Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

LoboNegro

Lidé už se od pradávna snažili ulehčovat si práci a snažili se být v určitém oboru nejlepší (alespoň někteří). Jak byste se zachovali pokud by Vám dal někdo pilulku po které budete nejen nejlepší v tom svém oboru, ale i ve všem ostatním na co si jen vzpomenete? Šli byste do toho i přestože byste se stali závislými? Najednou to není tak jednoduchá odpověď, že? Opravdu dobrý film, zajímavé téma a přesvědčivý Bradley Cooper. ()

E.T.Martin

Vzpomínám si, že se někdy před dvaceti lety říkalo, že pokud by na zemi znovu přišel Ježíš, stačily by ho tajné služby zlikvidovat dříve, než by se o něm lidé pořádně dozvěděli. Po shlédnutí Všemocného mi došlo, jak se doba mění. Kdyby se objevil Ježíš dnes, vytěžily by jej reklamní společnosti a bulvární tisk by z něj udělal banální figurku. Všemocný přesně odpovídá tomuto duchu. Sice vychází ze zajímavého nápadu - z existence pilulek, které umožňují využívat lidský mozek na 100 procent. Bohužel tuto premisu využívá tím nejprůměrnějším a nejbanálnějším způsobem. Majitel supermozku nedojde prakticky žádné změny: zůstává pořád stejným idiotem jako na začátku, pouze mu to více pálí. Žádné supervědomí nebo změna k lepšímu. Vzhledem k tomu, že mě tímto způsobem sral samotný scénář a příběh, z relativně slušně natočeného filmu jsem si neužil prakticky nic. To se možná příště raději podívám na televizní reklamu. Můj zážitek bude stejně hluboký jako u Všemocného. ()

Arthoeas

Velice originální nápad + Hollywoodské provedení = průměrný film který by mohl mít navíc kdyby ho ke konci neudusilo právě to Hollywoodské klišé. ()

Snibrota

Film sa mi veľmi páčil. Aj keď herecké obsadenie možno nie je najhviezdnejšie, herci si podla mňa prácu odviedli veľmi dobre. Počas celého deju som sa nenudil a dokonca som zaznamenal aj vtipné chvíľky. Má to hlavu aj pätu. ()

Kurovec

Od filmu jsem očekával maximálně vdechnutí trocha fantasy do klidného večera, ovšem výsledek byl nad očekávání. Limitless měl myšlenku, počátek i konec pěkně ladily a vpodstatě celý film jsem hltal jedním dechem. Takto se točí filmy! 90%. ()

morwen

Zajímavý příběh ,zaujalo mě to celková myšlenka a využití tohohle nápadu s pilulkou si myslým že bylo docela dosti dobře využité.Skvělý výběr herců jenom podtrhuje výslednou kvalitu mě to rozhodně stačilo. ()

lukin12

Každý muž touží být chytrý,úspěšný,bohatý a touží po obdivu žen.Spolkněte tuto průhlednou pilulku a to co bylo dříve nemožné je nyní možné.Bradley Cooper mě ovšem jako vždy nezklamal a od filmu sem nečekal ani víc ani míň. ()

Danaak

Rychlé, zajímavé, jen to svištělo! Možná jsem čekala jiný konec, ale tak.... o to víc to ve mě zanechalo nějakou stopu nutící mě přemýšlet o tom filmu ještě teď, týden po "PLAY". ()

t4

Po delší době film, který mě po celou dobu trvání nepřestával překvapovat - až na pár malých scénáristických zaváhání . Ale i tak 5 ()

hlob

Za titulom sa kludne mohol skryvat seriozny film o ludskom nevyuzitom vedomi, drogovych dealeroch, alebo pripadne o zavislosti. Z mojho pohladu to bol celkom pohodovy pribeh na vecer ktory mohol byt o komkolvek z nas kto by chcel byt mudrejsi a uspesnejsi, proste aspon na chvilu "nebyt loozer"... :-) ()

Vala

Výborný a neotřelý nápad,film chytí a nepustí a Bradley Cooper se pro tuhle roli výborně hodí.Nenudilo mě to ani chvilku,parádní jízda. ()

rigby

Hodně zajímavá práce s kamerou a neobvyklý námět, to jsou zásadní klady tohoto filmu. Na druhé misce vah je však určitá rozvleklost a místy i nuda. Navíc jsem se nevypořádal s polopatickým komentářem hlavního hrdiny, díky němuž chyběl jakýkoli moment překvapení, napětí či tajemství. A to by tomuhle netradičnímu snímku určitě dodalo grády. Takto zůstal na půlce cesty a je to opravdu velká škoda. Váhám i s těmi třemi hvězdičkami... ()

Afendy

Limitless je jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděl, co se týče nápadu, zpracování a hereckých výkonů. Bradley Cooper dělá z tohoto filmu více, než tuctový thriller už jen svým výkonem, ve kterým potvrdil svou hvězdnost. Ve filmu je spoustu zádrhelů, které Cooper řeší zajímavě "zázračnou" pilulkou a vždy dokáže diváka zaujmout tím, co vše lze s tímto lékem dokázat. 8/10 ()

bezprezdivky

Asi se z toho dalo vytáhnout víc, ale na druhou stranu i tak je to podařený kousek. Spisovateli v troskách dávný známý nabídne drogu, která umožňuje využít mozku na 100%, ale samozřejmě má vedlejších účinků. Vtipný, svižný, zábavný a k tomu tam hraje holka, která vypadá jak mladší sestra Nicole Kidman. ()

Basileios

Droga ,díky který se z tupce během pár vteřin stane nadčlověk ,ale jako vždy má vedlejší účinky. Kamera pěkně snímá svět očima sjetýho člověka ,kterému všechno vychází ,vý co se stane a je úplně nad věcí. Celkem zajímavý oddychový film. ()

mandella

Velmi nenápadný, ale chytrý a napínavý film. Přinutí to člověka přemýšlet, co by asi tak dokázal on sám, mít tu pilulku :-) ()

kaesko

No... Jak to jen napsat. Film, který dokáže pochopit úplně každý, bez složitého děje, ale s "kvalitním" obsahem. Chvílemi jsem přemýšlela, co když se to někdy stane? Možná až moc nadějná vyhlídka do budoucna... Plus přidávám za úvod (moc se mi líbí, jak ta kamera letí městem...), nechutnou scénu (ale co by člověk nebyl schopen udělat, když TO potřebuje...) a za "vývoj" postavy Eddieho. ()

PF 2017

PF 2017