Somrák s brokárnou

• Kanada Hobo with a Shotgun (viac)

Ďalší projekt založený na Grindhouse traileri s rovnakým názvom. Príbeh sa odohráva v blízkej budúcnosti, kde zákon so spravodlivosťou podliehajú zločinu a násiliu. Proti skorumpovanému policajnému štátu sa postaví jeden bezdomovec s brokovnicou, ktorý na ceste za spravodlivosťou postrieľa zopár skorumpovaných policajtov, pedofilného Santa Clausa a mnoho iných chrapúňov. (ČSFD)

RomeroIsGod

Rutger Hauer v životní roli. Dva princové kurevsky špinavýho a perverzního města naserou houmlesáka a to neměli dělat. Neskutečný jatka v oldschoolovym osumdesátkovým stylu, perfektní gore, totální nekorektnost autorů (spoiler - vypálenej dětskej bus, onanující pedofilní santa a další libůstky), jednotka mor (další spoiler - věšení doktorů a sester v nemocnici nemá chybu - dokonalej nápad) a další a další překvapení - prostě bomba. 90% ()

kubyno

Brutální porce těch nejrozmanitějších praktik, jak někoho zabít nebo mučit. Asi nejkrvavější film, co jsem kdy viděl, ale taky jeden z nejodvážnějších a jeden z nejkrutějších. Škoda jen trochu toho barevného filtru - občas vadil. První půlka byla skvělá, pak se tam ovšem našlo pár zbytečných a taky nelogických věcí... Ale prdel je to kolosální. Mezi 3 a 4*, protože nuda absolutně nehrozí, ale co už.... Teď už zbývá jen podotknout - není to pro slabší povahy... Hobo with a Shotgun!!! ()

masiko

Neveril bych, ze to nekdy reknu, ale tohle bylo proste moc. Moc krve, moc nasili... Nekoukalo se na to lehko, i kdyz neco do sebe Hobo urcite ma. Edit: Po par dnech jsem se rozhodl zvysit hodnoceni, kvuli zpusobum, jakyma se Hobo vyporadal se vsema klise zanru. ()

Blue.Shark

S tímhle somrákem není radno si zahrávat. Naprosto okoukané téma je v tomhle filmu podáno natolik syrově, originálně a hlavně zábavně, že mu lze prominout úplně cokoliv. Přiznaná béčková stylizace a brutálnost nejvyššího kalibru vystřeluje tenhle kousek do speciální škatulky. A Plague jsou jedni z nejdrsnějších a nejstylovějších záporáků, co jsem kdy viděl. ()

Meteorista

Já ani nevim, jak todle hodnotit. Film je plnej nasilí, nekorektního černýho, skoro až nevkusnýho humoru (dneska by něco takovýho už asi ani vzniknout nemohlo) – za což má můj obdiv. Na druhou stranu je to tak lacině podaný a béčkový, že nevim, jesi to byl tvůrčí záměr, anebo to prostě jinak nešlo. Nevim. Každopádně sem rád za Rutgera Hauera, kerej je vždy fajn. ()

Med_Tw

To mě pos.. !!! Snad ten neujetější kule rvoucí masakr co sem za posledních pár let viděl. Jason Eisener mě tímhle příběhem o nasranym bezďakovi kterej vzal zákon do svých rukou prostě rozebral... ()

Platom

Hobo with a Shotgun je skvělou volbou pro zamilovaný pár. Ihned po večeři při svíčkách se přesuňte do svých obývacích pokojů a nechte se unášet líbivými obrazy, které vám tento film nabídne. V 86 minutách pak shlédnete film, který vás na první pohled učaruje svou přehlídkou veselých barev. Pan bezdomovec je opravdovým kazatelem na slovo vzatým a proto můžete ke sledování filmu přizvat i své malé ratolesti, aby se lecčemu přiučily. Ehm! Použil jsem slovo bezdomovec? Nejspíše jsem se zmýlil, vždyť právě tito lidé mají ten největší domov z nás všech, žijí na ulici a strop mají ze zářících hvězd. A co se hlavního hrdiny týče, mezi chudáky se rozhodně neřadí, vždyť během filmu má cca 3x jiné oblečení. A co zde ještě najdete? Mateřskou lásku! To je přesně ono. Hlavní hrdina ze sebe vydá veškeré emoce, aby ochránil dívku na scestí. Poukáže na problémy korupce a nechá vám nahlédnout do své duše, kde se rýsuje podnikatelský záměr... To a ještě více vám nabídne Hobo with a Shotgun v klasickém Béčkové filmu, který stojí za to vidět. Chcete pročistit hlavu? Pustě si to! Ale pozor na kanály! ()

