Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

stOKYi

Prihliadnúc ku malým chybičkám krásy, maximálneho využitia mozgu a účinkom drogy, musím povedať, že ma film viac než dosť prekvapil. Začiatok trochu pomalší, ale potom to nabralo tie správne gule!! :) Naozaj zaujímavý filmový námet a spracovanie nebolo o nič slabšie. 90%. ()

Madlenka26

Myslím si, že je to za posledné dobu velice dobrý námět. Chtěla bych tu pilulku, ale prosím bez vedlejších učinků. Po pařbě ve vegas se mi Bradley tak nějak zprotivil, a já na to nemohla prvních 30minut přestat myslet, ale potom přišel zlom a já se do filmu maximálně ponořila a měla jsem pocit, že jsem kameraman. Film jsem zhédla 2x , poprvé jsem byla rozhodnutá dát 4* , ale po druhém zhlédnutí musím tu * přidat. Všecky scény na sebe navazovaly a ani jidna nebyla zbytečná, tudíž se nestalo, že by byla scéna která by zaplácla prázdné místo. Velice dobře využitý nápad, jen mám ve filmu pár nesrovnalostí, ale to už je jen deatil. Ale po skončení filmu jsem prohlásila ,, No tak to bylo husý'' a ihned to musela někomu doporučit, což je pro mě známka kvality. Moc bych si přála, aby se taková pilulka objevila u nás na trhu :D Proč když režiséři s fantazii něco takového vymyslí, tak bymohly vymyslet jak to zrealizovat. Já jsem unešená :) ()

Radiq

Nevim proč, ale tenhle film mi v něčem připomínal Počátek. Asi těma vizuálníma hračičkama, to se jim fakt povedlo. A mimo to samozřejmě taky skvělá story, která byla originální a chytlavá. Každej si určitě teď řiká, že by to chtěl zkusit taky, co? Doporučuju zkusit (tenhle film)... ()

bartias

Neil Burger zase láká diváka hádat, o co tady sakra jde, v dobře natočeném bystrém thrilleru s lákavým hereckým obsazením. Ale i když se vám nechce přemýšlet, Všemocný funguje jako zábavná, svižná podívaná, která uteče jako nic. ()

abenino

Zázračná pilulka, která z vás udělá všemocného? Proč ne. Eddie Morra (Bradley Cooper) se jako obyčejný člověk řítí na samé dno. Je lenivý, neudržovaný, opustí ho přítelkyně a ani pracovně se mu nedaří. Jednoho dne ho potká jeden známý a nabídne mu pilulku, která mu pomůže dát si život do pořádku. Od té chvíle je film jako nekontrolovatelná střela, u které nevíte, kdy a kam vlastně dopadne a zda vás zabije či přežijete. Velmi zdařilý film bez nudných, hluchých míst, s dokonalou kamerou a kvalitním hereckým výkonem Bradleyho Coopera. ()

sir-dave

Tak už vím proč se Helenka drží tak dlouho na špici :) Vše se točí okolo drogy NZT. Když Vám někdo nabídne záhadnou pilulku, tak u každé bude nějaké ALE. Bradley Cooper dostal prostor aby se s tím vypořádal lépe než jeho filmový švagr. Poměrně svižný thriller s dobrou ústřední dvojkou. Osobně akorát příliš nemusím filmy postavené na drogách... ()

StanislachKo

Jediné dva plusy - perfektný vizuál a De Niro (ktorý už je v takom hereckom štádiu, že sa nemusí vôbec snažiť hrať, či inak namáhať, bohate stačí ak vo filme proste je), ale čo to bola za scenáristická zvrátenosť? Nemohol som sa ubrániť pocitu, že scenár sa písal v strašnom kŕči ako keby počas nakrúcania (Bradley sa nanuckal krvi mŕtveho padoucha a zabil iného padoucha piánom (??? To sa za celú kariéru nepodarilo ani Stalonovi!) Zhruba od polovice síce tempo stúpalo, ale príbeh šiel pod kytky... A na záver už z tak sľubného úvodu nezostalo nič. FAIL! ()

tomeek

Mě se to teda popravdě dost líbilo. Sice je pravda, že film má brutální potenciál v námětu, ale nevyužívá ho naplno (ale to proto, že je to podle knihy), proto zbývá poměrně komornější podívaná. Nejlepší část filmu je ten začátek, kdy se Eddieho schopnosti začnou rozvíjet a on překonává sám sebe (skok do moře, psaní knihy), ale bohužel ke konci ta kandidatura mě už trochu nezaujala - naopak ruský lichvář a jeho momenty mě bavily opravdu dost :) Škoda, že se děj trochu víc nezabývá tou vraždou modelky, když měl Eddie výpadek. Jenom se to jednoduše odbylo a šup od toho. Ale zklamaný nejsem ani trochu :) 3,5* ()

andrii

Pryštící hypnotická vizuální kaskáda v matrixové dimenzi. V hlavní roli zázračná tabletka, která dělá divy, ale má i své "mouchy." Supermanovský všeználek, cool sympaťák Bradley Cooper, je díky této nadpozemské pilulce vždy o krok napřed. ()

panMartin

Všechno mě vtáhlo do děje hned od začátku s výborným startem. Hlavním motorem tohoto filmu je jednoznačně jeho příběh. Děj je svižný, má spád a ve filmu najdete jen minimum slabších míst. Výborný námět, docela chytrý scénář a skvělé obsazení. Cooper zvládl velmi dobře, De Niro nezklamal, i když toho moc nenahrál, ale zdaleka nepatří do starého železa. Co byste dělali vy, kdyby jste se dostali k pilulce, která Vás může udělat bohatými a mocnými? Jedinný co bych změnil konec filmu, rozhodně ne happy end! Jinak naprostá spokojenost. ()

