Hobo with a Shotgun

Krátkometrážny / Akčný / Komédia
Kanada, 2007, 2 min

Debut Jasona Eisenera, řadící se mezi trailery na neexistující filmy v rámci projektu Gringhouse. Vypráví o bezdomovci, kterého už nebaví přehlížet všechny vraždy a násilí, které se kolem něj dějí a rozhodne se vzít zákon do vlastních rukou. Na vlastní pěst, lépe řečeno na vlastní brokovnici, bojuje s kriminálními živly, pedofilním Santa Clausem počínaje, zkorumpovanými policisty konče. To se mu ale nemusí vždy vyplatit. (Andresito)

Forsberg11

Zábavný, krvavý, ultimátny. Aj taký je ďalší z Grindhouse fake trailerov, teraz už aj nakrútený film o bezďákovi, ktorý berie spravodlivosť do vlastných rúk. Lepšie povedané berie do nich brokovnicu z výpredaja, aby očistil mesto od vrahov, zlodejov a úchylákov. Zďaleka nie tak zábavné ako trailer na Werewolf Women of SS, či Machete, no dúfam, že celovečerný film už stojí za to. ()

MM_Ramone

Najslabší fiktívny trailer, ktorý bol použitý v retro-horrovom filmovom projekte pánov Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueza "Grindhouse" sa volá "Hobo with a Shotgun". Krátkometrážna upútavka na neexistujúci snímok, ktorú natočil neznámy, začínajúci režisér Jason Eisener, môže len ťažko konkurovať práci skúsených profesionálov. ** ()

liquido26

O existenci tohoto posledního fake traileru ke Grindhousu jsem se dozvěděl až dneska, tedy poměrně dlouho poté, co jsem viděl celovečeráky a ostatní fiktivní trailery. Vzhledem k tomu, že se jedná o amatérský pokus začínajícího neznámého režiséra, tak je potřeba k tomu přistupovat trochu shovívavěji a trochu přivřít oči. Pokud se nám to povede, čeká na nás docela dobrý a zábavný krátký film :-) ()

korbitch22

Dost mizerný trailer.Příšerná kamera,úplně nezajímavý herci.Během těch dvou minut se nestalo nic zábavného,kromě dvou celkem slušných scén.Ještě že jsem si to pustil až po shlédnutí celovečeráku,protože by verze s Hauerem zůstala asi navždy nedotčena a to by byla docela škoda.Eisner naštěstí dost dospěl :-) Jináč tohle je mrtka 15%. ()

TheDarKnig

Drsné, narozdíl od Mačety ovšem Hobo postrádá Treja, a nějaký nevýrazný dědek mně prostě nezaujme. Nemluvě o celkovém vzhledu traileru, kde díky různým přestřihům a filtrům nevidím skoro vůbec nic. Škoda, potenciál to mělo. UPDATE: Tak tedy trailer na filmového Hoba už vypadá o dost lépe. Sice nikdy nebude mít tak skvělou atmosféru a obsazení jako Rodriguezovo béčko, ale mohlo by to být zajimavé ()

• Snímek v roce 2007 vyhrál soutěž o nejlepší trailer na neexistující grindhouse film a dočkal se celovečerní verze. V té si hlavní roli zahrál Rutger Hauer a David Brunt, jenž si ji zahrál v traileru, se ve filmu objevil také. (Andresito)