Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

CrazymanM

Překvapivě zábavná komedie se spoustou výborných herců ve vedlejších rolích.Neříkám,že je nějak extra originální,ale účel splnila,rozesmála mě a pobavila!Zaujal mě též Charlie Day,jehož sice neznám,ale jeho postava se mi fakt líbila!!! ()

FREEWHEELER

Tomu sa povie príjemná oddychovka na príjemné letné poobedie. Hravá a strelená zápletka, humor ústrednej trojice ma bavil a skvelý herci ako "Bosses" sú len čerešničkou na torte. PS. Naviac ma veľmi potešilo, že je to konečne niečo bez jazykovej cenzúry :) ()

Blazis34

Vtipně udělaná krimi-komedie s velmi početným hvězdným hereckým obsazením. Zajímavé role měli například blázen Colin Farrell, nymfomanka Jennifer Aniston či poradce Jamie Foxx. I takové jména ale hráli vedlejší housle, hlavní hvězdy tohoto filmu ale vůbec nezklamali. Vtipná trojka Bateman, Day a Sudeikis se velmi dobře doplňovala. Pár scén bylo opravdu podařených a i některé hlášky, které se zde vyskytují jsem ještě neslyšel. Příjemná komedie, která určitě pobaví, se mi líbila a dávám 70% - tři hvězdy. ()

elanista1

Uz je to vyse roka co som videl pathviezdickovy film a pred zaciatkom tohto som nad tym ani nerozmyslal, lebo nedaval som tomu sance. Zazil som vsak obrovske prekvapenie, uvodnych okolo patdesiat minut som mal na ksichte nasprostasty usmev, a celkom uprimny, lebo vtipne sceny makali naplno, a takmer vsetky. Niekedy si ma proste najde film, ktory zeriem cely, aj ked nema vysoku intelektualnu uroven. Ja som sa rehotal jak saleny. Odteraz uz budem mat ku zubnym kefkam menej dovercivy vztah, a motherfucker budem vyslovovat spravne. Ked Motherfucker Jones dava v kaviarni rady a pride s napadom, ze kazdy zabije sefa toho druheho, tak hned ma napadol Hitchcock a jeho cudzinci vo vlaku.Tri vyborne charatery zamestnavatelov, a urcite nebudem sam ked poviem ze som zavidel asistentovi zubarky, a jeho sefka urcite nebola niekto koho by som chcel v takej situacii zabit. Jennifer Aniston nestarne!! Najlepsie sa smejem na vtipoch, ktore su rozpravane s vaznou tvarou, a tato trojka to brala tak nenormalne seriozne. Druha polovica filmu uz ocividne stracala tempo, preto je aj dobre ze to skoncilo relativne skoro, a nebolo to este viac natahovane. V tomto filme bol zaner krimi na vedlajsej kolaji, bol len akousi nutnou vatou. Netusil som, ake hovadiny ma dokazu pobavit ()

Darth Kedr

Ale jo, příjemná komedie, kde nejlepší role mají ti zlí šéfové. Pokud nehledáte nic náročného a chcete se nechat pobavit, tak toto dílko poslouží výborně. ()

rasto87

Ďalšia vynikajúca komédia tohto roku. Dnešní svet je asi taký . Kto z Vás nepomyslel už na to, že by zabil svojho šéfa? Asi každý však? Zábavná komédia o tom ako majú zamestnanci po krk svojich šéfov. Akurát nechápem Charlieho Daya čo jemu vadilo na fakt sexi nadržanej J. Aniston. Mať takú šéfku tak sa asi fakt nechám zneužiť. ()

zuzza11

Tady na tom filmu krásně uvidíte jaké je to být naprostá nula co neumí hrát... Kevin Spacey smetl jedním tahem tupce Jasony a absolutně indisponovaného Charlieho... Bože koho napadlo těmto třem retardům dát nějakou roli? Tři hvězdy pro tři hvězdy... přidala bych ještě jednu Djangovi... ale za takový propadák fakt nemůžu.... ()

generalmagor

Aniston, Farrel a můj největší oblíbenec Spacey. Nebýt Spaceyho, nemrknu na tenhle shit. Největší hovadina, co jsem za posledních 6 let viděl. Vtipy rádoby vtipné, film staví na primitivním humoru. Rejža bsadil 3 hlavní postavy průměrnými herci + přidej si k tomu stupidní humor, jenž staví na debilitě hlavních postav, jejich hlouposti, kteří ani neumějí společně ve svých autech odjet z parkoviště PTÁM SE BOHA PROČ TOHLE NĚKDO TOČÍ TAKOVOU MRDKU! Kdyby byli tak blbý, tak by nemohl ani jeden z představitelu makat jako účetní proboha! Bohužel, hlavní představitelé jsou sráči, kteří mě iritují jeden víc než druhej. Opravdu jako nenech se urazit, ale jestli jseš fanoušek jednoduchého stupidního až hloupého humoru, tak na to mrkni, ale jestli máš rád opravdu (já tomu řikám oficiálně opravdu ten pravej ,,HUMORˇˇ) tak raději investuj svůj drahocenný čas do jiného filmu. Film jsem 16 minut před koncem vypnul, jelikož mi začínalo být blbě a měl jsem co dělat, abych neusnul. Jenom kvůli tomu, že tam hraje Spacey, tak dávám 1 hvězdu + aniston a její luxusní tělo. Nic víc, nic míň :). ()

Bilky

Miestami ftipné ale miestami kŕčovité a hyperbolizované. Načo? SPACEY vynikajúci ale nevedel som prežuť postavu J.ANISTON a veľmi som je tú sexistku neveril. Zato gangster FOXX bol k sežrání a svoju epizodku si naozaj užíval - 66% ()

blondboss

Slušne nadupaná oddychová komédia, ktorá sa na nič nehrá a ohúri vás svojim ľahko podaným humorom. Na druhej strane ale nevyužitý potenciál geniálneho nápadu, naozaj z toho mohlo vzniknúť ešte množstvo gagov, a podstatne lepších. Trojica bossov skvelá a Jennifer Aniston incredibly hot. Najviac sa mi z trojice babrákov páčil jednoznačne Charlie Day - čistý cvok v dobrom slova zmysle. Ja som sa pobavil a zároveň vypol, preto silné tri hviezdy. 65 % ()

megajalec

Dobre sa na to pozerá a nenudí. Aj keď je to v niektorých momentoch doslova blbosť, v tomto prípade je to blbosť v lepšom slova zmysle. Komédia, pri ktorej sa človek zabaví. Námet zo života, trochu pritiahnutý za vlasy, ale nič to nemení na tom, že som sa bavil. Aniston hot, to nie je žiadne prekvapenie, svoju rolu si dôkladne užíva. Pobavil aj Foxx, z hlavnej trojky najlepší jednoznačne Day. ()

MP17

Docela originální, průběžně vtipné a málo takových těch nepříjemně trapných situací. Všichni herci na jedničku, překvapil zejména Farrell. Jinak ruku na srdce - kdo z místních pánů by Jennifer Aniston měl vůli a sílu takhle dlouho vzdorovat? ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)