Čierna hodina

• Slovensko Posledná hodina Zeme (viac)

Když partička mladých amerických turistů vyrazí do východní Evropy poznávat krásy a krásky ruské metropole, může to skončit jednou velkou nekonečnou party v luxusních moskevských klubech, nebo také zběsilým bojem o vlastní přežití. Nepotkali sice čečenské mafiány či nabroušené příslušníky tajné policie, ale s mimozemšťany taky není žádná legrace. Zvlášť když jsou neviditelní a udělají z člověka popel, než by řekl: „popel“. Město nemůže dlouho vydržet a co teprve vyjukaní turisté, kteří neumějí rusky a v cizí metropoli se nevyznají. Otázkou navíc zůstává, co se s nimi, potažmo s celou civilizací stane, pokud se jim vůbec podaří přežít. (oficiálny text distribútora)

StrangeZs

Emil Hirsch je sice jako hrdina spíše k vzteku a rozhodně nedosahuje výkonu jako ve Speed Racerovi. Hlavní ženské osazenstvo se jen tak vleče, ale zbytek filmu to je jiná pohádka. Nezvyklé zpracování tradičního námětu o tom, kterak nás přišli cizáci vyhladit pěkně šlape a nenudí. Není čas na slepé debaty o ničem. Tady se prostě jede a když se čas od času objeví nějaké nelogičnost, tak to ani nevadí. Moskevské kulisy jsou prazvláštní a neokoukaně. Vedlejší postavy jako je šílený profesor, správňácký voják či podvodný obchodník jsou prostě perfektní a mimozemšťani nezvykle originální. Konečně takoví co tu ještě nebyly. Aneb pěkných a pohodových 80%. ()

luky31

Mohlo to byť aj lepšie. Mimozemšťania sú aspoň originálny. Efektovo film pokuľháva ale dá sa to prehrýzť. Postavy boli fajn ale ženská časť mi bola nesympatická. Páči sa mi zasadenie do Moskvy, konečne niečo nové oproti otrepaným NY alebo LA. Keby to má inú akciu ako : Príde neviditeľný alien a jedného hrdinu zabije. A je po akcii bola by to väčšia zábava. Škoda nevyužitého potenciálu. Možno dvojka, vďaka otvorenému koncu. 65% ()

Mort09

Na tomhle není moc věci ke komentování. Nepovedlo se nic. Kamera, triky, scénář i herci působí jako hodně mizerné béčko. 15% ()

Lailath

Jedna hviezdicka za snahu, a jedna za to, ze som sa neskutocne pobavila a nasmiala...vazne, je to vtipne, asi na takej urovni ako moja ,,oblubena hororova komedia,, s nazvom Megahad utoci. :D ()

dudel3333

Tak tomu sa povie tažko lobotomicky akože horor.Dokonca ani ten 30mil. rozpočet tasm nevidno.Mimozemštania vyzeraju alebo skor nevyzeraju a postavy sa spravaju ako keby ozaj podstupili už spomenutu lobotomiu.Diky moc ()

NSN

Hlavně nad tím moc nepřemejšlet. Velkým plusem je tu trvalá akce a spolu s mladým obsazením a odlehčeností to funguje jako klasická odreagovačka. ()

Mukade

postrehy: --- oceňujem využitie "čiastočnej slepoty" ako v Predátorovi, always cool :) --- žeby američania, dvatsiatnici, nevedeli o Faradayovej klietke? "cool"! LOL hehee ()

KiJi

A VYPLI PROUD. Kdo? No přece mimozemšťani. Tentokrát v americkém filmu napadli Zemi električtí emzáci, pouhým okem těžko viditelní, ale díky jejich elektrickému náboji je prozradí nejen stará dobrá žárovka, když jdou kolem ní. Divák sleduje partu mladíků a mladic v boji o život v Moskvě. Po setkání s ruskými tvrďáky po zuby ozbrojenými se jejich šance na přežití sice zvýší, ale stejně někteří umírají rozprášeni jak ve Válce světů. Podobnost s jinými filmy u jiných komentářů není náhodná, stejně tak nuda: film má podprůměrné triky, akce, bezduché dialogy. To se ale dalo čekat. ()

beny1234

Černá hodina je film o něčem co natočili jiní ale já jsem se u toho bavil a někdy to bylo i vtipný, tak proč nedat slušných 70% :) ()

