Když se Jimmyho otec stane obětí brutální vraždy, najde zdrcený mladík útočiště u strýce Leonarda - bývalého důstojníka SAS, který má ve městě na starosti podzemní sklady. Jednoho dne narazí v bludišti chodeb na Francise. Jimmy ho začne podezírat, že plechový sud v jeho kóji ukrývá stopy zločinu. Když do ní pak násilím vnikne, jeho podezření se potvrdí: došlo k vraždě. Se svým objevem se svěří strýci. Na policii se podle nich spoléhat nedá, rozhodnou se proto pro přímou konfrontaci a chystají se vloupat do Francisova domu. Jimmy ale brzy zjistí, že se vydal po cestě, ze které není návratu… (oficiálny text distribútora)

Fr

Někdy zabijou dobrýho člověka a poldové s tím nemůžou nic dělat..... Kromě toho, že v městském skladišti není signál, chodí tam (nečekaně) dost divných lidí. A protože to má bejt napínavej thriller, bere do rukou spravedlnost jedinec. Debilovina s herci co nemají charisma, vzbudí nejvíce emocí tím, že konečně skončí. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Soudím člověka podle toho co má na sobě a ne ve skladu. 2.) Souhlasím, že každej parchant zasluhuje rozmlátit hlavu kladivem. 3.) Věřím, že hrabat se ve věcech cizích lidí může bejt sranda. 4.) Protože spravedlnost je kurevsky těžká práce. 5.) Předešlá slova jsou ,,hadry“, protože Australané neumí natočit špatnej film. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

MM_Ramone

Jimmy je mladý muž, ktorý prežil traumatickú udalosť. Priamo pred očami mu ozbrojený lupič zabil otca. Po pohrebe sa ho ujme jeho strýko Leonard. Ten je správcom veľkého mestského skladiska. Živí sa prenájmom skladovacích kóji. Zamestná u seba i svojho synovca. Spoločne zistia, že jeden z ich klientov je zrejme vrah. Obsah jeho kóje a interné video záznamy tomu jasne nasvedčujú. Rozhodnú sa vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Vkradnú sa do jeho domu a zabijú ho. Lenže boli ich podozrenia naozaj opodstatnené? Zabili vraha alebo nevinného človeka? ** ()

Campbell

Storage je parádní thriller který mě dost bavil. toho chlapa mi bylo dost líto, celej ten twist je parádní a zábavnej. Jen škoda že posledních 15 minut je takových zdlouhavých. Ale i tak se jedné o dobře zahranou podívanou. Hlavní herec je sice takovej ufňukanec, ale co? Proč se nebavit. ()

Hunter2222

Taká práca v skladišti môže byť celkom zaujímavá. To prostredie určite je, hlavne pre thriller. Plno buniek, v ktorých ľudia skrývajú rozličné veci. Svoju minulosť, harampádie na výrobu metamfetamínu, ale aj iné nelegálne veci. Na škodu je pre film hrozne dlhý rozbeh, počas ktorého sa nič významné nedeje. Potom to rýchlo príde, takmer hneď pointa, pár napínavých scén a je koniec. Pre mňa je tento film niečo málo nad priemer, veď tomu zodpovedáajú aj herecké výkony a logickosť konania postáv. ()

