V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

eLeR

Videla som aj francúzsku verziu z 2008, a keď to mám porovnať, tak oba filmy mi vychádzajú ako typické teenage filmy. Na jednom mi vadilo to, na druhom ono. Na jednom sa mi páčilo to a na druhom ono. Francúzska verzia bola komornejšia a americká bola taká divokejšia ... výborná muzika v oboch prípadoch. ()

Lenny.M

Tady se snad není ani o čem bavit. Francouzská předloha byla úžasná, tohle se s tím nedá srovnávat. Koukat se na to dalo, ale tím to tak končí. ()

klerik

Na LOL sa nepozerá zle a svojim spôsobom ide o znesiteľnejšiu verziu príbehov zo školského prostredia od Disneyho. Nechýba klasická hádka mama/dcéra kvôli nájdenému denníku, vzťah rozvedených rodičov, dokonca ani školská súťaž kapiel. Pomiestna klipovitosť dodáva filmu na tempe. Lenže je to stále o ničom, bez vážnejšieho konfliktu a žiadna generačná výpoveď sa nekoná... ()

Arsenal83

Miley Cyrus v dobrom a pekne romantickom filme? No to ma podrž! Nikdy by som nepovedal, že môžem tejto úchylnej osobe venovať 4 hviezdy a ešte zaslúžene. ()

Chrustyn

Očekával jsem peklo a nakonec to docela přežil. Přesto nijak záživný remake francouzského snímků o matce a dospívající dceři, které se chovají jak krávy, ale ne a ne si to uvědomit. ()

evulienka3

Dcéra to pozerala s kamoškami , ja som sa popri nich len zviezla, lebo teda sama od seba by som si to určite asi nevybrala. Taký teenage film, ich to bavilo, spievali si pri ňom... a ja som to prežila, inak si už moc nepamätám, takže to z mojej strany hovorí asi za všetko. ()

hansel97

Ten film má docela dobrý scénář, nápad, zpracovaní, všechno. Poměrně dobrý romantický film prozkoumávající i vztahy rodičů a jejich dospívajících dětí. Existuje ovšem jedna jediná věc, přes kterou jsem se nedokázal přenést a tou je afektovanost některých herců. Miley Cyrus, která se tu pokouší hrát, se s afektovaností oproti Hannah Montana sakra krotí, ale i když mi není vyloženě nepříjemná, tak mi jako herečka opravdu nesedí a nesedla a vzhledem k tomu, že s hereckou kariérou nejspíš sekla, už asi nesedne. Ale není to jen ona, tady mi upřímně herecky seděla prakticky pouze Demi Moore a s přivřenýma očima Douglas Booth. A LOL vždyť ona ta Miley není ani hezká, tak proč po ní tolik kluků ve filmu šílelo??? ()

becki_tu

Klišé na každém rohu, spousta stokrát omletých frází a romantické zápletky jako z filmové učebnice. Na druhou stranu zde nejsou žádné rušivé elementy, vyloženě hluchá místa nebo nesympatičtí herci. Zkrátka nenáročná romantická jednohubka nejen pro teenagery. 50% ()

Fevas

Někde jsem tu četla, že je to prý příběhem naprosto odlišné od originálu. Tak to... je kec. Vlastně je to spíše jeho věrná kopie. Nejsem si jistá, čí byl nápad obsadit Miley Cyrus do hlavní role, ale byl to největší omyl, kterého se dopustili. Z příjemné komedie ze života puberťáků a jejich rodičů tak vznikl pouze příběh o tom, kdo s kým chodí, proč s ním chodí a jestli si to spolu rozdávají(většinou v opačném pořadí). Ale až tak to nezatracujme. Oproti FR se tu dá mnohem lépe koukat na mužské představitele a mrcha je doopravdy mrcha, ne peroxidní blondýna, která se ani neobléká podle svého věku. Shrneme-li výkony, kulisy, režii a nápad, vyjde mi 47%, což jsou velice těsné dvě hvězdičky, tak se rozmýšlím, jestli má smysl tomuto filmu přilepšit. Když však vidím komentáře typu "Je to mnohem lepší než FR originál." nebo "Miley byla úžasná.", zůstávám u dvou hvězd, protože to nejde jinak. ()

Kamca_

Průměrný americký teen film. Trochu jsem měla problém s pár hercema, byli na mě až moc sladký. Ale Miley byla v pohodě, na tyhle role se podle mě dost hodí. Dospívající holky, co se hledaj. 50%. ()

