickú, nemám čo by som vytkol. ()

Teabag

Dialogy mi místy přišly trochu hloupé a nějak extra jsem se nenasmál, ale jinak je No Strings Attached vcelku pohodový film a komu čas od času stačí dívat se hodinu čtyřicet jen na Natalie Portman (jako mně :-), které tady solidně sekunduje Ashton Kutcher, tak tohle je jasná volba. ()

peetriss

Něco je na tomto filmu špatně - jedná se o neromantickou romantickou a především velmi nevtipnou komedii. Navíc dvojice Kutcher - Portman mně připadá nefunkční a bez charismatu. A to mám Natálku hodně moc rád! Ivan Reitman má zřejmě asi nejplodnější léta za sebou, alespoň to tak zatím vypadá. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (viac)