Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

Martin_W

Jan Krausů je prostě mistr, kterého jsem sice zpočátku nemusel, ale později u ČeskoSlovensko má talent a následně u přesunutí pořadu na Primu ho začínám mít raději a raději. V Česku se nenajde skoro žádná normální Talk Show, která by se mohla rovnat s nějakou v americe.. Trapné napodobeniny jako MR. GS s debilním Suchánkem a Genzerem, kteří ze sebe dělají naprosté dementy, Talkshow Jana Saudka s úchylem Saudkem a další odpady. Jediný mínus je reklama.. Ano ta tam vadí.. Hodně vadí. Ale když už mám hodnotit show, a né to, jak ji naservíruje TV Prima je mou povinností dát plný počet. Rád se každý pátek podívám. 95% ()

Mikeel

Nebýt těch pitomých reklam, bez kterých by se aspoň tento pořad mohl obejít, bylo by to stejně super, jako když to bylo na ČT1. ()

LBsmoke

uvolňete se prosím bylo lepší ! ..příde mi že do každé show si teď zve nějaké blbky jen aby si z nich dělal srandu.. nevím jestli si tím něco kompenzuje, ale vypadá to tak.. ()

Mouzon

Jan Kraus se poněkud shlédl v sobě samém a po čerstvém, neotřelém a zábavném UVOLNĚTE SE, PROSÍM se postupně (už na ČT1, ale na Primě to pokračuje dále) přetransformoval v arogantního blbečka, který se o sobě domnívá, že má patent na pravdu. Po třech minutách, kdy měl ve studiu mého velkého oblíbence Zdeňka Pohlreicha a já se stále nebavil, jsem odešel od televize a raději jsem se pustil do práce (!!!), než abych se díval na to, jak se z potenciálu no. 1 (spojení zemitého Pohlreicha a prostořekého Krause) stává nezáživná břečka. Krausovým vrcholem byl brilantní výslech Kateřiny Jacques (pohříchu patřící ještě do původního pořadu ČT1). ()

zelvicka.

Pořad sleduji na youtube.com, kde je pohodlně k vidění, rozstříhaný na jednotlivé části (Úvod, Stalo se, První, Druhý, Třetí host) bez reklam, jen s nějakým týdením zpožděním, což je pro mě velkým přínosem. Pravdou je, že také moc nesleduji třetí hosty, bohužel jsou to často lidé, co neumí mluvit, kdo se nutně potřebuje dívat na celý pořad, uberte si jednu hvězdičku. ()

HonzaSim

Talk show jsem dlouho moc nevyhledával, ale Jan Kraus mě donutil změnit názor. Ať už Uvolněte se prosím, nebo Show Jana Krause, je na velmi vysoké úrovni. Jeho pohotovost, připravenost a reakce jsou obdivuhodné. Pozvání k němu si snad nedovolí nikdo odmítnout.Ve svém pořadu přivítal snad všechny československé osobnosti i zajímavé postavy. Krause jsem si hodně oblíbil a jeho humor je mi blízký. Škoda, že už se nevysílá v tradiční dobu pátek večer, takže ho sleduji už spíš na youtube. Pro mě osobně nejlepší talk show, která u nás existuje. Jeho formát se drží na českých obrazovkách už 11 let, to snad mluví za vše. Je to frajer! 85% ()

dan4815

Kraus býval fenomén, s hosty jednal s grácií, ale uměl být i pěkná svině. Poslední dva roky ale jeho show zažívá velikou krizi. Připadá mi, že často je Kraus ten jediný, kdo se v divadle zrovna směje, a tato samolibost je čím dál větší. Ten důvod, pro který opustil ČT se teď víceméně opakuje u konkurence, opět si nechává diktovat co smí, a nesmí. Zdá se mi, že se již bojí jít do nějaké konfrontace, která ho vždy tak charakterizovala. Dříve se člověk něco o hostovi dozvěděl a zasmál se, dnes je to spíše výjimkou. Kraus se zastaví nad nějakou nepodstatnou informací a celý rozhovor začne dotírat, aby zjistil něco více, nebo aby zaplnil ten čas. Pět hvězdiček to má ze staré známosti, dnes jsou to slabé tři. ()

