Toulavá kamera ochutnává Česko

(relácia)
  • Česko Toulavá kamera vychutnává Česko

Tradiční krajové pokrmy z míst, která v naší gastronomii hrají prim.
Jednotlivé díly: 1.-Středočeský a Plzeňský kraj
20.-Mladoboleslavsko a Mostecko
21.-Jablonecko a Brněnsko
22.-Novojičínsko a Orlickoústecko
23.-Ostravsko a Uherskohradišťsko
24.-Chomutovsko a Kroměřížsko (oficiálny text distribútora)

Coleator

Forma dialogu mezi moderátory vám po pár minutách začne lézt krkem, k tomu věčné nesmyslné rozdělení obrazovky tak, aby mohly běžet dva záběry najednou, přičemž tak 70% obrazovky zabírá modré pozadí... Hrůza... ()

majo25

Videl som iba diel Teplicko a Královéhradecko, a to mi stačilo, aby som už viac nepozeral, čisto propagácia malým firiem a firmičiek. 45% ()

Paity

Gastronomická Toulavá kamera neurazí, nepřekvapí, ale asi ideální pro ranní vstávání na dače, když se rozhodujete, zda půjdete okopávat svůj věčně zplundrovaný záhonek, nebo půjdete nasekat trochu dříví. ()

raduna01

Jen pro upřesnění: Samotný cyklus se skládá se dvou částí první TK ochutnává Česko má 15 dílů a byl vysílán o letních prázdninách 2010 a 2011 a druhá část TK vychutnává Česko měla první řadu v létě 2012 a nyní běží druhá řada série. ()

Dartdevil

Vzhledem k mému vztahu k jídlu je tato minisérie pod hlavičkou Toulavé kamery to pravé. Spousta zajímavých informací o tom, že i u nás se dají najít minirodinné podniky, které dokáží prosperovat a společnosti jako Lidl & spol. je ještě nedokázali zničit. A doufám, že se jim to nikdy nepovede. A při plánování nějaké cesty po vlastech českých alespoň budu vědět, kde mám přibrzdit :-). ()

Hermanka

Zdařilý pohled do gastronomie regionálních výroben. Tady jde dobře vidět, kolik šikovných lidí máme. A také, že ještě existují produkty, které mají opravdu kvalitu, a co za tím stojí. Pořad je ztvárněn dobře. Hlavně za formát pořadu, který má opravdu hodnotu, musím dát pět hvězd. Víte jak se v dnešní době dělají ručně např. pralinky? Ne? Stačí sledovt Toulavou kameru, která ochutnává česko. ()

infernet

Poslední dobou mi příjde, že každý byl už nesčetněkrát u moře, ale přitom neví, co má za barákem. Takže za tenhle pořad jasný palec nahoru. No a navíc v něm vystupuje moje platonická láska Ivetka. :-) ()

natalanka

Bylo by to fajn... je to dělení obrazovky je tragedie, která to vše posílá do kytek :-( škoda Nechcete to zusit ještě jednou prosím :-) ()

Teachman

Tento televizní pořad je vhodný nejen do hodin zeměpisu. Žáci se při něm mohou dozvědět zajímavosti o regionech České republiky. ()