Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

Wally

Dřív jsem z toho byl nadšený, ale poslední dobou mi pan Kraus už nejde moc po chuti...jen uráží a rýpe...A HLAVNĚ není už vůbec vtipný! ()

borec999

Bezkonkurenčne najlepšia talkshow v Čechách i na Slovensku. Kvalita síce vo veľkom závisí od pozvaných hostí, no u hostí ktorí ma zaujímali som bol vždy spokojný. Celá show stojí a padá samozrejme hlavne na Krausovi, ktorý sa do tohto typu talkshow kde má "voľné ruky" presne hodí. Je pohotový, výrečný a čo je najhlavnejšie: vtipný. Aj keď uznávam, že jeho ostrejší humor nie je pre každého. Osobne som však naladený na rovnakú vlnovú dĺžku a Krausove drsné narážky, sarkazmus a irónia ma neskutočne bavia.PS: rozhovory so Zdeňkom Pohlreichom, či Adelou Banášovou sú regulérna zlatá baňa. 90% ()

XdanteX

Sice je to teď víc bez cenzůry....ale už to není co bývalo. Málokdy se stane že vydržím díky reklamám do konce...a když už ne kvůli reklamám tak kvůli kvalitě některých hostů kteří mi přijdou jakoby prvoplánově dosazení vedením pro účely reklamy úžasnému to pořadu pro slaboduché TopStarMagazínu. ()

patrikus

Krausovo kouzlo slábne, zábava se občas vytrácí, hosté jsou opravdu čím dál horší a pořadu nějak postupně dochází šťáva... David, asi nezazpívá nikdy nic pěkného, na to jsme si zvykli. No, ale možná že mně to jenom to nějak omrzelo.... ()

jakeer

Do mojej topky samozrejme patrí aj predchodca tejto relácie - Uvolněte se, prosím!. Jan Kraus je pre formát talkshow ako stvorený, hovorí sa tomu aj, že talent. ()

Paity

Čtyři hvězdičky dávám v podstatě za vytrvalost s jakou Kraus dokázal držet vysoko laťku tohoto pořadu. Dokonce bych se nebál říci, že se na Show JK dívala v jednu dobu celá země a nikdo si to nenechal ujít. Přechodem na Primu to ale přece jen snížila kvalita. ()

tkabrt

Krauzovi tento pořad opravdu sedí. Prakticky jediný pořad, na která koukám v televizi - i když poslední dobou spíše na jeho kanálu na youtubu. Občas se najdou trapné chvilky, kdy se upne na jednu věc a pořád si hučí pořád to stejné do kola - většinou se to stává u 3. hostů nebo nějakých méně inteligenčně obdařených. Naopak je cítit jeho respekt k lidem, kteří opravdu něco dokázali. ()

Foxhound#1

Větší otevřenost byla vyvážena tradiční primáckou reklamou, takže změna prostředí tomu pořadu nic nepřidala (kromě lehce pozměněné znělky a kulis) a jako celek je to pořád stejný Kraus. EDIT po 10 letech. Z Krause se stalo něco odporně protivného. Člověk se na některé hosty těší, ale pak se nestačí divit co tam s ním Kraus provádí. Pokud ho chce ztrapnit, udělá to a ani ho nepustí ke slovu. S kým je kamarád, toho nechá mluvit. Sám někde říkal, že to je jen maska, show a lidi to chtěj. Jo, lidi taky chtějí dvojí kvalitu potravin a ojetý vraky z rajchu, pač máme specifické spotřebitelské chutě. Ne, tahle show postupně padá ke dnu a v žádném případě si nezaslouží být v červených číslech. ()

iampatrik

S přechodem z ČT na Primu se dala čekat změna, ač v určitých bodech pozitivní v celkovém měřítku mi něco v pořadu chybí a vadí. I přesto je však Kraus stále bravurní. EDIT: Tak po pár měsících jsem si na "nového" Krause zvykl, pořád stejně dobrý ne-li lepší jako na ČT, čemuž nejspíše také dopomáhá volnější režim Primy.. ()

ondrula

Tuhle show mám rád, protože Kraus je velmi chytrý, vtipný a charismatický. Trochu mi vadí jeho přebujelé ego, které je znát zejména tehdy, když se snaží prezentovat šířku jeho vědomostního záběru a přitom mluví nesmysly. Taky mi přijde, že když si tam pozve nějakou zasloužilou a všeobecně respektovanou osobnost, tak s ní mluví tak nějak shovívavě a sterilně, zato když tam má mladýho člověka anebo přímo nějakýho exota, tak si nebere servítky a pak je to opravdu zábava. No a "kapela" jeho synáčka je opravdu otřesná. ()

Itar

V podstatě asi jediná česká talkshow, která se může svoji kvalitou srovnávat s late night shows ze zámoří. Jan Kraus je jako moderátor vynikající a také dramaturgie je na velmi vysoké úrovni. ()

Xavi6

V podstatě se jedná o tu samou srandu jako v Uvolněte e prosím, akorát zde už to Kraus bere více vážněji, udělala se nová znělka, ale hlavně bere zajímavější a známější hosty do své show a to i dokonce z ciziny! Co takový Lery King nebo teď nedávno Pierre Richard? To jsou mi panečku hosté! ()

Drirr

Krause jsem nikdy moc nemusel, ale tento pořad mě zpočátku přišel velmi dobrý. Bohužel s postupem času si rozhovory začaly být dosti podobné a Kraus nedokázal přijít s nějakým oživením. Navíc všechno závisí na kvalitě hostů a ta je značně rozkolísaná (někdy je rozhovor opravdu zajímavý, jindy je to jen sled blábolů a vaty). Takže jako na houpačce a výsledné hodnocení je tedy jasné. PS. Krause stále moc nemusim. :) ()

DannyBoy80

Už hodně dlouho je to silná trpárna. Kraus začíná být krutě nevtipný, nepohotový. Výběr hostů je hodně špatný. Oproti Všechnopárty, která si drží svůj vysoký standard, je to velká bída. ()

Jespi

Spousta lidí jej vidí jako nafoukaného arogantního blbce, já zase jako charismatického, inteligentního a hlavně zábavného moderátora. S ničím si nebere servítky a jeho kritika i sebekritika je vždy zábavná. Model 2 známí 1 neznámý host je originální a je hezké vidět, jak jsou z něj všichni hosté nervózní. Musím ale uznat, že kvalita oproti ČT šla trošku dolů, ale i tak je obdivuhodné jak se někdo dokázal udržet v televizi s (v podstatě) jedním pořadem, tak dlouho. 90% ()

orkadimenza

Líbí se mi, jak si Kraus s lidmi povídá často "osobně" (tykání) a i když je v těch rozhovorech drzejší a může to znít neurvale, tak právě toto dodává pořadu šmrnc a zároveň není trapný (opakem nechť je Show Leoše Mareše). Je opravdu radost sledovat, že i v dnešní době se někdo nedrží při zdi a svým nebojácným způsobem dokáže být vtipný. Některé "plaché" osobnosti to Krausovi moc neulehčují a i on se někdy musí pořádně zapotit, aby z rozhovoru nebylo jen nudné tlachání. Ale dělá to velmi dobře, jeho charakter k tomu prostě patří. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj