Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie? (TV JOJ)

Wiikii

Sice se dá už od poloviny filmu vyvodit co bude dál a v jakém postupu, nakonec i jak to celé dopadne. Ale hrál tam Hardy, který také silně vynikal svou hereckou dovedností nad ostatními. Především to bylo vidět na tom strašném začátku, u kterého jsem uvažoval, že to vypnu. Neudělal jsem to a jsem rád. Protože to nebyla špatná podívaná. .... HODNOCENÍ: 65% (3*) ()

shyster

Za to, jak je to vtipná podívaná i zrucne natoceny - ano McG me dosti prekvapil, bych tomu dal i 4 hvezdy. Jenze se nemuzu prenest pres tu zakladni premisu, kdy Reese je opravdova mrcha, ze randi s dvema chlapama na jednou a kdyz se to nakonec provali, tak je za to jeste serve. ()

Nach

O pět procent lepší, než Mr. & Mrs. Smith. Režisér McG opět dokazuje, že své řemeslo skutečně ovládá. Komické scény vyzní komicky. Akční scény jsou snímány s přehledem a hlavně poutavě a herci si pod jeho dohledem také můžou tleskat ke svým výkonům. Prostě: krásný, oddechový zářez do správné akční, romantické komedie. Pro pohodové odpoledne ideální film! 70% ()

O´Neill

V kostce? Totální nářez! Jednoduchý námět, skvělí herci a kupa zábavy - právě tyhle tři body dělají z This Means War naprosto perfektní podívanou u niž jsem chytil ne jeden totální záchvat smíchu! ()

Langy10

Pecková komedie, začátek trošičku nudný, ale pak se to rozjelo a já se jen řechtal! :D . Nedovedl jsem si představit Toma Hardyho do role zamilovanýho, ale nakonec se to povedlo. Konec filmu jsem čekal jak dopadne a měl jsem pravdu a ani mi to nevadilo, protože ty vtípky, který si navzájem dělali TOm a Chris byly opravdu k popukání :D.. 85% ()

Elyssea

Jediné, co je na tom special, nejsou agenti, ale jejich hračky a záškodnické akce. Jinak je to předvídatelné až hanba a film zachraňují občasné (slovní) přestřelky. A odkdy znamená být British mínus, mi je záhadou. ()

Skleena

Pár dobrých momentů tam je... ale aby se s nimi dalo vystačit, musel by se film vejít do hodiny. A nic to nezachrání ani Tom Hardy, který už v prvních minutách společně s "bráškou" Pinem pálí rovnou od boku - a kromě toho, Witherspoonovou prostě nemůžu vystát a nebojím se to přiznat! :) ()

bourec

Film se mi fakt líbil.Jak úvodní,tak i závěrečná akce maj tempo,koule,a opravdu člověka naladěj.Pak ale dost film brzdí ta druhá,vlastně hlavní rovina příběhu.Dost keců vo lásce,s kym se vyspim,a bla,bla.Vcelku je to ale poměrně solidní,vodpočinkovej film.70%. ()

wohna

McG nám dal Chucka a Terminatora: Salvation! God bless. McG nám bohužel dal Charlieho andílky. Tell me why!? McG nám měl dát This Means War, film, u kterýho se budeme bavit, film, který potáhne jednoduchý scénář a herecké hvězdy. Co ale vzniklo? Spíš nic, než moc. Pro mě osobně zklamání. To že se nemůžu vynadívat na Toma Hardyho, protože je to skvělej herec, chlap se vším všudy, má styl, má charisma, má všecko, to neznamená, že tento film bude stát na něm. Reese je ohraná, nijaká. Nepamatuju, kdy by mi byla sympatická. A Pine? Ve Star Treku si ho ani nepamatuju a vlastně si ho nepamatuju ani tady. Herec, neherec. Kdo ví. Pro mě zklamání. Veliké. ()

campix

Typický případ jednorázové hollywoodské podívané,na kterou je ideální vzíti dívku do kina. Mužské i ženské charaktery jsou opravdu krásní lidé a díky špetce vtipu a romantiky dostává i akční složka filmu své opodstatnění. Sice jedním uchem tam a druhým zase ven, ale pobaví a svůj účel tak splní. I přes ne příliš propracovanou dějovou linkou, ale na to je škoda si u podobných filmů nějak více stěžovat. ()

johanka.g

Klasická romantická komedie s předvídatelným průběhem i koncem. Vtipné scény a humor ale rozhodně nechyběl a taky jsem ráda, že se o krásku Reese Witherspoon neprali dva hollywoodští hezouni ale sympatický Brit Tom Hardy a startrekovský Kirk Chris Pine. ()

Pajky3

Oddechovka. Od první minuty bylo jasný komu fandit. Jestli Tomu Hardymu (Warrior) nebo tomu hezounkovi ze Star Treku. Pravá blondýnka už nám trošku zestárla, ale pořád vypadá dobře. Jako vždy potěšila i přítomnost Til Schweiger, i když dostal prostoru jako X v české abecedě. Opět zmínka o Gustavu Klimtovi, ten mě poslední dobou pronásleduje. Co víc chtít, nenáročné, ale zabaví to. Nepříliš originální, ale pobaví to. Takže se to vcelku podařilo a člověk může být spokojen. Určitě to, ale není nic, co by nějak dlouho rezenovalo v paměti. ()

necisty

Závěr je katastrofický! To už opravdu nedokážou vymyslet pořádnou zápletku nebo tam alespoň dát nějaký zvrat? Člověk přesně ví, jak to dopadne. Klidně bych tomu za vše ostatní dal 4 hvězdy, ale děj zklamal. ... POMíku, ty už mě s tím neustálým omíláním Mr. a Mrs. Smith pěkně sereš, to byla taky hustá sračka! ()

pakobylka

Osvěžující úvod a dynamický závěr s sebou bohužel vlečou i všechno ostatní, co se nachází mezi nimi - což sice JE směšné, ale přece jenom trochu jinak, než by mělo být. Pokud se nepletu, ONA měla být neobyčejná dívka, nikoli obyčejná slípka, takže si nejsem jistá, jestli získání její přízně představuje až tak velkou výhru ... 2,5* ... P.S.: Chris Pine je sympaťák, na kterého se vždycky ráda podívám, ovšem daleko raději ho mám jako maličko nedisciplinovaného kapitána hvězdné lodi U.S.S. Enterprise nežli jako (všeho) schopného agenta CIA. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (viac)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (viac)