KOZEL84

Totální ujet'árna co z Mačety udělá Michaela Jacksona a z Gothamu Monte Carlo.Krve a vražd do cypa a pěkných hlášek překvapivě taky.Celkem souhlasím,že je to tak trochu do prázdna,ale mě hodně potěšila účast staré vojny Hauera.Kurva chlape rád sem tě viděl! ()

Venous666

Hoďka a půl naprostého gore orgasmu, takovéhle Béčka se mají točit pořád. Už se nikdy neserte do homlesáka, jinak si vezme do ruky shotgun a ukáže vám jak to chodí u něj doma. Naprosto jsem byl šokován, nečekal jsem takovýhle nářez. Začátek má lehce pomalé tempo, které okamžitě nahradí luxusní prostředek a závěr pomsty jednoho bezdomovce. Dočkáme se i zabití pár malých dětí, což není takovým zvykem a jedině dobře, konečně někdo ukázal, že děti nejsou taková špatná oběť. R Hauer si tady zahrál svoji životní roli. Dokonale to něj padlo a zahrál to famózně.... PS: jen pro silné nátury ... ()

fisus

Zdařilý návrat k 80.letům a B-filmům té doby.Ale přesto tomu něco málo chybělo,abych tomu mohl dát pátou hvězdičku a zařadit to do kategorie mých milovaných osmdesátkových hovadinek! ()

KoleckoR

Jedna z největších a nejkrvavějších vyvražďovaček, co jsem viděl. Kdyby hodinu a půl trvající film snesl ještě více brutality, tak by krev a vnitřnosti vytékaly z filmového plátna. A jak pěkně začínal - romantickou projížďkou ve vlaku americkou krajinou, až jsem se zasnil. Brzy jsem byl ale ze snu vyrván a hozen do mlýnku na maso. Tohle si prostě zaslouží 5* ()

Jaa(c)

... viděl sem v Shoot em up, jak týpek někomu probod hlavu mrkví, viděl sem jak Machete na cizích střevech proskočil oknem a zhoupnul se o patro níž, minule tejden sem viděl, jak 5 holek v minisukních zabíjí mrtvý nácky naplněný párou... ale co kurva bylo tohle!? ()

zelda82

Neuveritelna uchylarna z jinyho sveta, ktera je strasne dementni a v ten samej okamzik neuveritelne zabavna...Rutger Hauer is the coolest hobo ever!:)) ()

Kolssteyn

Režijní debut Eisenerův na němž je příliš okatě vidět, že je režisérský kumšt bez zkušeností, který nemůže zachránit ani hvězda formátu R.Hauera. Snad se to budoucně zlepší, ale zatím na to Eisener zdaleka nemá, aby se mohl režisérsky rovnat Tarantinovi, Rodriguezovi aj. ()

Troll

Naprosto šílená retro béčkovina, kterou nemůžete brát ani chvíli vážně. Ale vtipných momentu je tu víc něž dost, takže za jedno shlédnutí to určitě stojí. A nejlepší byli stejně chapadla v pozadí, kdy tam do nich ten "rytíř" či co to je mlátí:D ()

Hapretor

Kdyby to bylo aspoň vtipné. Je to jen nechutné a tupé. Dopadlo to stejně jako u "Planety teror". Nechápu Rauta Hauera. Na starý kolena se musel zbláznit. ()

Puddle

Aneb když se spojí tarantinovská brutalita s vizuálem a soundtrackem ála Blade Runner. Nečekal jsem od toho nic, ale výborný Rutger Hauer se svým překrásně utopickým snem o sekačce na trávu mě naprosto dostali. ()