Policajný dôstojník Amadeus trpí silným odporom k hudbe. Ako jediný spomedzi svojich príbuzných nedisponuje hudobným sluchom, vďaka čomu bol odjakživa čiernou ovcou rodiny. Keď sa dostáva na stopu skupiny hudobníkov, ktorá sa rozhodla verejný priestor ovládnuť sériou akustických útokov, je preňho prekazenie plánovaného zločinu otázkou cti. Podarí sa mu zabrániť vojne vedenej pomocou hudobných kompozícií, alebo sa stane jej obeťou? (4 živly)

marrrrian

Po nemocničnom vystúpení som vedel, že toto je niečo iné. Ale bohužiaľ, každé ďalšie vystúpenie "teroristov" bolo o kus slabšie. Nakoniec hlavná prednosť stiahla film dole. Navyše na koniec vyplávala na povrch zvláštna lovestory, ktorú film nijak nebudoval a nezistil som, aký má význam. Prevláda dobrý pocit z nápadu a sympatie so severským filmom. Mínusy za nevyužitie plného potenciálu a pár nejasností. ()

Texxa

Tohle není film pro mě... Jedna hvězdička za pár skvělých nápadů, které by se hodily spíš jako video někam na Youtube. Ale udělat z toho plnohodnotný film, který ani nedrží pohromadě? Tak to vůbec. ()

gezper

Smršť originálních a docela ujetých nápadů přetavená do skvělé hudební podoby. Extravagantní komando bubeníků se připravuje na sérii neobvyklých performance. Ovšem netuší, že jim je v patách nejlepší muž protiteroristické jednotky, bohužel s hudebním hluchem. Vrcholná romantická scéna na konci musela být vtip též, topornější jsem už dlouho neviděl. Ke konci celé svěží dílko ztrácí pomalu na dechu, ale jinak spokojenost. Zaujalo a pobavilo. [70%] ()

jopal

Preboha, co sa Vam na tomto filme pacilo? Vacsiu sprostost a zbierku absurdit som uz davno nevidel. No a potom sa pri vybere spolahni na hodnotenia... ()

rigby

Tleskám, tleskám, tleskám! Naprosto originální snímek, který od první minuty zaujme diváka svou neotřelostí, svým spádem a zvláštním elektrizujícím napětím, které se v závěru promění ve skutečné elektrické impulsy. Ano, občas to má hluchá místa, kdy se tempo zastaví a není na co se dívat, ale okamžitě se to zase rozjede do ještě hlučnějšího ticha, do ještě tiššího hluku. Zkrátka neskutečný zážitek - a doufám, že i pro nemuzikanty. ()

SuzieS

celou dobu jsem si rikala - kde sezenu taky takove silence =o) =o) super film, ja si naopak myslim, ze je cislo od cisla lepsi,.. ;) ()

tucnakova

pumpa, bomba, hadice, mísa, břicho, razítko, bagr, dráty, houkačky, paličky ... zažít to live je cool , ale udělat z toho tenhle film ... ? nevím, nevím ... ( jinak ale krátká videa vřele doporučuju - třeba music for one apartment and six drummers je jednoduše parádní ! ) ()

kolodej1

na můj vkus je to příliš ulítlý film, plný absurdit až nelogičností. Ano, je tu spousta originálních nápadů, ale v tomto případě mi přujde, že je to originalita za každou cenu ()

FlegyCZ

Film na jedné straně zcela geniální díky spoustě originálních nápadů, na straně druhé pak zcela průměrný a nudný díky scénáři. Jistě, bylo zajímavé co všechno lze použít jako hudební nástroj. A pokud by byly tyhle části vystřiženy třeba do krátkého videa na youtube, má u mě hvězdiček aspoň osm. Ale děj působí jako by zde byl jen proto, že bylo potřeba hudební scény nějak slepit a film tak neuvěřitelně sráží. Věčná škoda, mohlo to být mnohem lepší. ()

ludovit14

Zvuk hluku je príjemná oddychovka s veľmi zaujímavým nápadom o bande hudobníkov,ktorý hrajú na netradičných hudobných nástrojoch ako sú bagre,alebo prepadnú banku-ale nie kvôli peniazom,ale preto aby tam zložili hudbu.Vítam každý nový námet na film-takže som bol milo prekvapený ako to Švédi zvládli.Nič podobné som doposiaľ nevidel.HOD:63%.Sound of Noise s netradičným príbehom určite zaujme,a je dobrou voľbou na jedno pozretie.PS:herecké výkony boli postačujúce,aj keď herci nie sú dva krát sympatický-ale v tomto prípade mi to vôbec nevadilo. ()

mandella

Strašně roztomilá švédská úchylárna, která bohužel ke konci ztrácí dech. Plusy - skvělá hudební čísla, zkratkovité a fakt vtipné představení všech bubeníků, Sanna Persson, která táhne celý film. Mínusy - vyústění. Člověk by čekal něco víc originálního, přišlo mi, že tvůrci už nevědí, kudy kam a jak... ()

dadule777

Měla jsem hladinku a v dobrém rozpoložení jsem šla do bio Centrál (HK) Na slepo a hle přišlo ono dílo. Bavila jsem se celou dobu. Musím podotknout, že moje maminka odešla z kina při prvním koncertním vystoupení oněch anarchistů. Mě to sedlo. Snad jen závěr s polibkem mě trochu znechutil celé dílo. Jakoby se to do celého děje nějak nehodilo.. ()

Fericious

Prvým dvom tretinám filmu by som dal aj 10 hviezdičiek keby to bolo možné, poslednej asi 2 alebo slabé 3. Chápem, že je extrémne ťažké tak napumpovaný a bombastický film dotiahnuť do nejakého finále, ktoré by bolo ešte viac epické a originálnejšie než to, čo sme videli dovtedy. Ale napriek tomu to neznamená, že by bolo možno až tak bezradné, alebo roztopašné, ako sa tu píše. Je to proste o tichu. A metronómoch. Dávam tomu 4 hviezdičky, pre najlepšie prvé dve tretiny na svete. ()

Fajolo

V popise k filmu je uvedené, že je to Komédia / Krimi / Hudobný / Romantický film. Nuž, komédia to je, ale s veľmi špecifickým druhom humoru, ktorý nevyvolá výbuchy smiechu, skôr taký tichý, ale dlhotrvajúci úsmev. Skôr než krimi je to paródia na krimi. Hudby je tam dosť, ale tá je tiež veľmi špecifická, hoci mne sa páčila. Nuž a romantika je taká nesmelá, skôr len naznačená. Nie každému sa to asi bude páčiť, ale každý iste uzná, že je to film v mnohom iný, ako všetky ostatné. ()

merissa

Pozn. - Inspirací k první akci (nemocniční) prý byla hudba Monkey Bussines, kterou pánové režiséři slyšeli na nějakém večírku, když byli ve Varech roku 2006 s předchozím filmem. ()