Čierna hodina

• Slovensko Posledná hodina Zeme (viac)

Když partička mladých amerických turistů vyrazí do východní Evropy poznávat krásy a krásky ruské metropole, může to skončit jednou velkou nekonečnou party v luxusních moskevských klubech, nebo také zběsilým bojem o vlastní přežití. Nepotkali sice čečenské mafiány či nabroušené příslušníky tajné policie, ale s mimozemšťany taky není žádná legrace. Zvlášť když jsou neviditelní a udělají z člověka popel, než by řekl: „popel“. Město nemůže dlouho vydržet a co teprve vyjukaní turisté, kteří neumějí rusky a v cizí metropoli se nevyznají. Otázkou navíc zůstává, co se s nimi, potažmo s celou civilizací stane, pokud se jim vůbec podaří přežít. (oficiálny text distribútora)

stensmaidalf

Naprostá ztráta času. Efekty mizerné, liduprázdná Moskva zcela fádní a nudná, to samé lze říci o hercích, napětí vůbec žádné. Nechápu označení filmu jako thriller nebo horor, více sedí scifi-výplach. A to jsem myslel, že nic horšího než Skyline na plátnech neuvidíme - opak je pravdou. 1/2 hvězdičky, a to jen proto, že scifi je můj oblíbený žánr. ()

xxxblade

Po shlednutí komentářů sem měl strach se na tenhle film podívat a možná právě proto mě hodně překvapil. Mě se libí hlavně Moskva po vilidnění- úžasnej pohled , a taky me zaujalo, že ve filmu se hodně ohanějí vodkou Standart ( spiš si myslím ,že tehle film je veliká reklama na RUSSIAN STANDARD) Další plus dávám že ve filmu umírají i hlavní hrdinové a že film nekounčí uplným happy endem. Dal bych plnej počet ,ale hvězdičku ubírají efekty ty sou příšerny ( ale co se dalo čekat od takovyho filmu) Já sem se u filmu nenudil a to je zasadní. ()

pan Spock

Nemám nic proti filmům, kde zaútočí neznámí vetřelci a lidstvo dostane na prdel. Proč ale vždycky musí přežít ti největší idioti? A po nás tvůrci těchto filmů ještě chtějí, aby jsme jejich nesmyslné a naprosto nelogické chování sledovali. Nebo aby jsme jim snad ještě fandily. Totální průser to sice není, triky se docela povedly. Ale to je dost málo na potencionálně zajímavý příběh. Kdyby alespoň postavy byly trochu zajímavější. ()

Shelma

Občas fakt nechápu hodnocení zdejších uživatelů a jejich vkus. Uživatel verbal to vystihl přesně, nelze, než souhlasit. Jelikož nemusím ani bombastické efekty, ani akční bezduché vybíječky, ani hamletovské půlhodinové čučení do éteru rádobyvzbuzující snahu o hlubokomyslné (d)efekty, tak se mi tento filmový počin jednoduše líbil. Postrádal všechno výše uvedené, ale za to nepostrádal napětí a jistou autentičnost průšvihových situací, na způsob "hyn sa ukáže, co v každém z nás dříme". Jen kvůli tomu kýčovitému konci, dávám za 4*. ()

Regig

Námět sám osobě je skvělí, ale scénář a režie stojí za pr. . Pokračování tohoto filmu by nebylo špatné natočit, ale vzít to trochu jinak, něco jako zkombinovat myšlenku filmu Den Nezávislosti a Skyline a vložit to do Černé hodiny 2. ()

pretorij

Verbal ma recht. Vubec nelituju toho, ze jsem ten film zkoukl. Nesouhlasim s tim, ze by se melo jednat o becko. To, ze nebeha rozpocet v desitkach, nebo stamilionech dolaru nic neznamena. Nevim, kde se vzala ta stupidni predstava, ze jak to nema reklamu v Mekaci a hlavniho hrdinu nehraje Harry Fotr- pak je to becko. Jasne, ze efekty nejsou jako z Avengers, jasne ze muzika neni intelektualni jako Bregovicovi litajici ryby, ale co byste chteli? Jo a ze uz nekdo tenhle namet natocil? Najdete mi prosim film, jehoz namet se nekde neopakuje. Stejne tak je to i s hudbou. Ikdyz efekty nebyly jako ze soucanych blockbusteru- nebyly vubec spatne a myslenka filmu je velmi dobre napsana. Ze to mohlo byt trochu lepe zahrane budiz, ale rvat tomu umele delsi stopaz pro nic jak je ted v mode? Zaplatpanbuh ne. Bylo to natocene jinak a ikdyz me stupidni ceskorusky dabing sere (mluvi se cesky s ruskym hlubokem hlasem- jen cekam kdyz se bude mluvit cesky s americkym prizvukem) film jako celek me bavil. Ani chvilku jsem se nenudil, neotravovaly me debilni hlasky z radoby velkofilmu, ktere jsou jeste vic radoby vtipne a ani to nedoplnila laskyplna scena. To, ze padne i jeden z hlavnich hrdinu pribehu je odvazne a vzdavam holt. **** ()

misiacik odpad!