honajz

Takový malý televizní thriller s nijak překvapivým dějem i koncem. Když máte v ději jen čtyři postavy, moc toho vymyslet ani nejde.   Mladík se vrací s otcem z kina, kde byli na filmu Charlese Bronsona. Jenže skutečnost je jiná než film a při přepadení v metru je otec zabit. Mladíka se ujímá strýc a zaměstná ho v city self storage, tedy obrovském skladišti pro veřejnost, kde pracuje i mladá, poněkud kypřejší dívka, ale myslí si na ni strýc i mladík... Samotné prostředí působí samo o sobě hodně depresivně, strýc může na kamerách sledovat většinu částí skladiště, a mladík jednoho dne objeví náhodou zákazníka, který se ve své kóji chová podezřele. To jsou všechny postavy příběhu, který se jen v prostřední části přesune do vily podezřelého zákazníka, aby se pak zase poslušně vrátil d skladiště, jež skrývá ještě další tajemství. Problém s filmem je, že ona navozená atmosféra, podporovaná ruchovou stopou, velice rychle odezní, a když dojde k překvapivému zvratu v půlce filmu, zůstane poté už jen u honičky kočky s myší. Což je hrozně málo na finále, protože ze čtyř postav v té chvíli jsou naživu už jen tři. Sice následné dvě smrti jsou překvapivé a dobře natočené, co se triků týče, ale osobně mi tak nějak bylo úplně jedno, kdo vyhraje, a kdo ne. Jako divák jsem neměl vztah ani k jedné z postav, i ta holka mi vlastně byla ukradená, a to si myslím u thrilleru není dobře. Čověk by měl nějaké postavě fandit a držet jí palce až do konce. Navíc jen tři, čtyři prostředí dávají filmu spíše pocit televizního studentského projektu. Disk načíná protipirát, tři plus jedna upoutávka, dvě z nich pak najdeme v hlavním menu plus tři jiné, na jiné filmy, a to je vše. Žádné bonusy. ()

SOLOM.

Tak v těchhle prostorech by se vyřádili ti maníci a buchty z Války Skladů. Od Australanů jsem očekával další mrazivý thriller, ale dostalo se mi takového netypického nedodělku. Příběh by možná sám o sobě nebyl tak marný, kdyby tu po logické stránce nebyl děravý jak ementál. Mladíka bych ještě pochopil, ale strýc byl dobrý magor. Po morální stránce nad tím šlo přimhouřit oko, ale zřejmě to měl v hlavě ještě z války dobře pomotané. Co se Saskie Burmeister týče, po tváři to nebylo škaredé děvče – jen ty mrdačky v oblečení mi lezou krkem – to už je do filmů nemusí cpát vůbec, takže tady srážím jednu hvězdu a nakonec dám podprůměrné dvě hvězdy, protože jsem od toho očekával mnohem více. 45% ()

Caelos

Nebylo to zase tak špatné, výlet do domu byl docela působivý a i to skladiště je celkem děsivé. Tedy děsivé, prostě špatně osvětlené chodby a spousta dveří, že jo. Původně jsem chtěl dát tři, jenže konec to zabil. Ono, na konci je pár překvapení, resp. film se nedrží zaběhnutých klišé (jak byste to od filmu s podobným hodnocením mohli relativně čekat), ale to je tak vše. Jimmy je těžký nesympaťák, většinu filmu se tváří jako by měl slzy na krajíčku (možná se tak narodil, možná je to mejbelín) a hrozně mě sral. Leonard, ten se mi naopak líbil. Tedy ne tak že bych se na něj vrhnul, začal ho zuřivě líbat a dobýval se mu do džínů, ale byl uvěřitelný a jaho postava byla zvládnutá dobře. Ta holka (fakt nevím jméno, nějak Zil, Vel, Hip hop, Tic tac, co já vím, cool jméno prostě) byla tak trochu tuctová a největší herecký koncert měla při sexu. Takže tak, Skladiště není nijak hrozný film, prostě jeden z těch filmů. co uvidíte, napíšete k němu mimokomentář a po zmáčknutí butónu "odeslat komentář" na něj zapomenete. A nejlepší scéna z filmu? Přece Přání smrti 2 na plátně v kině:) ()

BoPo

Dobré. Nič viac, nič menej. No keby to do rúk dostal takový Fincher, hlavné mužské postavy by obsadili Clooney a DiCaprio a ženskú napríklad Kate Beckinsale, tak tu z toho máme veľmi zaujímavý filmový projekt. Nápad z obrovským skladiskom, v ktorom veľmi rôznorodý ľudia uchovávajú svoje cennosti a tajomstvá a jediný kto má ako taký prehľad o tom čo sa tam odohráva je správca. Aj Vám sa v hlave odohráva zaujímavý príbeh. Možno niekto spraví remake podľa mojich predstáv. ()

