Emma a Adam (Natalie Portmanová, Ashton Kutcher) sú starí priatelia, ktorých osud niekoľkokrát spojil. Ich ďalšie stretnutie však bolo osudové. Doktorka Ema potrebuje ventilovať nároky a stres svojej profesie prostredníctvom sexu, Adam sa rozhodne pustiť svoje city k vode z bolestivejších dôvodov. Jeho posledná priateľka ho podviedla s jeho vlastným otcom. S Emmou sa nezáväzne vyspia a ona príde so zdanlivo dokonalým nápadom - budú sa stretávať výlučne kvôli sexu. Pod podmienkou, že vzťah sa skončí, keď niektorý z dvojice bude očakávať viac. To, čo sa začalo ako ideálne riešenie ich fyzických potrieb, sa postupom času čoraz viac komplikovalo a prerástlo do niečoho väčšieho. Obaja sa s tým budú musieť vyrovnať a nájsť odpoveď na kľúčovú otázku. Môžu mať dvaja priatelia sex bez lásky? (TV JOJ)

Lachvos

Tak tohle byl jeden z těch průměrných, nesympatických, lehce divných romanticko-rádoby vtipných snímků. Námět není z nejoriginálnějších (jeden do toho chce jít citově, druhý si pouze užívat, shock :) ovšem už dříve jsem se přesvědčil, že někdy může i ohraná písnička znít ojediněle, jde jen o pojetí nápadu. Zde tomu tak ovšem není. Ne že by film byl zase ve všem tak očekávaný (konec tedy ano), během příběhu se dějí věci originální a zábavné, některé už ovšem ne tak moc a jiné naprosto nepochopitelné. Ale posuďte sami...Ashton Kutcher mě velmi příjemné překvapil, čekám kdy se dostane zpět na koně po mém velmi oblíbeném Osudovém doteku (2004), zbytek osazenstva nijak výrazně neoslnil. Snad příště ;) ()

M1k9

Další zdlouhavá hra na lásku s umělým prostředím a dvěma figurkami. Tentokrát to bylo všechno hodně zcestné a nezábavné. Natalie Portman samozřejmě podala výkon, jenže skončil jako kapka v moři. Celkový dojem je neutrální. Abych to lépe popsal, něco jako ...dívat se do zdi. Holywood mě poslední dobou už setsakra nebaví. 3.5/10 ()

lili6

Čuchala jsem klasickou romantickou habaďůru, která mě unudí k smrti, ovšem tenhle film mě opravdu nadchnul (na to že je to americká romantická komedi:) ). Nejen krásou obou herců, ale i neobyčejností obyčejností se tento film stal příjemně stráveným časem u televize :) Opravdu povedené! ()

Jennifer67

Už nikdy víc, měla jsem 100 chutí oběma dát pár facek. Takovou nudu jsem od toho nečekala, myslela jsem, že se aspoň párkrát zasměju a ne, že to po 20 minutách začnu přetáčet s nadějí, že dál bude snad něco vtipného, ale nebylo. Došla jsem až na konec filmu a byla jsem šťastná že je konec. ()

TheGunner

Nejhorší, co jsem mohl udělat bylo, že jsem si to pustil až po zhlédnutí Friends with benefits. V porovnání s tím je tohle o půlku horší. Působilo to na mě velmi nepříjemně, nudně, uměle. Portmanová sice krásná, ale to je tak všechno. Jednoduše hroznej průměr. ()

toi-toi

Hlúpy scenár, ktorý priveľmi skoro padne do priemernej či až podpriemernej romantiky. Nepodarený casting kde Ludacris, Lake Bell a hlavne Kevin Kline sú len prihlúplymi postavami navyše. Par dobrých gagov a sexi Natalie to mierne vynahradzujú, avšak po tomto filme sa vážne bojím ako skončia tretí Krotitelia duchov. ()

Greg25

Nemá to šťávu, šarm, švih ani vtip. Jen snahu o to být bezstarostnou komedií. Bohužel neúspěšně. P.S. Tohle rozhodně nebyla role pro Natalii Portman, Emma v jejím podání má k opravdovosti daleko. Portman je typově i výrazově dost mimo mísu. 40% ()

Johny303

Klasická průměrná slaďárna se sympatickými herci a předvídatelným dějem, která ničím nevyniká v porovnání s podobnými snímky. ()

jckl

A mě se to prostě líbilo. Kutcher co "netlačil na pilu" mi tam seděl perfektně, Natalie vypadala opět báječně. Spíše než komedie, je to sice více romantika, ale celkově to působí hodně příjemně. Příběh by se mohl zdát jako klišé, ale skutečnost, že oproti podobným filmům začínali z druhého konce, mě hodně bavila. Hodně lidí si tady podle hodnocení asi spletlo žánr a hledá v tom filmu "něco víc". Já sem naprosto spokojen a být to více humorné, s čístým svědomím dám těch hvězd klidně pět. 80% ()

Flopik

Videl som film Ide len o sex a ohromne ma bavil tak som sa rozhodol pozrieť aj jeho priameho konkurenta, no a po pravde bavil som sa. Herci sympatickí, Ashtona mám rád no a Natálka je proste kočka.Často som sa aj smial po romantickej stránke tak isto skvelé s očakávaným happyendom a nejakým tým zádrhelom v strede. Hudba vo filme pekná.Viac sa mi však páčil prvý zmieňovaný film, no tento bez problémov na 4*. ()

nessbeal

Film v ktorom si hlavny hrdina pride naozaj spociatku na svoje, nehovorim ze hlavna hrdinka tiez, ale ako v kazdom takomto vztahu pride bod, zlom, ktory zmeni bud jedneho z dvojice alebo nakoniec oboch ked si to uvedomia. Mne sa film pacil, je to subjektivny nazor. Nieco podobne zazila kamaratka na vlastnej kozi, a dovolim si tvrdit ze ako par ziju nadalej spolu. ()

Grizzly

Dobrý to bylo. Kutcherovi tyhle role jdou a umí být sympaťák. V netradiční roli Portmanka, jejíž postava je asi nejlepší ženskou postavou v jakékoli komedii. Krásná a inteligentní. Správná dávka humoru a možná trošku moc romantiky. Ale líbilo se mi to. Fakt mi to sedlo. 75% ()

Venous666

Lehce vtipná komedie o tom, jak si to dva rozdávají a rozdávají, až se nakonec do sebe zabouchnou. Pár vtipných scén tam bylo, ale Ivane pro příště rozhodně přidat. Co se týče herců, tak u N. Portman nemám žádnou námitku, spíše jen napsat, že to zase zahrála jako vždy pro mě skvěle a že jí to moc slušelo. Ashton Kutcher si našel svůj žánr, který mu jde. Tak ať se nevrhá do ničeho jiného než komedie. Dávám 3+ (65%) ()

Monisek

Velmi příjemná romantická komedie. Chvílema je to romantické, chvílema zas komediální, prostě nudit se nebudete a celkově ten čas velice příjemně uteče. Hlavní dvojici to spolu moc sluší, jejich kamarádi jsou fajn a konec, ten pravý, až po titulcích, opravdu srandovní :-) Kopíruji tento film do složky "Oddechovky" a ráda se k němu někdy vrátím. 65% ()

jasanka

Oddechová komedie na téma "kamarádů s výhodami". Několik fakt vtipných scének a hlášek (nejlepší byla ta "balónková"), ale jinak průměr. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (viac)