Jamada je studentka střední školy. Přestože je stále panna, její mysl se kochá představou mít sto amantů pro příležitostný sex. Nakonec se ale zaměří na spolužáka Takašiho Kosudu. Že by to byl konečně on, ten pravý a jedinečný, který ji zbaví jejího břemene – panenství? (Zíza)

Roby

Kdo říká, že chlapy myslí jen na to jedno, ten ještě neviděl B Gata H Kei. To je vážně historicky snad poprvé, kdy jde jedné dívce jen o to jedno a to zbavit se svého břemena a najít si stovku dalších "nabíječů". Tohle je vážně k pokukání a poslední dva díly to byl vrchol sexuální katastrofy. Hodně jsem se nasmál a to byl asi i účel série. Nenáročné, ale přesto vtipné zkrátka něco na pobavení a uvolnění 80%. ()

ScarPoul

Neuveriteľne vtipné animé. Po všetkých tých filozofických dielach som sa školskej romance celkom obával, ale zhltol som všetkých 12 dielov naraz. Ľahko erotické, neskutočne vtipné a pritom s náznakmi pekných a skutočných emócií. Kto bol raz zaľúbený do spolužiačky tak mu to vie priniesť niekoľko pekných spomienok. A je to hravé a farebné a plné fajn náznakov. Čo na tom že sa Yamade nedarí naplniť svoju túžbu. Aj napriek neustálemu prevaľovaniu ústredného motívu a možno trochu zbytočnému naťahovaniu, sa jedná o veľmi príjemné a funkčné dielo. A veľmi rád sa k nemu znova vrátim. 100%. ()

Hees

Bláznivé anime kde hlavná hrdinka Jamada chce prísť o panenstvo a vybrala si na to absolútne nevinného panica Kosudu, ktorý nechápe čo sa s ním deje. Námet výborný a vtipné situácie naozaj sú v tomto anime tým hlavným korením prečo sa oplatí pozrieť. Je tu aj dosť veľa nevinných sexuálnych narážok a dosť veľa trápno vtipných situácii kde Jamada síce niečo chce, ale hanbí sa, že jej očervenie celé telo. Ak chcete oddychové anime, pri ktorom sa nasmejete a budete chcieť vedieť ako to dopadne, tak toto naozaj nevynechajte hlavne pre jeho námet a nápady je naozaj unikátne a vtipné. Kosuda sa k Jamade až náramne hodí povahovo takže nejaká tá chémia v tomto anime je. Jamada je streštená osoba plná prudkého chovania bez rozmyslenia čo rozmýšľa no trošku moc sexuálne a Kosuda síce nie je pravý opak, ale dokáže v tomto anime veľmi pekne reagovať a preto to nie je len hlúpe anime, ale má niečo do seba. (Hodnotenie 3,5) ()

Zíza

No, a teď už si stačí jen přát, aby zasunul... X-D První anime, kde je to holka, která se chce zbavit "břemena" - panenství. Takže už jen kvůli tomuhle námětu to určitě stojí za to zhlédnout (teda spoň mně stálo). Opravdu mě bavilo ale jen 5 dílů - první dva a poslední tři. A věřte mi, že každej díl jsem se modlila, aby se konečně spolu vyspali... :-) Taková jsem já, přející. A i když tvrdím, že se mi dohromady opravdu líbilo jen pět dílů, tak nechci, aby to vyznělo, že ten zbytek za nic nestál. To určitě ne, prostě byl jen slabší. Opening i ending byly krásně divoký, "prdlý" jako hlavní představitelka. Není těžké se při nich vrtět do rytmu. Pokud vás zajímá, jak vypadá nadržená kreslená středoškolačka, tak si to určitě nenechte ujít! ()

Monoxid

Oh god... Je to trapný, je to natahovaný a je to napráskaný klišé až po střechu (počkat, byl tam i školní festival? jó, už si vzpomínám). Přesto se na to nejenom dá koukat, dokonce se u toho můžete i celkem pobavit. O moc víc se k seriálu tohodle typu asi napsat nedá. Yamada je naprosto typická hrdinka, pouze s přemršťěným faktorem úchylnosti. Mimochodem, nikdy jsem si nemyslela, že to se mnou zajde tak daleko, ale myslím, že mám OTP. ()