Vyznamenaný vojenský veterán  Frank Vega (Danny Trejo) sa vracia domov z Vietnamu. Spoločnosť, pre ktorú spolu s ostatnými mužmi bojoval a krvácal, sa mu obráti chrbtom. Zavrhnú ho aj jeho najbližší a Frank zostáva sám, bez práce aj bez lásky. O niekoľko rokov neskôr sa v autobuse zastane starého černocha a ochráni ho pred šikanou partičky miestnych skinheadov. Vďaka tomuto incidentu sa Frank znova stane hrdinom. Ľudia si ho znovu začnú vážiť, no aj o toto šťastie čoskoro príde, pretože onedlho zavraždia jeho najlepšieho priateľa Klondikea (Harrison Page). Keďže polícia o prípad nejaví najmenšiu pozornosť, Frank sa rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk a vydá sa sám po stopách zabijaka. (TV JOJ)

Morholt

Brutálnější a akčnější variace na Harryho Browna nebo Reda (toho s Brianem Coxem). Jinak ucházející jednohubka, kde si Danny Trejo nevystačil jen s jedním konstantním výrazem, ale musel trošku pracovat s mimikou. A ono mu to šlo. No nebyla to žádná sláva, ale s údivem jsem zjistil, že ten chlap snad dokáže bejt i žoviální. Za to si minimálně těch 60% zaslouží. :D ()

Sabrewulf odpad!

Tady není co řešit. Používání záběrů z jiného filmu (byť by byly odkoupené) je ubohost nejhrubšího zrna. Je to tak na pěst, že by z toho rejža viděl RUDĚ a bylo by mu zatraceně HORKO. K tomu připočtu fakt, že Trejo prostě není herec a nehodí se pro hlavní (kladnou) roli. Ta ledvinka byla asi vtip nebo co... ()

DEXTER099

Tak nakopávač zadku v podobě Dannyho Treja mě velmi potěšil.Filmy s Trejem nějak zvlášť nevyhledávám,protože mi odrazuje už jen jeho pomalu sto filmu každý rok hlavně tedy posledních pár roku a navíc jeho největší hity poslední dobou jako například macheta se mi opravdu nezamlouvala,ale tento snímek dávali na primě a jako páteční program jsem to přijal a čekal co z toho vyleze.Musím říct,že tyhle příběhy jedinců ,kterých si nikdo moc nevšimne a pak vše vezmou do svých rukou páč už se na to nemužou koukat se mi zamlouvají už snad od chvíle co jsem viděl přání smrti s Charlesem Bronsonem.A pokud někdo stejně jako já má rád tuhle pointu a přímou akci tak bude spokojen.Trejo i v 70 letec to umí nandat všem co ho naserou a u kterých cítí,že nejednají zrovna jak by měli.Takže celkově za mě 75 % a čtyři hvězdy. ()

Lacike

Napriek sialenym trailerom a infantilnej premise sa film berie prekvapivo vazne. V dialogovych scenach posobi seriozne a to co predvadza Trejo sa da bez nadsadenia nazvat solidny herecky vykon. Lenze akonahle je pribeh preruseny akciou tak prepne do absurdneho ciernohumorneho brutalneho módu, ktory nepasuje k serioznemu pojatiu postav. Pouzitie zaberov autobusovej nahanacky z Red Heat pokladam za uplne zbytocne. Takze nakoniec som sa po cely cas nevedel naladit ani na jeden pouzity styl. Napriklad v Machete, kde tiez hra Trejo, to dokazali vybalancovat ovela lepsie. 4/10. ()

gogos

Dannyho Treja zase jednou někdo nasral a tak mu tenhle vráskaty sedmdesátník musí rozkopat držku. Bad Ass nemá dobrý příběh, má příšernou akci a Danny Trejo nikdy neuměl hrát nic jiného, než tenhle jeden jediný charakter. Přesto mě tohle ultracéčko potěšilo svou nenáročností, přístupem, hláškama (už mi nkdy nepiš tak zasraně dlouhý smsky, a ty smajlíky? co to má kurva bejt?...), a velmi sympatickou sousedkou. Tnhle film by měl v béčkových vodách slušný potenciál, ale bohužel je prostě až moc vidět, že Danny Trejo kromě sezení a pomalé chůze už nic nezvládne a jeho dublér mě přímo sral. Škoda, slabé 3* ()

• Frank (Danny Trejo) si bere autobus na pronásledování padoucha a po několika okamžicích docela těžce havaruje – levá strana autobusu je zbořena, chybí světlo atd. V následujících záběrech je autobus opět v pořádku. (pjotri)
  • Film je natočený na základe udalostí v autobuse spoločnosti AC Transit Bus, ktoré nahral jeden z prísediacich a zverejnil na YouTube, kde sa to okamžite stalo hitom. (beso74)
  • Autobusová honička mezi Frankem (Danny Trejo) a obtloustlým Pantherem (Charles S. Dutton) je digitalizovanou alternativní verzí identické honičky z filmu Rudé horko (1988). (Conspi)