Kill Bean

Scenár:

Kamera:

Hudba:

Jeff Lew

Jdou mu po krku... ale on všechny sejme! Největší drsňák ve městě! Kill Bean je nájemný vrah, který opravdu nemá rád, když ho někdo ruší. Jedné noci jej tedy velice nemile překvapí hlučná mafiánská party. Jeho žádost o trochu klidu se nesetká s úspěchem, a tak musí ke slovu přijít zbraně! Místní boss Cappuccino začne zbrojit na odvetu, Kill Bean ale nedá svou kůži lacino! (oficiálny text distribútora)

majo25

Nie fazule, ale kakaové zrná. Animáku sa nedá uprieť štýl, taký drsnácký a akčný. Celý čas som ale čakal na komedionálne scény, tie sa však nedostavili. Škoda, pretože v takomto vážnom prevedení to nie je ono. Ináč animácia je rozpačitá, na jednej strane prostredie (domy, autá, zbrane, lesk na kovových predmetoch,...) celkom dobré, na druhé strane samotné kakaové bôby s tými ich "zložitými" ústami a dokopy max. troma druhmi grimás každej postavy. Akcia ale pobaví. Hodnotenie: 55% ()

sad12

Takový Animák, který není vhodný pro děti. Vypadá to jako Animovaný Batman,Robocop či Matrix, kde místo lidí jsou Fazole. Film se mi nelíbil ještě kvůli mé nenávisti vůči fazolím. Za co si alespoň tu jednu hvězdu film zaslouží jsou detaily zbraní a jejich následné časté přebíjení. Přesto je příběh celkem nic moc a je podobný již zmíněným filmům. ()

Terva

Marně jsem po úvodní přestřelce přemýšlel, co z těch fazolí vlastně teče, při zásahu kulkou ? CITÁT - Obyčejná fazole, která se chtěla vyspat.......... Tento fazolový příběh mi přinesl tři věci. První - Nemám rád Hip - Hop a tady jsem se v tom jen utvrdil. Druhá - Než začnu jíst fazole udusím je ve vlastní šťávě. Třetí - Násilné a brutální scény mi zabraňují pustit tento film dětem, i když jsem to koupil hlavně pro ně. CITÁT - Tady je hromada mrtvých fazolí......... ()

Radyo

Fazole, jejichž hlava vypadá jako zadek? Proč ne, i když celkovým zjevem tyhle (ne)fazole vypadají spíše jako ryby ze seriálu o Spongebobovi - akorát jim chybí ploutve. Nicméně nepochopil jsem umělecký záměr autora, proč do této průměrně animované, průměrně napsané a průměrně sestříhané kriminálky dal do hlavních postav zrovna fazole. Proč ne hrášek? Anebo čočku? Co třeba sojové boby? Anebo to klidně mohly zahrát i lískové oříšky! Což by ostatně asi byla nejlepší volba, protože víme, jaké tělesné projevy vyvolávají luštěniny... P.S. Dobrá hudba! ()

drankeryth

Mna tento animak dost pobavil, aj ked animacia nehyri skvelou grafikou, ale to vobec nevadi, pretoze film je prespikovany mnohopocetnymi akciami, kde sa vystrielalo obrovske kvantum nabojov. V animaku sa vystriedalo velke mnozstvo zbrani a to od pistoli az po bazuku:) Sem tam sa aj dostavilo na kontaktne boje, ktore boli okorenene takym spomalenym modom podobajucim sa na Matrix:) Aj v strelbe ho pouzili, kde to fajn zapasovalo. Odteraz sa budem bat jest fazule, co ked medzi nimi bude Zabijak Bean?:))))))))))) ()

• Jeff Lew snímek natočil na vlastní náklady. (Terva)
  • V dabingu sa dočkáme nepresného prekladu, kde sú postavy označené ako fazule (beans). V skutočnosti sa jedná o kávové zrnká (coffee beans). Táto chyba v preklade diváka pripraví o niektoré narážky vo filme, napríklad meno záporáka Cappuccino. (ČSFD)
  • Natáčení filmu trvalo celých 5 let. (Terva)