Toulavá kamera vychutnává Slovensko

(relácia)
všetky plagáty
Česko, 2012, 5x26 min

Regiony Slovenska představí Iveta Toušlová a Josef Maršál.
Jednotlivé díly:
1.-Tatry a Bratislavský kraj
2.-Košický a Nitranský kraj
3.-Trenčínský kraj a Podunají
4.-Banskobystrický a Žilinský kraj
5.-Prešovsko a Trnavsko (oficiálny text distribútora)

AllShallFall

Na Slovensku trávím hodně času a vím, že je to krásná země. Jeho příroda je nádherná. Co se týka slovenské kuchyně, tak určitě vše jsem ještě nestačil ochutnal, ale mnoho jídel ano. Moc hezký dokument. ()

Kimon

Ano, Iveta Toušlová a Josef Maršál opět bodují. Jakoby by vyslyšeli mou myšlenku a mailovou žádost zavítat s "Toulavou" i na Slovensko, nám všem tak blízké. Rád se vracím do krásné slovenské přírody se svými pohorkami a zajímám se především o přírodní krásy slovenských hor, a protože při těch tůrách jaksi nemám šanci poznat i ty šikovné řemeslné ruce místních obyvatel, vítám ochutnávky prostřednictvím ČT i v tomto směru. Bývaly nedávné doby, kdy byl pro obyvatele západní části bývalého Československa pobyt v SK nepřijatelně drahý. Dnes se již situace s přemrštěnými cenami poněkud zklidnila a je čas a možnost opět do slovenských krajů zavítat častěji a to nejen prostřednictvím obrazovky. Věřím, že tento pořad opět nastartuje výlety do SK a nebude ceny s přílivem nových turistů opětovně navyšovat. ... Halušky v rozumné ceně si vždy ochutnám, a nejenom ty. ()

Mikino00

Krásný a povedený obraz Slovenska, kde je tolik nejen přírodních krás, že 3 díly přece nemohou stačit. Jen mi lehce vadil typický čecháčkovský projev Ivety. ()

nessbeal

Veľmi príjemný dokument o našom Slovensku, len som zostal zaskočený tým, že Česi nejedli, nepili alebo neochutnali kopu z našich špecialít. Len tak ďalej a teším sa hlavne na Nitriansky kraj! ()