Doudis19

Dokud se hlavnímu hrdinovi vše daří jak na drátkách, má na co si vzpomene a násobí své konto, tak se jedná takřka o bezchybnou zábavu, plnou vychytaných detáilů se senzačně vyhrátou kamerou, jenže jen co na scénu nastoupí zápletka, hrdina jde "překvapivě" k šípku, začně panikařit a i když má čtyřciferné IQ páchá jednu nelogičnost za druhou, v těch chvílích i divákův zájem strmě klesá. Ale vždyť vzhledem k obecně nejčastějšímu pudu závidět (zvlášť chlápkovi co se ani před proměnou neměl nijak zvlášť zle) by to mělo být právě naopak!? Jediná logická odpověď co mě napadá, že za tím stojí Bradley Cooper! Takovému neúplně typickému klaďasovi vypůjčil svou vyzáž sympaťáka a povýšil hlavního hrdinu na takovou úroveň, že by jste mu svěřily úspory a ještě mu za to poděkovali. Stejně jako povýšil svého hrdinu, povýšil i celý snímek do pozice zatím největšího překvapení roku. ()

Cedr

Skvělý námět a moc pěkné vizuální pojetí (obzvlášť téměř nekonečné zoom-in záběry). S takto jednoduchým ale naprosto chytlavým námětem šlo ze scénáře však vytřískat mnohem víc. Chtělo by to víc situací, kdy hlavní hrdina pod vlivem drog těží ze své superinteligence, protože tyto scény byly nesmírně zábavné. Škoda jejich nedostatku. ()

chelseaman22

Těšil jsem, jak blázen na svého oblíbence B. Coopera. Naneštěstí mne celý film zklamal. Typický film z americké produkce, jež sází na ohromení diváků obohým motivem. Tento akt zaručeně producentům filmu vyšel - film je "koukatelný". Bohužel, scéna, v níž se Eddie Morra "naloká" pár mililitrů nepřítelovo krve, mi vzala veškerou chuť. Modré oči se rozzářily a Eddie byl všemocný. Na hlavu postavené konstatování Eddieho, že se zbavil závislosti na NZT a dokáže fungovat bez něj bylo vskutku humorné a já s radostí film vypnul. 55% ()

Triple H

čo sa mi páčilo: 1) nápad, 2) vizuálne nápadité, 3) typovo ideálne obsadený Cooper, 4) svižný a zábavný dej, 5) chlípanie krvi zo zeme, 6) záver. čo sa mi nepáčilo: 1) nekonečná zásoba tabletiek, 2) hrdina možno v niektorých okamihoch mohol byť inteligentnejší. Suma sumárum: Vôbec mi nevadilo, že Burger sa nesnažil o filozofickejšie, či hĺbavejšie poňatie tejto látky - naopak. Celkovo veľmi príjemne prekvapenie. ()

Hafran

Dobrodružný nářez dnešních dnů. Věřím, že dnešní děti sní spíše o pilulce, která z nich udělá šarmantního macha a zvíře na finančních trzích než o projížďce s nějakým Vinnetouem. I přes jednoduché a trochu prvoplánové podání jde o příjemně narcistický film s parádní vizuální stránku, kterému to šlape a ukazuje po delší době světlou stránku masové produkce. ()

Saraph

Pro mě zatím nejlepším mezi snímky podobného nádechu, jako jsou Pí, či Fenomén. zatím mi vždy chyběla nějaká akce. Řekněme, že hlavním protagonistou je supergénius, ovšem rádi bychom se dozvěděli, jaký by byl život jednoho takového člověka. V tomto ohledu mě Limitless rozhodně nezklamal. Droga, která umožní využívat mozek na 100%, to tu ještě nebylo. Eddie si užije svou zábavu, ovšem neutají pravdu na dlouho a objeví se další zájemci o tuto umělou genialitu. Přesně tak, jak bychom to mohli v běžném životě čekat. ()

Vitow

Dá se na to koukat, není to nijak překvapivé, má to takové smysluplně slabší chvilky, když se snaží vysvětlovat jak funguje ten lék a mozek, ale za to může spíše ten sci-fi žánr. Akční sekvence jsou příjemně zpracované. Hudební podtext nijak nenadchl ani neurazil. Každopádně jako nenáročný akčňák před spaním bych to doporučil, není to nijak hloupé ani přehnané. ()

PF 2017

PF 2017