Materove neuveriteľné príbehy

• Česko Cars Toon: Burákovy povídačky (viac)

Cars Toon: Burákovy povídačky "Mater's Tall Tales"  Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení.

Navíc máte příležitost spatřit nové, dosud neviděné Autogrotesky Soukromé očko Burák a Burák na Měsíci. (oficiálny text distribútora)

Terva

No nekecám, fakt !!! Povídka první - ** KASKADÉR. Americké barvy mu seknou. CITÁT - Kupte si Burákův předkus !! Povídka druhá - **** HASIČÁK BURÁK Sakra i v tom červenym vypadá dobře, co ? CITÁT - Tam je ta fabrika na benzín a sirky !!! A počkejte až ho v této povídce uvidíte jako doktora - já tam u toho byl. Povídka třetí - *** BOURÁK BURÁK. Přivítejte Arašídu !!!! CITÁT - Ale já jsem Burák !! Povídka čtvrtá - ***** UFO. Parkoviště 51. Tajná základna. CITÁT - Kurňa, kuuuurrrrňa. Povídka pátá - *** EL TÁBURÁK. CITÁT - Červený lak se někdy nevyplácí. Povídka šestá - **** BURÁK NA MĚSÍCI. Jsem autonaut. CITÁT - Houstone, máme problém !!! Povídka sedmá ***** BURÁK METALISTA. Začínali jsme v garáži. CITÁT - Kurňa, kurrrrrňa, kuuuuurrrrrrňňňaaaaááááá !!!!!! Povídka osmá - **** SOUKROMÉ OČKO. Pak přijela ona, měla gumy s bílým pruhem, co mě odjakživa rajcovaly. Povídka devátá - ** BURÁK V TOKIU. Burak - san měl pěkný tuning, byl v něm bourák. CITÁT - Aligator. Na dvd je velká spousta bonusů. Třeba ten, jak Mc Queen ukazuje mapu a potíže kolem této scény. Uvidíme také předlohu pro Buráka. Spousta nepoužitého materiálu a nápadů, které nejsou realizované. A další a další bonusy. No fakt, nekecám !!!! Celkem za ****. ()

PauloZ

Vcelku zábavné rozšíření úvodního filmu auta. Burák a jeho neuvěřitelné povídačky, abychom si nemysleli, že je to kus šrotu od jakživa :). Nejvíce se mi líbily poslední dvě historky (burák soukromé ačko a burák v Tokiu), jako nejslabší považuju burák coby metalista. Celkově ale dosti povedené. ()

fremy

Na celovečerní snímek to nemá, ale jako bonusový materiál k DVD je to ideální. Škoda jen, že ne všechny povídačky nebyly vtipné. ()

MATADOR

Celovečerní Auta jsou vynikající záležitostí. Burákovy povídačky jsou sice pestré, ale postrádají veškerý vtip, či nějakou pointu. Avšak nejmenší to dozajista potěší! ()

Wiikii

Spíše pro děti, ale ta parodie tuningu od Buráka na úplném konci je opravdu povedená... Je tam více úsměvných věci, ale spíše pro ty děti. Nijak to neovlivňuje sérii a vše je jen pro zábavu :) ... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

C0r0ner

Burák je geniálně vymyšlená postava typického amerického burana, která svým osobitým stylem dokáže vykouzlit úsměv na rtech snad každému. Oproti filmu je to samozřejmě slabé, ale i tak je to na krátkodobé pobavení velmi dobrá věc. Hrozně mě ale štve, co Pixar s tímhle světem později udělal a jak ho pro mě totálně zlikvidoval. 70% ()

sir-dave

1. Rescue Squad Mater, 2. Mater the Greater, 3. El Materdor, 4. Unidentified Flying Mater, 5. Tokyo Mater, 6. Monster Truck Mater, 7. Heavy Metal Mater, 8. Moon Mater, 9. Mater Private Eye, 10. Air Mater ... 50% ()

VanTom

Devět různě krátkých grotesek, resp. povídaček o Burákově vpravdě bohaté minulosti (kaskadér, hasič/doktor, wrestler, toreador, ufolog, soukromé očko, metalista, astronaut, tuningový drifter). Samozřejmě jsou zacílené na dětské diváky, ale spoustu vtípků, detailů a žánrových parafrází ocení spíše ti dospělejší. Protože se princip nemění, je těch 35 minut najednou docela velká porce, lépe tedy konzumovat jednotlivě. ()

mikulíšek

Perfektní jako mini seriál, auta Pixar evidentně baví. Čekal jsem ale více údernějších vtipů, namísto toho je každý díl "jen" konzistentně zábavný. Žádný díl bohužel není lahůdkou, jakou jsou třeba Pixarovsé předfilmy, ale jako součást mini série jsou díly dostačující ()

fox171cz

Pěkné zpestření původního filmy, povídačky jsou originální a velice zábavné. Jako třešnička na dortu je Tokyo Mater, které je tak též skvělé udělané. ()

kenkaku

Burákovy povídačky u mě vedou víc než původní auta. Snad protože je to víc variabilní (co příběh to jiná úchylárna), snad proto že ty vtípky jsou víc pro dospělé (jo, jo... zlatý první Shrek). ()

Matematicka

Burák jako machr machrů, navíc se svým všudypřítomným "kurňa". Tento druh zábavy není můj šálek kávy a nezachrání to ani povedená animace. ()

TheKiw

Velmi podobné kraťasu od Dreamworks "Legend of the Boneknapper Dragon". Taky jde o množinu totálních švihlostí se stejně švihlým zpracováním, která člověka výborně pobaví. ()

IvcaSammet

Slabý průměr ... Nevím, ale přijde mě, že Disney potřeboval vydělat prachy aniž by musel vymýšlet něco nového, a tak vymysleli "Burákovy povídačky". Pro děcka je to asi skvělá zábava, ale mě to fakt přijde už až moc komerční ... ()

Pidzey

Všechny povídky jsou na jedno brdo.Někdy je dobrá jindy slabší.Za vrchol považuji V Tokiu a Soukromé očko.Raděj se radši podívám na regulérní film.Ale pro děti je tohle dobrá volba. ()