Infantryman

Moskvu napadnou neviditelní marťani a parta přeživších amíků si snaží zachránit krk a dojít do bezpečí dřív,než se z nich stane součást rozptylové loučky.Prochází městem,postupně hrdinsky umírají,ale nakonec natrhnou vetřelcům řitní věnec. No jo,mělo to své mouchy,ale neotřelý nápad s neviditelnými emzáky,kteří z lidí dělají posyp na zledovatělý chodník mě zaujal.Asi by se ze scénáře dalo vymáčknout víc,ale rozpočet byl zřejmě našponovaný. Shrnuto,nenáročná zábava na sobotní večer.Pro fandy nechybí ani ruský patriotismus :-) ()

Allein4

Mně se to docela zamlouvalo, taková nenáročná podívaná na totální masakr nelítostnými zlými mimozemšťany možná bez happyendu. Při koukání jsem vzhledem k dějové linii prostě musel vnitřně srovnávat s mimořádně povedeným Skyline a s nadstandardním Battle: Los Angeles. Ani na jeden z těchto dvou zmíněných filmů The Darkest Hour nemá, ale i tak to nabídlo docela ucházející zábavu v dobře zpracované grafice. ()

zeromen

Docela zdařilé sci-fi, světýlka se nám přemístili z Final Fantasy: Esence života do Moskvy. Děj dobrý, efekty skvělé, herci no mohlo by to být lepší jak si to nezvládli. S úsporkama by to asi nedali, ještě že na EU kašlou:-) ()

dundu odpad!

Přiznám se, že film mě moc nezaujal už svojí tématikou, partner ho však toužil tak moc vidět, že jsem mu zkusila dát šanci. Tak znuděná a otrávená jsem z filmu snad ještě nebyla. Otřesný scénář a špatné herecké výkony jsou ještě podpořeny ne zrovna dobrou technickou kvalitou. Když už člověk čeká, že se stane něco, co by film někam posunulo, nakonec se stejně nic takového nestane. Pro mě jasný odpad. ()

Wahlberg a spol. prchají z Afghánistánu

Wahlberg a spol. prchají z Afghánistánu

25.07.2012

Akční drama Lone Survivor není nový projekt, ale až teď se vyrýsoval konkrétněji. Peter Berg se po popcornové Bitevní lodi opět pustí do něčeho vážnějšího. Konkrétně to bude adaptace non-fiction… (viac)

Mumie vstane z mrtvých... úplně nanovo

Mumie vstane z mrtvých... úplně nanovo

09.04.2012

Ačkoli závěr Hrobu Dračího císaře hláškou o jistém nálezu v Peru naznačoval pokračování, už se ho nikdy nedočkáme. Studio Universal se rozhodlo, že je načase s touto sérií skončit... a začít znovu od… (viac)

RoboPolda zřejmě našel svou čelist

RoboPolda zřejmě našel svou čelist

01.03.2012

Natáčení pod taktovkou brazilského bouchače Josého Padilhy začne už zanedlouho, takže bylo načase, aby nový RoboCop našel svého představitele. Nejdřív se operovalo se zvučnými jmény jako Michael… (viac)

Mimozemšťané ovládli Kreml

Mimozemšťané ovládli Kreml

12.04.2010

My ve východním bloku to víme už celá desetiletí, západní publikum to brzy zjistí také. Emzákům totiž konečně došlo, že Spojené státy nejsou pupkem světa. Loni přistáli v Jižní Africe, brzy zaútočí… (viac)