Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

BeranSon

Pro mě taková vzorová česká Talk show. Honzik Kraus je dobrej moderátor, slušnej chlap. Jeho show má švih humor, zajímavé hosty, na které jsou kladeny otázky přesně takové, aby zaujali všechny diváky. Politické okýnko na začátku každého dílu je alespoň pro mě malinkou zbytečností, kterou bych si představil jinak, ale nuž. Jak již jsem řekl, dobrá show! - 8/10 - ()

Luk Skywalker

Pokračování Uvolněte se, prosím bez nějakých změn (časem minimální změny). Většinou záleží na hostech, ale Kraus i z vážného tématu vytěží zábavu. ()

Katie88

Ironický humor Jana Krause alias dělám si z vás ze všech prču, abych vynikl jako ten nejvtipnější a nejchytřejší, mi fakt nesedne. Nejvíc mě asi dopálil díl s již zesnulým Ivanem Králem, který má svým příběhem, co nabídnout českému publiku, což mu samolibý moderátor samozřejmě neumožnil. Král už bohužel za roky strávené v Americe dobrou češtinu neměl, aby pochopil tu Krausovu ironií a ten si jel svoje. Neříkám, že se občas na něco nepodívám, ale o přidané hodnotě asi nemůže být ani řeč... ()

cerbygerby

Pořád nevím proč odešel z jedničky.. kvůli nějakým problémům?...peníze tam asi nehráli roli, takže fakt nevím, ale jednička přišla o svůj nej pořad.. No a prima s tímto chlapíkem získala, jak v porotě talentu, tak obdobou uvolněte se prosím... ()

Redix

Kraus: "Jaký to je bejt takhle krásná?" Krainová "Zkuste se přijít podívat ráno když se probudím." Kraus: "To né, já sem se ptal jaký to je když jste krásná." Pěkně to začíná :D ()

anitae

Přesun pořadu z veřejnoprávní televize neprospěl. Pořad, který jsem si před pár lety nenechala ujít teď sleduji nepravidelně a to nejen kvůli vlezlému reklamnímu bloku. Hosté mají i nadále co říct, vadí mi akorát pravidelné prezentace politických názorů pana Krause. Celkově mi přijde, že je malinko „překrausováno“, ale na druhou stranu Kraus-moderátor je jenom jeden:o) ()

UniqueNett

Kraus mě hrozně baví, ale co přešel na Primu, už pro mě ten pořad tak nějak ztratil šťávu. Dřív jsem koukala na každý díl, teď mi vůbec nevadí, když vynechám. Škoda.. ()

Plechpetr

Pokračování Uvolněte se, prosím. Je to pomalu to samé, takže je to pořád jeden z nejlepších talk show. Kraus zůstává bezchybný a jeho show je parádní. Hosté pečlivě vybíraní. ()

NightPorter

Dřívě mě to bavilo, ale pak se Kraus nějak okoukal a začal být víc a víc trapnější. Jeho synek navíc obludně przní jeden song za druhym, za to dolů tak 3 hvězdy. ()

Zabzab

Jan Kraus je charismaticky inteligentni muz s obrovskym prehledem. Prijde mi, ze jednotlive dily se odvijeji dle jeho nalady, jak se zrovna vyspal. Bud si sveho hosta hycka a dokaze se s nim prosmat ci pratelsky propovidat jeho patnactiminutovkou, a nebo v druhem pripade si sveho hosta dokaze vychutnat a rozcupovat jeho povest na kousky. Tak jako tak je kazdy dil jedinecny a i kdyz se nekteri hoste objevili v prubehu let ponekolikate, je to porad zabavne a pan Kraus do toho vnasi stale neuveritelnou spoustu energie a ironie. Nelze nevzpomenout pravidelnou hlasku na rozjezd... "Je tady pan Odvarka?" ()

akvidzerp

Show velice proměnlivé kvality, která spíše upadá. Díl se Simonou Krainovou a bratry Hádkovými jsem se znechucením vypnula. Žvanění o ničem, rozhovor s Krainovou, dá-li se tomu tak říct, spočívající v umisťování svíček na dort a jejich opětovném počítání, byl vrcholem trapnosti. ()

figliar

Najskorej som túto reláciu hodnotil štyrmi hviezdami, ale musel som jednu stiahnuť za prílišné rýpanie moderátora do hostí, ktoré v mnohých prípadoch zachádza až za hranicu únosnosti. Ale inak Kraus niekedy vie trafiť do čierneho. ()

P. J. D.

Zpočátku kvalita, dnes si tím už tak jistý nejsem (jen kvantita?). Show jede podle stejného scénáře a časem se stává čím dál tím víc monotónní. Což o to. Zpočátku vtipy a glosy moderátora nebyly tak provařené, avšak časem sklouzl až k trapnosti (možná ne záměrem) a některé rozhovory jsou tak v tomto pořadu vcelku (bohužel) nudné. Jako vyplnění večerní mezery, kdy není na co koukat, to obstojí. Obávám se ale, že v porovnání s americkými protějšky má tato show poněkud patrné nedostatky. Tři z pěti. ()

papaguy

Svého času to mělo jiskru. Bohužel ta vyprchala s tím, jak kypěla Krausova arogance a potřeba prudit hosty. Je více než politování hodné, že aktuálně prakticky neexistuje pořad, který by Krause přeskočil. Čestnou vyjímkou je snad jen Šípova Všechnopárty. Ještě že existuje nezávislá internetová tvorba. Nezbývá, než doufat, že doroste schopná mladá generace a převezme žezlo a zčeří zapšklé televizní vody. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj