Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

killingminds

Tohle jsem ani trochu nečekal, občas jsem se fakt smál tak moc, že jsem se skoro zadusil vlastníma plícema. Kevin Spacey je skvělej hajzl, Colin Farrell rozhodně vyhrává cenu za nejlíp zahranou vymletou koksovou palici a dokonce i nymfa Jennifer Aniston mě moc pobavila. Film o triu tupců, který chtěji udělat to, co chceme v hloubi duše udělat všichni, zabít svoje šéfy. Super nápad, ale jak to jenom zařídit a neušpinit si při tom ruce? Už scéna s týpkem co zvládá "wet work" mě málem zabila, a to je teprve začátek. Čtyři hvězdy! Ale trochu slabší, protože to ke konci začne ztrácet tempo. ()

Pavliable

pro mě bohužel slabší humor, který nezaujal - sem tam jsem se pousmála. Film na mě většinou působil jako sitcom, želbohu neměl dvacet minut, ale 98 a podle mě tomu chyběl spád a šťáva, kterou sitcom většinou má - když už to teda bylo laděné do takového stylu. Asi bych víc přitlačila na pilu, dalo se z toho vymlátit víc. ()

Dusan-Be

hezký nápad, ve kterém se spousta lidí uvidí (já naštěstí ne :) ), sranda taky je a mít sexuchtivou šéfku, jako jennifer aniston, přemlouvat mě nemusí :)) ()

sisaq

temer od zacatku filmu bylo jasne jak to vsechno "dobre" skonci. Nebyt hvezdneho obsazeni a vynikajicich vykonu vsech tri sefu na zabiti asi bych to v pulce vypnul... 50% ()

malahradna

no pár dobrých vtipov by sa našlo...ale inak nič moc...videl som už omnoho lepšie komédie...potenciál bol obrovský, ale nevytrieskali z toho moc...jedinú pozornosť si zaslúži Kevin Spacey, ale ten nie je v celom filme... ()

Sembejk

Není to vrchol, ale: Má to perfektní (rozuměj neokoukaný) námět, příjemné hlavní charaktery, dobré technické zpracování a je to ohromně vtipné. 4 hvězdy se ctí ikdyž to mohlo být i lepší. P.S.: Charlie Day občas přímo září! ()

misiacik

zabávné poňatie pracovných povinností, alebo aké to je keď boss moc strká nos do práce jednotlivých pracovníkov. No ja by som určite zubárku nechcel zahrdúsiť za to, že mi spríjemňuje pracovnú dobu odhaleným pupíkom či prádelkom exotickým. No kto by nechcel, veď čo takého v práci už len zažijeme, takže za to uberám ale inak vtipné... vcelku. Jennifer taká sexi nebola ešte v žiadnom filme. ()

mfanta

50% - Decentni zabava, ktera dokaze roztahnout koutky, sem tam naznak myslenky, ale na druhe strane bizarni tezko uveritelne dialogy na nepravych mistech. Z hlavnich tri hrdinu se mi vubec nelibil asistent Jennifer Aniston (hraje ho Charlie Day), zbyli dva byli ok. Perfektni mensi rolicku si zahral Jamie Foxx, sefove v cele s Kavinem Spacey-em jsou na velice slusne urovni. ()

bomber04

tak tenhle film mě fakt pobavil :-). Dobře vymyšlený a jednoduchý. Spousta scén, které se do toho filmu hodí, ale některé za co dávám jen 4 hvězdy. ()

floppy4

Uplna pecka! Vysoko pozeratelna komedia, takmer bez (skoro tradicneho) stupidneho humoru, ale ani ten miestami nevadi, dej nie je predvidatelny na hodinu dopredu, takze sa clovek nenudi. Vsetci traja kamosi boli perfektni a dlho som sa tak dobre nezasmial. ()

danihelka

Dlouho jsem se tak nepobavil. Neříkám, že je to skvost, ale účel mi splnil. nevím co a kdo měl třískat z potencionálu aco asi dělá marginální náhled nad dělovou osou či stacionárně nesourodý styl kamerových úhlů... BLA,BLA,BLA. Komedie je jedna z prvních forem předávaného díla. Jednoduchost (někdy ve složitosti) je její síla. Vzpomeňme na Slaměný klobouk, Penzion pro svobodné pány atd. Nechci od toho nic víc, než se bavit. Stalo se ()

Cabotin

Tři strašní šéfové. Kevin Spacey je dokonce tak strašný, až je divácky přítažlivý. Jennifer Aniston je tak sexy nymfomanka, že se na ní člověk těší. Vyšňupaný Colin Farrell, komický už „přehazovačkou“, bohužel zaklapne víko příliš brzy. A vedle zlounů tři nešikové, herecky snesitelní až na čím dál více otravné, falzetové vřeštění Charlie Daye. Jamie Foxx je k sežrání a velké plus u mne má nápad s auto-navigátorem Atmanandem, který se de facto stává klíčovou figurou, ač jej pouze slyšíme. Přesto, že jsem se nenudil, přišlo mi to ve výsledku jaksi dietní. ()

Tunator

Skvěle zahraná komedie s velmi dobrým spádem, u které se člověk výborně baví. Bohužel to platí zhruba do poloviny. Pak jako kdyby došly nápady a celé je za vlasy přitažené a křečovité. Jennifer jsem nejdříve vůbec nepoznal, ale musím říct, že s věkem jí to sluší víc a víc. Nejlepší výkon předvádí Kevin Spacey jako bezcharakterní slizoun a nejvíce se zasmějete nad věčně sjetým Farrellem, jemuž takové role sedí. ()

Foof

Musím sa priznať, že od kedy tento film uzrel svetlo sveta, veľmi dlhú dobu ležal zaprášený na mojom harddiscu. Nakoniec som si naň našiel čas a neoľutoval som chvíľu strávenú pozeraním tohoto snímku. Popravde, komédie ma veľmi neberú, no pri tejto komédii som sa nasmial až až. Samozrejme v porovnaní so všetkým čo som kedy videl, nebolo to to najlepšie v mojom živote, no ako komédii by som s čistým svedomím dal plný počet bodov. Z hereckých výkonov som schopný ohodnotiť len Kevina Spaceyho a Jennifer Aniston ktorým ich role padli ako uliate. Trochu ma sklamala rola "nájomného zabijaka" pretože po Rayovi som od Jamieho Foxxa čakal viac ( chyba určite nebude v hercovi ale v scenári ). No ako som už spomínal, zábava to bola výborná. 75% ()

ulukaj

Už dlouho mě nějaký herec ve filmu neiritoval tak jako Charlie Day.. Strašná, zakrslá postava, úděsný hlas, idiotské chování, kdykoli se objevil nebo dokonce promluvil na plátně/obrazovce, měl jsem chuť ho/ji roztrhat/rozbít.. Zbytek filmu je oproti trailerem excitovanému očekávání podprůměrná, ne příliš vtipná komedie. Alespoň mně tedy vůbec nesedla, evidentně jsem ovšem v menšině, tak si nenechte zkazit chuť. ()

onevoice

Herecké obsadenie nenasvedčovalo žeby to mohlo byť také slabé. Strašne stupidný scénar. Traja kamaráti si len tak zmyslia, že zabijú svojich šéfov za to že im robia zo života peklo. Blbosť sama o sebe. Jediné čo ma zaujalo boli Spacey, Farrell a Aniston, ktorí sa svojich úloh zhostili dobre, ale inač je to podpriemer. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)