V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

strelenaL

Docela pohodový, nenáročný film řešící lásku, zklamání, odhodlání k úspěchu. Celkem mi sedla i Demi Moore. Z Miley Cyrus se začíná klubat celkem pěkný kus ženský, ale stále jí v očích vidím jako roztomilou, malou Hannu Montanu. Francouzký originál jsem neviděla, ale hodlám to napravit ! ()

Ev.D. odpad!

LOL aneb Strach a Hnus z USA. Kamarádka mě hodně dlouho nutila at se na to podívám jen co jsem viděla že v tom hraje Miley Cyrus mi bylo jasný ,že to nechci vidět ,ale přece jen sem se rozhodla podívat a upevnit si můj názor že ji nesnáším. První scéna s ní a začalo se mi dělat špatně ,protože ta scéna byla fakt divná, připadala mi že jsou na drogách a výraz ,,Loly" tomu dost naznačoval , takže jsem popřeskakovala většinu scén ,protože se na to nedalo dívat. Jedna velká reklama na všechno možný. Dala bych tak 0,4 hvězdičky za Demi Moore ,ale tady nemá vážně co dělat, má na lepší filmy. A jak jsem řekla tohle dílo mě ujistilo ,že Miley Cyrus vážně nesnáším a po tomhle ještě víc. Určitě bych napsala na obálku tohoto DVD : ,,Varování: osobám se slabou povahou se nedoporučuje, může mít katastrofální následky!" ODPAD! ()

Guzo

Takové "teen drama" (jiná škatulka mě nenapadla) o vztazích a problémech puberťáků. Jako takové ale vcelku funguje, takže kdo od toho nečeká víc, může být ve finále spokojený. Původní film jsem neviděl a dokonce jsem neměl ani ponětí, že existuje, takže porovnávat nemůžu, ale rád se na něj někdy v budoucnu podívam. ()

Autogram

Seriál Hanny Montany nie je pre mňa, tak som chcel aspoň takto vo filme vidieť, čo dokáže Miley Cyrus, keď už dospela a snáď aj vyrástla z puberty. Demi Moore tiež zabrala a aj z takéhoto slaboduchého námetu vytiahli celkom pozerateľnú komédiu. Možno aj drámu o vzťahoch medzi rodičmi a deťmi, hlavne medzi matkou a dcérou s otvorenou komunikáciou, kde sa pri spoločnom kúpaní rieši aj vyholenie prirodzenia a či je to v jej veku už vhodné alebo nie. Ak niečo vhodné nie je, tak nasleduje zákaz mobilu a počítača, čo je horšie než akýkoľvek telesný trest. Európania dostali na pobavenie epizódu z Paríža, ktorý je vykreslený snáď horšie ako býva Slovensko v amerických filmoch, a nemajú tam mobily ani internet a jedávajú nie slimáky, ale ešte bizarnejšie pochúťky. Hodnotenie, ako vždy, nie je za objektívne kvality filmu, ale za moje pobavenie. –––– Lol, jsi v poho? ()

Marrdaa

Tráva způsobuje mozkovou obrnu, psychologové neumí radit, soulož s ex je špatná, Francouzi jsou neandrtálci a Miley Cyrus je sex-symbol...LOL tojo... ()

Dagoussek

Pubertální film pro fanoušky Miley Cyrus. Lol prožívá normální pubertu a s ní první lásky a zklamání. Demi Moore, její super matce to moc slušelo. Jednou vidět a doooooost!!! ()

Babous

Blbost, ale roztomilá. Celkem jsem se u toho bavil. Zajímalo by mě, jak se na ty sociální sítě a interakce dnešních teenagerů budeme dívat za dvacet třicet let. ()

Arkanoid odpad!

Videl som francúzsky originál. Remake síce spravila tá istá režisérka, ale stále je to len kopírovanie. Navyše, s tou najnesympatickejšou herečkou v hlavnej roli, Miley Cyrus. ()

Wicky

Miley i Demi hrajou dobře, ale nečejte žádný extra příběh! A ani to není zaměřený nějak na ten Facebook atd. Nepřekvapilo mě to, ale i tak to byla zábava. 60% ()

SheenaStaley

Jeden z najzbytočnejších filmov aké som kedy videla, pozerala som to v rámci čakania na iný film a nemala som slov.... Každopádne dve hviezdičky, hlavne za to, že som sa zabavila aj napriek tomu že mi umrelo 95% mozgových buniek a rozhodne som sa nenudila ale už nikdy viac... Prosím! ()

Mafian odpad!

Poslední dobou se množí filmy, které radši ve dvacáté minutě vypínám. Americká verze LOL (od stejných tvůrců, jako francouzská, WAT?) patří mezi ně. Fakt víc svýho času téhle kravině, s herečkou (Sýrus), kterou nesnáším, s příběhem plným trapných klišé a bez vtipu, dát víc nehodlám... ()

LittleMonste

Jako přes kopírák stejné dialogy, postavy, soundtrack....překvapivě mě to ale bavilo víc než francouzský originál i když Lise Azuelos se podařilo zparodovat samu sebe, "gratuluji (50%) ()