V poslednej dobe sa všetky tieto rýchlokvasené popcornovky tak strašne podobajú na seba, že by som si pomyslel, klonové války jsou už TADY. Po odpudivej Svetrovej Invázií, Nebeskej linke prichádza čierny trapas. prvý krat som zaspal a druhý krát som stihol ešte aj urobiť zopár drinkov a s partnerkou sme prebrali kamenné obloženie podlahy aj s vykurovaním DEVI. Až doteraz som mal Hnirša za schopného herca ktorý sa nemusí v 50 hanbiť za svoje úlohy stvárnené na filmom nebi, ale po tomto počine má škrt, nebo sa mení na peklo a verím iba v to, že si chcel vyskúšať polohu sci-fi. Rada od známeho, ňahaj to radšej na Willa, Toma. Nudááááááá. ()

Listey

Když šly ukázky do kina, vypadalo to, že by tento film mohl být fakt zajímavý. Ale po shlédnutí tohoto kýblu nudy jsem rád, že jsem na to do kina nešel. Jen doufám, že tahle kravina nebude mít pokračování, i když v závěrečném dialogu hlavních "hrdinů" bylo něco málo naznačeno. BTW tu jednu hvězdu dávám za efekt proměny lidí na prach. ()

Novik

Laciný film, který je občas nelogický ale je aspoň trochu zábavný. Večer si to pustíte, ráno na to zapomenete ... film na jedno použití. :) ()

Lu Tze

Kvůli traileru jsem byl opravdu hodně zvědavý a těšil jsem se. Bohužel slavá se nekoná. Začátek parádní +5, infantilní chování postav vcelku uvěřitelné (každý není génius a hrdina v jednom) ale někdy jsem nechápal proč zrovna oni přežívají -2 , emzáci super +5, redukce hrdinů (hlavně těch kteří si o to koledujou od samotnýho počátku) +3 - otázkou je zda-li je dobře když se kvůli tomu divákovi uleví takže raději 0. Tak to máme 8/10. Závislost na mobilu u hlavní ženské hrdinky bych vcelku pochopil ale s tím koncem to prostě nějak nemůžu rozdýchat -2 a to jsem ještě hodně mírný. 6/10 Výsledným dojmem je hlavně zklamání, protože to mohl být tak krásný film. ()

ELFKA.84

Film, který příliš nenadchne , ale ani neurazí. Velmi vtipná je předvídatelnost umírání jednotlivých postav. Přesně podle klišé vzorce to nejdříve schytá hlavní záporák, pak jedna z holek a nejlepší kamarád hlavního rádoby hrdiny. Ani Nezvratný osud by neměl přesnější postup, jaký už předem vidí divák. Nakonec si samozřejmě zbyde dvojice, která přijde ke způsobu jak zabít ,,neviditelné" mimozemšťany jak slepý k houslím. Hvězdička za nápad, druhá za koukatelnost , ale víc ani ,,ń" . ()

Hektor.Troy

Tento film nie je o nic sprostejsi ako ostatne filmy tohto druhu,len tu svoju blbost nezakryva a neodvadza od nej pozornost.Takze preto take zle hodnotenie:) ()

tein

Jeden z nejblbějších filmů co jsem kdy viděl. Myšlenka dobrá, efekty dobrý ale scénář, ten scénář... Každá z postav nejedná ani trošku logicky a člověk má pocit, že si opravdu zaslouží umřít a oni naštěstí opravdu umřou. Nejzábavnější z celého filmu je tipovaní koho, z těch pitomých a nesympatických postav, sejmou příště. ()

Wahlberg a spol. prchají z Afghánistánu

Wahlberg a spol. prchají z Afghánistánu

25.07.2012

Akční drama Lone Survivor není nový projekt, ale až teď se vyrýsoval konkrétněji. Peter Berg se po popcornové Bitevní lodi opět pustí do něčeho vážnějšího. Konkrétně to bude adaptace non-fiction… (viac)

Mumie vstane z mrtvých... úplně nanovo

Mumie vstane z mrtvých... úplně nanovo

09.04.2012

Ačkoli závěr Hrobu Dračího císaře hláškou o jistém nálezu v Peru naznačoval pokračování, už se ho nikdy nedočkáme. Studio Universal se rozhodlo, že je načase s touto sérií skončit... a začít znovu od… (viac)

RoboPolda zřejmě našel svou čelist

RoboPolda zřejmě našel svou čelist

01.03.2012

Natáčení pod taktovkou brazilského bouchače Josého Padilhy začne už zanedlouho, takže bylo načase, aby nový RoboCop našel svého představitele. Nejdřív se operovalo se zvučnými jmény jako Michael… (viac)

Mimozemšťané ovládli Kreml

Mimozemšťané ovládli Kreml

12.04.2010

My ve východním bloku to víme už celá desetiletí, západní publikum to brzy zjistí také. Emzákům totiž konečně došlo, že Spojené státy nejsou pupkem světa. Loni přistáli v Jižní Africe, brzy zaútočí… (viac)