Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

gotham

I když se v podstatě jedná o ten samý pořad jako Uvolněte se, prosím, tak extrémně dlouhé reklamy tuto zábavu totálně rozebraly. Když běží 10 minutová (jestli ne delší) reklama a potom už asi jen tak 5 minut s hostem, tak to už můžu rovnou přepnout na jiný program. To se pak Kraus a hosté můžou snažit jak chtějí, ale kvality pořadu na veřejnoprávní stanici nikdy nedosáhnou. Holt komerce zase jednou pohřbila kvalitu. 50% ()

Demoiselle

Nějak to celé upadá. Talk show je v ČR zapotřebí, to ano. Krausova je a asi bude dlouho tou lepší. Nicméně se občas divím, co to klade za debilní otázky /většinou zajímavým osobnostem,a zasekává se nad tím, jestli ráno vstává v 7h nebo v 6h/ a při svém pátrání na Ipadu neustále sahá po bulváru. Trochu se mu to tam protiřečí... Pokud tam nesedí někdo opravdu zajímavý /Menzel,Mašín,Jiřičná,.../ je to ztráta času. P.s.: asi jsem ovlivněna The Graham Norton Show, kde všechno jede úplně jinak, moderátor komunikuje s herci ironicky, leč s respektem a konverzace se vývijí prostřednictvím všech. A malé plus - je to neuvěřitelně vtipné. To Krausovi chybí - přirozené tempo... ()

Nowasek22

Když tento pořad ještě běžel na ČT, sledoval jsem ho pravidelně a náramně jsem se u toho bavil. Dneska je to ale pouze slabý odvar toho, co já znám po názvem "Uvolněte se prosím". Ztrácí to na originalitě, ztrácí to na důvtipu, ztrácí to úplně na všem. Nebýt tohoto úletu, dám i o 1* více. ()

BAADRAAM

Kraus je podle meho osobniho nazoru dokonce vtipnejsi nez jeho americky vzor Letterman. Dokaze vsak byt i protivny, arogantni a urejpany. Casto se neboji vyjadrovat svoje politicke postoje (viz prima volba prezidenta r. 2013). Avsak ani tyto nedostatky nemeni nic na tom, ze jeho inteligentni a osobity humor spolu s jeho charisma nemaji v televizi obdoby. ()

Diskantka

Poměrně rychle jsem začla tuhle show nesnášet. Přijde mi vážně ztráta času sledovat Jana Krause, jak si získává Česko tím, že svým hostům myje prdel přímo před nima, občas i s jejich vlastní pomocí. Touha být milován stupidním národem je zřejmě silná a tak se snižuje k ponižování hostů, neustálýmu skákání do řeči a stáčení konverzace do nesmyslnejch hoven, totálně mimo ,,obor´´ hosta. Samozřejmě tomu nasadí korunu synchronizací bicí a jeho rukou, za pomoci svýho povedenýho synátora a jeho HOMO-bandu. Upřímně nechápu, že lidi ještě pořád jsou ochotný do týhle myčky prdelí chodit. ()

Meow86

Kraus je třída ve slovních kláních. Baví mě, když dostane svoje hosty na lopatky. Ještě víc mě baví, když dostane někdo na lopatky jeho. ()

RipperTM

Pana Krause mám rád hlavně díky jeho humoru. Jak se říká, kdo si umí dělat srandu sám ze sebe, má právo si ji dělat z druhých. Show přilákala již mnoho zajímavých osobností napříč všemi odvětvími, což se mi líbí. Mnohdy totiž inteligentnější a vzdělanější lidé pocházejí z řad obyčejných občanů. ()

Pajela

Kraus pomalu nepustí ke slovu, stále skáče do reci, snazi se byt vtipnej a malokdy mu to vychází... Skoro všechno špatně... ()

ZHODNOTITEL

Už to dávno není to, co to bývalo. Z celé show se spíše stala "Krausova propaganda", kde se dozvídáme jeho názory a životní postoje s dostatečným apelem a usměrňováním ostatních aneb Všichni, co se mnou nesouhlasí, jsou blbci. Ještě chvíli, a pan Kraus bude moct kandidovat na prezidenta. ()

zodiak217

Každá show ktorú robí Jan Kraus pre akúkoľvek televíziu nemôže skončiť inak ako úspech. Tento človek má asi patent na vydarené formáty, alebo skôr on ich dokáže oživiť lebo má v sebe niečo na čom sa musíte smiať a to akým štýlom zisťuje do svojich hostí najrôznejšie informácie a ako to podáva ma dostalo a už ma to drží. Jednoducho skvelé! ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj