Twilight sága: Úsvit - 2. čast

• Česko Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (viac)

Záverečná časť svetoznámej upírskej ságy vás naposledy zavedie do sveta, kde upíri a vlkolaci bojujú nielen o svoju lásku, ale aj o vlastné životy. Novorodená upírka Bella (Kristen Stewart) a jej manžel Edward (Robert Pattinson) môžu byť konečne navždy spolu a šťastní, ale príchod ich pozoruhodnej dcéry Renesmee (Mackenzie Foy) uvedie do pohybu nebezpečný reťazec udalostí, ktoré pre nich môžu skončiť katastrofou. Rodina Cullenovcov sa ale rozhodne bojovať a kontaktuje priateľov z celého sveta, aby spojili svoje sily a postavili sa vládnucemu rodu Volturiovcov. Veľkolepá bitka, kde víťazstvo môže všetko zmeniť, práve začína. (TV Markíza)

K4sum1

Né že bych byla nějaká veliká fanynka Twilight ságy.. ale z tohoto dílu (jak 1. části tak 2.) jsem byla naprosto unešená... Lidi to hodnotí negativně už jen co o tom slyší a je vidět že mnoho znich buďto plně nevěnovalo pozornost filmu, nebo se stydí uznat, že je to prostě výborný film a nejlepší díl z celé série. Konečná bitva mě natolik nadchla, že jsem si jí musela pouštět pořád a pořád dokola^^ Belle to jako upírce móóc sluší, jak řekl můj oblíbenec skvělý Aro "Ah.. young Bella. Immortality suits you." :P A malá Renesmé? Roztomilá^^ ()

katka94

Nejlépe natočený díl ze všech. :) Nedivím se lidem, který tu hodnotí film jako odpad a podobně, protože ten příběh neznají z knih. Dívají se na film jako na úplnou hovadinu a když k tomu přidají i český dabing, tak je to úplně v háji. Podle mě nejlépe natočený díl a proto 5 hvězdiček. :) ()

wewule44 odpad!

Řekla bych docela slátanina... Po sérii předchozích 4. dílů bylo toto docela hrozné zakončení. Alicina vize, jak by bitva dopadla, byla podle mě mnohem lepší konec, než tahle pohádka. Celý film příprava na boj, který stejně nebyl.. Myslím si, že i zde platí pravidlo 1. díl a dost! ()

Lucpro

Musím říct, že závěrečný díl je asi nejhorší z celé ságy. Přesto jsem si jej nemohla nechat ujít. Některé scény působí velmi lacině, neprofesionálně...jsem zvědavá na Maliny :) ()

FlorinkaRenda

Dokazu pochopit, ze se nekomu tohle vubec nelibi, ale hodnotit do odpadu jen kvuli tomu, ze je to "tvajlajt" je dost omezene. Na posledni film se uz docela slusne dalo koukat, melo to cele dost napad, provedeni taky nebylo spatny. Nekdy teda dost stupidni dialogy, ale na to jsme si u "tvajlajtu" zvykli, ze...... Takze za 3 je myslim akorat. ()

Neo77

Závěrečný díl mě opravdu pobavil, i když to možná nebyl záměr jejich tvůrců a navzdory všem hysterickým recenzím. ()

Petula007

Nebudu hodnotit každé Twilight zvlášť a tak to celé shrnu tady. Film neboli příběh hodnotím velmi dobře a to proto, že se mi příběh líbil. Jenže kdybych měla hodnotit herecký výkon Kristen, tak by film o pár hvězdiček asi přišel. Protože herecký výkon Kristen mi přijde tak nějak nepřirozený. Ale jinak je Kristen sympatická a s Robem tvoří hezký pár. ()

Lazy87

Vesměs to je pořád to samé dokola, ale ta závěrečná bitva stála za to. Dobře udělané. Jen mě trochu mrzí, že nejlepší sccna celé série nakonec nebyla pravda. ()

niko97.3

Poslední díl série sice není zároveň nejlepší, ale určitě ji skvěle uzavírá. Nešlo tolik o akci jako spí o vyřešení děje a to se podle mě skvěle povedlo. ()

BStone

Film plný hlavně nekonečné nudy,špatných triků a ještě jednou nudy a místy také nefalšované blbosti.Finále trošku to trápení osvěžilo,ovšem absence krve a výživnějších scén působila téměř směšně.Tato série se celkově opravdu nepovedla,ačkoliv si vydělala pěkných pár milionků.30% ()

Kustka

Lítající upíři a vlci s trojitými přemety ve vzduchu, trhání hlav a půlení hlav už ne upírům, ale voskovým figurám a smrt, smrt, smrt.. Neskutečně to pokazili a myslim, že bych to tak vnímala i ve 13ti letech, nejen teď. I tak ale skvělá sága, samozřejmě pro mě vždy spíš ta knižní verze, než filmová, se Zatměním šla kvalita dolů.. ()

Premet44

Bezesporu nejlepší díl celé série. Jediný snímek, u kterého jsem byl alespoň trochu napjatý, kde jsem nemusel poslouchat plýtké rozhovory mezi nuceným "milostným" trojúhelníkem hlavních hrdinů a kde se objevila gradační křivka chybějící ve zbytku série. Víc než tři hvězdy si určitě nezaslouží, ale dvě je málo. Dle mého názoru důstojné zakončení špatné, ale úspěšné pentalogie, která bude populaci rozdělovat na dva tábory. Edwardův a Jacobův :D ()

kika

Tento film nie je určený pre každého (predsa keď nejaký druh filmu neznášam, tak to nebudem pozerať). Avšak tí, čo majú twilight radi budú nadšení. Určite najlepšia časť. Famózny koniec. Ale kniha je lepšia :) Myslím, že pri tomto filme nezohráva úlohu herecký výkon, réžia a pod. Je to proste ako s kofolou - "keď ju miluješ, nie je čo riešiť". ()

ShamiraNahari

Myslim, že nejlepší díl ze všech, sice malá Renesmee -mimino, se moc nepovedla,ale film je svižný, bitka mě hodně bavila :))))ibilo se mi jak Alice dala Arovi informaci jak to dopadne a pak návrat do reality. Není tam ani žádná extra romantika jako v předchozích dílech... a jako čtenář chválím to, že tam dali informace které podle mě byli nejdůležitější.Aro byl úžasný, některé vedlejší postavy o dost lepší než hlavní. ()

zhulosek

Jako jo, jedna hvězda za to a druhá za tamto, ale co to vlastně je po mě nechtějte... Opravdu netuším co mě udrželo čučet na tenhle film necelé dvě hodiny s potutelným úsměvem na ksichtě ;) tak asi teda dvě hvězdy za kůlervoucí humor. ()