JohnCZ

Dívat se na to dá, Miley Cyrus tu není ještě tak odporná, zbytek babského osazenstva solidní. Zápletka klišé průměr, navíc v dost povrchním pojetí. Co chlap, to metrouš... meh. Malé plus za příjemnou hudbu, doufám že francouzská verze bude lepší, záměrně si ji nechávám až jako druhou v pořadí. ()

Marek1991

Keď som videl trailer, tak som si myslel, že to bude ako užívateľ verbal hovorí, niečo o takzvanej assbookovej degenaraci. Chcel som to vidieť, no prišiel nepríjemný šok. Idem s davom je jedna z prvých viet a potom ten dej, jedna hrôza. Demi Moore je pre mňa nepodarená herečka 80. rokov a opäť som sa pri sledovaní jej vo filme cítil zle. Myslel som, že len tí pubertiaci budú hrozní, ale tá rozvedená panička, správajúca sa ako nerozumný školák, neschopná si vychovať deti, otec, ktorí sa ťahá so šľapkami, babka ako cundra, ma usvedčili, že to bude ešte horšie. Mám dojem, že ročníky 1993 a mladšie sú trafené, zblbnuté komerčnou dobou. Akoby som videl bratových bývalých a súčasných spolužiakov. Generácia Hanny Montany a Justina Biebera, košielkových kráľov s výraznými bláznivými ofinami a obtiahnutými gaťami, pubertiačok, ktoré trávia svoj život na nete a diskotékach a s každým by sa radi vyspali, kde fajka (nemyslím vodné fajky, to je už akoby zlá samozrejmosť, myslím sexuálnu praktiku) a ľahké drogy ako marihuana sú bežnou vecou. Nikoho netrápi doba, že si z nás spravili ovce, nikto sa nesnaží o nič výnimočné, takých dav ničí, ohovára, odstrkuje a strápňuje. Pubertálne filmy sú dosť zlé, najmä tie americké, často nepoukážu na problém, skôr akoby mu robili reklamu, toto je jeden z tých chybných filmov. Pre mňa jedno z veľkých sklamaní roku, lebo som si myslel, že po filme Posledná pieseň s Miley Cyrus sa táto herečka nedá na nejakú hlúposť, myslel som si, že už viac rozmýšľa, nech mi nikto netvrdí, že si nemôže vybrať. Ešte raz a asi si ju vyradím čoskoro zo svojich obľúbencov, ak tak neurobím už teraz, škoda, pekná herečka. Určite sa tento film dal spraviť inak. Slovami pubertiakov, zabitá luxusná komerčná zábavička plná čajočiek (povoľných). Ale bola naša iba o málinko staršia generácia iná? Puberta je hrozný čas, ak neviete ako ju tráviť, normálne začínam chápať rodičov, len nie tých mojich, lebo ja som sa nesprával ako vo filmoch Prci prci prcičky, Eurotrip, LOL, Klip a podobne. Už to nechám tak, proste to bol ďalší lacný komerčný trapas. ()

khedy

Tuctová teen-komedie zabalená do pěkného kabátku s vcelku příjemnými herci a sem tam dobrým soundtrackem. Sice nejde o nic převratného, ale přinejmenším potěší to, že si scénaristi odpustili mnoho zbytečných klišé, které do romantických komedií tohoto typu "patří". ()

DEXTER099

Miley Cyrus si zkusila herectví v roli puberťačky,která má přece vše tak těžké..nebýt Demi Moore ,která málokdy urazí tak dám méně,ale takto za mě celkově 50% a tři hvězdy. ()

Kryton

Hanička Montánů v džungli socálních sítí a technologií si hledá kluka. Totální BRAVO film non plus ultra. Tohle mě dokonale znechutilo, že už jsem to dále nedokoukal. Aspoň Demička Můr byla k pokoukání. ()

ledzepfan

Mílý Cirkus v přechodu. Aneb. Ještě to není ta sympatická štětka a už to není to dítě zneužívané Disneyem. Vzhledově někde mezi koblihou a lívancem...... Film samotný má asi nějaký potenciál, ale nakonec stejně sám sebe dotlačí do pozice ploché moralitky... Přežít se to dá, občas to v jednotlivostech pobaví, ale jako celek je to zbytečnost. ()