Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Bragi66

Dosti dobře zkonstruovaný příběh, který graduje, ale nějak to nefunguje - není to moc vtipné. Pár gagů se přesto povedllo, třeba ten s těhotnou kolegyní. ()

Laethe

O klasických amerických komédiach si myslím svoje a nemôžem si ani len spomenúť na poslednú, ktorá ma bavila a ktorej humor bol na akejsi úrovni. Od tejto som veľa čakala vzhľadom na kopec obľúbených hercov a výborny trailer. Už som film videla 2x a stále som sa smiala na iných častiach, a to v podstate od začiatku do konca. Množstvo vydarených vtipov a rýchle tempo znamenajú, že film nenudí, i keď je zápletka občas kúsok na hlavu. Ide o ľahkú letnú komédiu, ktorá je pre mňa tento rok zatial výrazne najlepšia (Bridesmaids i Hangover 2 žial videné). Odporúčam. Už len pre tých pár nezabudnuteľných hlášok a postavy I. Gruffuda, J. Foxxa a C. Farrella :) ()

Proky11

Už dávno som sa tak dobre na filme s podtitulom "Komédia" nezasmial. Absolútne šokujúce a škandalózne! Ale v dobrom zmysle slova. Ide o film, ktorý zaujme hereckým obsadením už pred zhliadnutím - a preto vás totálne dostane a prekvapí na tých najmenej očakávaných miestach - doslova :-D Micka Aniston sa predviedla brilantným "omg what a bitch" výkonom a ostatní herci jej zdatne sekundujú. Po zhliadnutí filmu som mal pocit akokeby som prave videl American Pie, ale tentokrat pre vyspelejsie a inteligentnejsie publikum :) 9,5/10 ()

Baliczek

Povedena komedie s originalni zapletkou.. sefa na zabiti ma obcas kazdy z nas;). Colina Farrella jsem vubec nepoznala, tak moc to byl odpudivy typek. Charlie Day v ustredni trojce kamaradu naprosto exceloval, nasmala jsem se. V zaplave radoby vtipnych americkych komedii je tohle velmi vydareny nadprumer. ()

madline24

Po dlouhé době vtipná a povedená americká komedie bez výrazně trapných scén a rádoby vtipů. Jen mě mrzí, že potenciál nebyl dostatečně vytěžen, přesto se jedná o příjemně strávenou hodinu a půl (stopáž je další plus filmu - 90 minut je tak akorát). A obvzlášť vydařené jsou herecké výkony - Kevina Spaceyho a Colina Farrela je radost sledovat od začátku do konce, oba pánové se očividně výborně bavili a na filmu je to znát. ()

Citronnek

Překvapivě jednoduché, ale zábavné.. Impulzivní a neobyčejně vtipné, Jenifer je prostě nádherná, i když v určitých pasážích jsem jí tu "nymfu" prostě nevěřil.. Na druhou stranu, vzhledem k povaze filmu a různým typům humoru, mezi kterými snímek pendluje, si každý přijde alespoň v některé části na své.. ()

JUX

takhle dojebat takovej namet a nevyuzit tu plejadu hercu - no, spis zneuzit. Kevin a Jen jsou skvely, Colina je tam malo, Foxx je trapnej. Nejvetsi problem je ale trojice hlavnich hrdinu, kteri jsou, krome Batemana, nesympaticti. ()

SK_sprco

Velmi sympaticky obsadena komedia, od ktorej som cakal vyraznejsiu zapletku. Tento film mal byt over the top comedy of the year a neviem co este. Niekde sa stala chyba a ja som sa zas az tak dobre nebavil. Asi to bude koli tym prehnanym ocakavaniam. No, aby som len nekritizoval: Sefovia na zabitie boli vynikajuci - najma Colin Ferell, ten magor akoby vysiel cez copy right Toma Cruiza z Tropic Thunder a vobec to nebolo zle. Jennnifer som tu nymfomanku zozral aj s navyjakom, hottie ako vysita. Vynikajuci zakerak Spacey. Toto trio film jednoznacne zachranilo. Velka skoda ze hlavna trojica nedokazala tahat za silnejsi povraz. Mal to byt duel zamestnanec vs sef a to aj po hereckej stranke. Sefkovia si vsak sympatie kradnu pre seba a cloveka az zamrzi ze toho priestoru na place (podaktori) dostavaju pomenej, aj vdaka poslabsie hrajucemu Sudeikisovi za 3*. ()

Zahanator

První půl hodina celkem nuda, ale děj se poté naštěstí dá do pohybu. Ne všechny gagy sice vyzní úplně vtipně, ale to naštěstí jen sporadicky a jinak se člověk zasměje do sytosti. Kevin Spacey i Colin Farell si role užívají, a co předvádí Jennifer Aniston, to nemá chybu. :) Vrrrr... ()

Barasku

Komedie jako takové opravdu nemusím, většinou od nich už zaujatě očekávám jen nějakou snahu o překypující humor, kdy hlavní hrdina musí udělat nějakou vtipnou scénku i při čištění zubů, nebo stlaní postele. Co se ale týče této komedie, musím říct, že byla opravdu perfektní! Nebylo snad komedie, které bych dala více jak dvě hvězdičky :-)), fakt super! Ani angry birds nechybělo :-D. ()

BorecBorachio

Za to, že jsme šli jen na "nějakou komedii" - se filmu trochu omlouvám. Nepřekvapila mě sice pozoruhodná a dnes málo vídaná lehkost a svěžest hereckých výkonů od všech představitelů, ale vysloveně potěšíním byl chytrý scénář a komediální situace, jejichž kouzlo není v totálním úletu, ale v prostém budování komediálního napětí. A to (spolu s těmi úžasnými herci) zaručilo parádní zážitek. ()

5ars33r

Dlouho jsem se v kině tak nebavil jako při sledování tohoto snímku. Od komedie čekám jen, že mě bude umět rozesmát a to se tady rozhodně povedlo, ale nutkno podotknout, že se neobjevilo na filmu nic, co by ho dělalo nějak zvláštně vyjímečným. ()

Gazzellka

mozem jedine poznamenat, ze napriek tomu, ze som na tento podivny pocin ani neplanovala ist do kina, pobavilo ma to teda podstatne viac ako tolko omielany a avizovany hangover 2. ()

lee68

přesně komedie na léto. K pobavení a užít si hodinu a půl promítání. I když za týden si člověk na film už asi nevzpomene. Ale to není třeba. Svůj účel film splnil a já jsem šel s úsměvem z kina. Na druhou stranu, kdo by občas nechtěl zaškrtit svého šéfa. Že? A kdo mě dostal? Totálně ujetý Colin Farrell, kterého jsem skoro nepoznal. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)