Tvrďas 3

• Česko Mstitel bezpráví 3 (viac)

Drsní dôchodcovia Frank Vega a Bernie Pope sa opäť vracajú na scénu, aby zachraňovali svet. Tentoraz sa v Louisane pokúsia vypátrať unesenú priateľku a nakopať do zadku južanských zloduchov. Tretia časť filmovej série Bad Ass. Ostrí chlapci v dôchodkom veku Frank Vega a Bernie Pope prichádzajú do Louisiany na svadbu svojej kamarátky Carmen Gutierrezovej. Čo spočiatku vyzerá ako pohodová dovolenka na juhu, sa čoskoro zmení na chaos a násilie. A sú to práve Frank a Bernie, čo musia učiniť spravodlivosti zadosť. V nakopávaní zadkov južanských zloduchov, ktorí uniesli Carmen a žiadajú výkupné od jej otca, im tentoraz bude pomáhať aj ďalší svieži kamarát z domova dôchodcov, Earl. (TV JOJ)

Fr

„POJĎME SI TY SRÁČE PODAT!…“ /// Nebudeme vymejšlet nějaký novoty – hlavně ať to baví (a není to trapný). Dědkové se nachomejtaj k situacím, ve kterejch je třeba nakopat prdel šmejdům. Že není nad nasranýho důchodce je známá věc. A protože - je to asi věkem, všichni věděj, že štěstí přeje připravenejm, maj kurevskou kliku. No a co! Je to uvolněný, vobčas vtipný a včetně akce – jednoduchý. Asi jsem ani nic jinýho nečekal. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) S klukama z důchoďáku zachraňujem svět. 2.) Je mi 80 a chcu bejt youtube hvězda. 3.) Thx za titule „vegetol.mp“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

George Stobbart

Dvojica bad-ass dôchodcov zase raz robí poriadky s kriminálnymi živlami a tento krát sa pre ozvláštnenie šikovne presúvajú do neopozeraného prostredia Louisiany. Prvý "Bad Ass" bol pred pár rokmi príjemná akčná jednohubka, založená na virálnom videu „AC Transit Bus Fight“, kde si 67 ročný dôchodca drsne podal mladšieho agresora. Danny Trejo si film zaslúžene ukradol pre seba a na reálnom backgrounde postavili štýl, v akom sa o 2 roky neskôr objavilo aj nečakané pokračovanie "Bad Asses". To prihodilo zábavnú postavu Dannyho Glovera, čo sa ukázalo ako výborný ťah a Glover sa po Smrtonosných zbraniach konečne v niečom našiel. A teraz sa táto dvojica dočkala ďalšej spolupráce, ktorá (takmer) naplno využíva potenciál toho, čo z toho robí chytľavú akčnú komédiu a zároveň najlepší diel série. Ľadvinka, čelenka, šušťačka, hlášky, drsné rany zločincom a rany smiechu divákovi. Nábeh na ďalšie pokračovania zaručený, Danny & Danny rulez! ()

Morholt

Staříci se tentokráte vydali nakopat zadky jižanským balíkům a zase to vyšlo. Ne že by se od posledního dílu něco změnilo. Záporáci si pořád musí chvilku počkat, než schytají jednu dobře mířenou chodítkem a artritida s ledvinami pořád pracují a nepracují na plné obrátky, ale dědkové si to užívají a z filmu díky tomu srší dobrá nálada. Navíc chlapci nabrali třetího geronta v podání Johna Amose, takže doufám, že příště uvidíme třeba Morgana Freemana. 70% ()

Ellmariachi

Ale jo. S trojkou jsem konečně přistoupil na hru, kterou se mnou tvůrci s Dannym a Dannym hrají a můžu říct, že celkově celá trilogie je fajn odpočinkovka. Poslední díl nemá zdaleka takovýho záporáka jako druhý, ale i tak jsem se bavil. Jinak prosím příště zachraňovat někoho abych mohl fandit zachráncům. 60 procent. ()

Ouwen

Už to prostě není ono. Nedovolím si upřít nadšenost, že dědci pokračují, ale film má strukturu jako dvojka, prostá recyklace. Repetující se kostra mne nudila, pár dobrých hlášek, fightů ujde a Trejo s Gloverem jsou stále supr. Zbytek značně pokulhává, nic nefunguje krom solidní muziky a působí všecko tak uměle, na sílu vytlačené nikoliv přirozené. Chce to najet do ostré zatáčky, nechtěl bych čtyřce nasadit o hvězdu méně. ()