Garch

(2017) Show Jana Krause je zde zřejmě brána jako etalon vtipu, dle rozdílu v hodnocení, třeba s Mr.GS. Co na tom, že v posledních letech už nebývá na hosty většinou vůbec připravený a humor už se dávno překlopil do pouhé sebestřednosti. PS a to jsem měl rád jeho inteligentní humor a vážím si jeho občanských postojů. ()

Pitrsss

Ono by se možná mohlo zdát, že se nic nezměnilo. Kraus se po letitých sporech s vedením ČT přestěhoval na TV Prima za (možná) větší svobodou a za (určitě) lepšími penězi. Stejná pohovka, stejná kapela, stejný průběh show...přesto bych tam pár rozdílů viděl. V první řadě se mi celý ten úvodní "zpravodajský blok" zdá mnohem méně vtipný, upocenější a nervóznější, než kdy dřív. Třeba je to jen můj osobní pocit, ale dřív to podle mě prostě mělo větší šmrnc. Co se týče hlavního programu, tak můj názor je ten, že to celé stoupá a padá s daným hostem. Co se týče uznávaných umělců (Donutil, Munzar atp...) je to vždycky super - jsou to lidi, kteří mají co říct a zároveň je Kraus mnohdy až bezmezně uznává. Další skupina hostů - myslím, že celkem logicky, je tvořena z osobností Primy......Ale co mě opravdu vytáčí jsou ty demence na konec. Různé fenomény z youtube, žena s nejmenším psem. Muž s největší rukou. Ty rozhovory jsou prostě vo hovně, navíc ti lidé jsou dost často velice hloupí. 60% ()

Ole92

Ať to bylo Uvolněte se prosím nebo teď Show Jana Krause stejně mě nepřestává bavit. Je výborný jak je Jan Kraus na každého hosta připravenej a dokáže i s nejnudnějším politikem udělat srandu.A když tam občas má nějakýho exota tak to nemá chybu. ()

BigMarthy

Kraus a jeho nekonečný prostor pro aroganci. Místo kultivovaného rozhovoru, kde se může divák mnohé dozvědět, nás čeká masivní ukájení ega na slabších. Palec dolů, tohle není televizní zábava, ale ubohost. ()

Hepy13

Nejlepší Talk Show na našich obrazovkách, kde Jan Kraus pokračuje ve svém zavedeném formátu z Uvolněte se prosím. Kam se hrabou ostatní pořady jako Na plovárně se "slizkým Ebenem" a Všechnopárty "s ohraným Šípem". Typický český humor Jana Krause je mi více než blízký. Nejlepší jsou hosté se zvířaty, a také vše co se týká jídla, obzvláště potom když Honza začne něco kuchtit. Tak to dostávám záchvaty smíchu. Doufám že Jan Kraus na našich obrazovkách bude ještě hodně dlouho. ()

RomeroIsGod

Nechápu co se lidem na tomhle úlisným blbečkovi líbí. Hrál ve svazáckejch filmech a teď je hroznej hrdina boje proti komoušům. Takový jsou nejlepší. A ještě stíhá plivat na všechno co je český, protože jsme málo "světový". ()

IvcaSammet

Oproti Uvolněte se, prosím, je Show Jana Krause o trošku slabší. Každopádně ale i přes to show ráda sleduju, obzvlášť, pokud se jedná o mé oblíbené celebrity. Humor Jana Krause je někdy až moc rýpavý a občas i přehnaný, naopak ale reakce hostů jsou někdy ještě lepší než moderátor sám. ()

Jaroslaf

V této zemi máte na výběr si vybrat buď senilního, nudného a necharismatického Šípa anebo tohodle borce .) Chtěl bych aby si Kraus Šípa někdy pozval a pořádně ho roznesl na kopytech .) Díly s tehdejší manželkou JXD anebo panem Menzelem a Čokovoko jsou opravdový unikát .) ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj