Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

RatBoj

Film, ktorý sa odvoláva na silnú tematiku „drogy“, u mňa vzbudil nádych paródie. Práve droga, ktorá ma otupovať myšlienky človeka, sa stáva liekom „osvietenia“ vo filme. Limitless ma bez pochýb nenudil – svedčia o tom aj humorné situácie, ktoré sprevádzali film, dobré obsadenie na čele s Bradley Cooper -om, spolu vo vedľajšej úlohe Robert de Niro. ()

mazic

slyšel jsem, že zmíněná pilulka opravdu existuje a film je životopisem baracka obamy, předtím než si nechal změnit barvu kůže.... mě by stačila na týden na obchodování na burze, tak moc skromný jsem..... ()

Dartdevil

Skvělá pilulka (aka kontaktní čočka), skvělé hrátky s kamerou, slušný Bradley + chvílemi divný scénář (chování pod pilulkou, skřípající logika), nic moc závěr = jednovečerní zábava. ()

Laborant

Moje taktika na tyhle filmy je jasná, vždy si pouštim sérii přibližně 10 až 15 nezávyslejch filmů. Když už cítim, že mám mozek z přemíry mozkové aktivity unavený, tak si teprve pustim takovýhle film. Má to šťávu a grády, dobrej nápad a zpracování, nenudí to ale pobaví...... u mě je to plný počet bodů ()

bakeero

Ten film vybočuje ze zástupu ostatní produkce asi tak, jako když si hlavní hrdina vezme drogu, která mu spustí mozek na 100 % a vše okolo se rozjasní. Neskutečně to odsejpá a nelžete sami sobě, že jste si na konci filmu neřekli; sakra, kde bych mohl sehnat takovejhle matroš :-)) ;-) ()

Chosef76

Film postavený na skvělém nápadu aktivace 100% všech neuronů polknutím 1 tbl nové drogy , která vystřelí "postiženého " jako raketu s možností být geniální a těžit z toho.....Občas mám takové sny a proto jsem příběh hltal od začátku do konce ....možná časem přehodnotím a dám plný počet hvězd :) ()

Shakaar

Dlouho jsem uvažoval nad tím jak film ohodnotit. Máme tu spisovatele který je skoro na dlažbě a jeho dávný přítel, bývalý drogový dealer mu nabídne zázračnou pilulku, která je víc než zázračná. Ono opravdu díky ní je Cooper všemocný až to pokládá otázky jako jaktože umí sebeobranu, když ji viděl jen z televize apod. Jako u dalších uživatelů musím potvrdit že film pobavil, ale že bych byl z něho nějak odvázaný bych neřekl. Označení triller tomu nepřísluší už jen proto že celou zápletku definitivně zabil konec, který by mohl být lepší. Nadruhou stranu proč ne...hlavní protagonista může žít zdrogovaný až do smrti. ()

vikino1

U tohoto filmu jsem se královsky bavil. A pokud film splňuje tenhle požadavek, nezbývá než dát 5*. I když pár chyb by se našlo.... ()

Denila

Vysněný život založený na jediné pilulce, no proč ne. Příjemná a ani jednou nepřerušená podívaná, což už o něčem svědčí. Oblíbený Bradley Cooper nesklamal a jen mě znovu ujistil, že je skvělým hercem. ()

Cerion

Všechno je to hrozně hustý a člověka to "probudí." Taky proto dávám 4*. Ale asi jsem od toho neprozřetelně čekal o hodně víc, tak jsem byl trochu zklamaný. ()

Slimakovec

Lidi, neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy. Já, ač velkej fanoušek sci-fi, tomuhle nemůžu dát víc, než jsem dal. Ptáte se, proč? Inu, má se to asi takhle: Opravdu se mi má líbit postava, která je závislá na bobulích a v podstatě udělá všechno pro to, aby mohla získat další dávku? Hm, trochu se nad tím zamyslím. Ne, nelíbí. A mám bejt nadšenej z toho, že tahle (díky bobulím) nesmírně inteligentní osoba vrhne svojí inteligenci do nejšpinavějších vod ekonomiky a politiky a to ne z důvodu vyčištění těhle vod, ale kvůli vlastnímu potěšení a obohacení? Tak to sorry, dámy a pánové, to fakt ne. ()

MEW2

na jedne strane hezky vizualne zpracovany snimek se zajimavym napadem. na strane druhe pak nenaplneny potencial a nedotazeny scenar. slabe 3* ()

MatySkills

Film má hodinu a tři čtvrtě a ani jednou jsem neměl pocit že bych se měl podívat na hodinky, což je dobré znamení. Říkal jsem si co z tohoto tématu půjde vyšťavit a nakonec jsem byl velice překvapen. Svižné, efektní a dobře zahrané. ()

Mathiue1994

Je to něco novýho, něco úžasnýho, něco nepředstavitolnýho. TAKE IT! Jenže to, že to na tobě něco zanechá už člověk samozřejmě musí zjistit sám a nemusí to být moc cool- to platí pro NZT, a když to hezký bude- tak to platí pro Všemocný=80%. Hlavně mam vážně radost, když se objeví další film, ve kterym hlavního hrdinu představuje právě Bradley Cooper. ()

Gardenboy

Slušné spracovanie, príťažlivý námet, skvelý DeNiro, výborné dialógy, ktoré som miestami nestíhal. V tieni Deadly hallows part 2 z multiplexu však nemôžem dať viac ako 3 a postaviť to tak na úroveň blockbusteru. Filmu navyše chýba dotiahnutie a vysvetlenie niekoľkých námetov ako napríklad vražda, časové skoky a podobne. ()

markotter

Originální nápad, osobitá režie, dynamický střih a hrdina, kterýmu jsem všechno, co se stalo a jak se cítil věřil, i když se to samozřejmě stát nemohlo. Díky Všemocnému mi plavba na trajektu uběhla jako voda a to přesně očekávám od tohoto typu filmů. ()

Tamten

Příběh o přiměřeném pitomci, který díky zázračným pilulkám dokáže vydělat na burze. Kromě řešení, že u sebe nemá další dávku, tu nenajdeme žádný dějový problém. Možná mi tu něco uniklo, ale možná tvůrcům unikl z filmu zájímavý děj. ()

PF 2017

PF 2017