Terva

Víte, Jimmy ( Matt Scully ) je posera a strašnej všetečka, do všeho musí strkat nos, vůbec jsem mu nefandil. Ale nakonec se to otočilo proti němu a strejda Leonard ( Damien Garvey ) mu ukázal, jak se to dělá. Film, který se převážně odehrává ve sklepení městského skladiště, uchovává několik tajemství. Jimmy je chce prozkoumat a má k tomu hezkou společnici Ziu ( Saskia Burmeister ), která mu pomáhá. Jenže, někde se stala chyba a děj se otáčí skoro o 180 stupňů. Podprůměrný thriller se scela očekávaným koncem. K poslechu je tady třeba Black and Blue od Disinfuktor nebo The Mill song od Dovetial. ()

mysiak

Austrálsky thriller..no rozšírme si obzory..a rozširujeme si ich dobre..celkom napínavý, solídne bežiaci thriller, síce s minimum hercov ale dobrou atmosférou, dobre natočenou a dobre urobenou...týmto filmom si určite nepokazíte večer...oplatí sa vidieť ()

dyfur

......myslel som ,že budem príjemne prekvapený......chlapcovi zavraždia otca - ujme sa ho strýko ,ktorý slúžil v SAS....tak čakáte priemerný thriller na zabitie času - extra neočakávate, ale aspoň štandart  a tým, že to nie je made in USA.....hádam to prekvapí....ale je to ešte sprostejšie ako by to točili američania .... vrah jeho otca sa nenájde  - ani sa tomu -celý film nevenuje a ide to  do tak blbého - vykonštruovaného príbehu....hmmm ozaj nie....nepozerať viackrát..... ()

Caminzind

Nothing special. Komorní mix Dextera, Death Wish a Okna do dvora, jenom bez okna a s naivní, leč stylovou pointou. Herci zajímaví, avšak ne vždy přesvědčiví. Dobrá hudba. Lepší dvě pecky: 55% ()

MartinNDL

Cherchez la femme. Aneb krásnej obličej odvádí pozornost od velkýho pozadí. Ten nesvlečenej sex nebyl pokus udržet nízkej rating ani projev feminismu, je to klíč pomalýho diváka k odmítnutí filmu. Můžeme zůstat u dívčí postavy jako metafory v hodnocení, protože vzít si na to strejdu Leonarda, byl bych možná moc zlej. Tak co k tý holce ještě? Je to takovej ten typ, co nejdřív vypadá rebelsky a nepřístupně, sofistikovaně sexy a hluboce a nakonec brečí. Když jsem u konce, tak s lehkým spoilírkem podotýkám, že kulka mezi oči jako popření žánrových pravidel má význam jenom tehdy, když po ní nenásleduje ještě asi 8 minut nudnýho klišé blití. ()

bourec

Tak sem si řikal,australskej horor,to nebude špatný.Ale bylo.Do půlky filmu jsem čekal,co se z toho vyklube,spřádal sem různý konspirační teorie,a nakonec to bylo to nejdebilnější,kam se ten film mohl ubírat.A když si vemu to prostředí skladů,tam se mohlo rozehrát opravdu brutální představení.Škoda.40%. ()

ecceHOMMO

Len priemerný triller ....spočiatku pomaly plynúci, ale so slušnými zvratmi.....ešte to chcelo viac zhutniť, vložiť viac energie a napätia......rozhodne však nie zlé... ()

zdenny

Film měl slušný potenciál, který zůstal nevyužit. Celkem brzo divák odhadne, jakým směrem se bude děj ubírat. SPOILER: Pravdou je, že jsem byl dost překvapen, když strýc odpráskl tu mladou holku. Myslel jsem, že to oba mladí přežijí. :KONEC SPOILERU. Jinak myšlenkou trestu smrti a potrestání bez soudu se zabývá mnoho lepších filmů. Ale pro zkrácení dlouhé chvíle tento film není úplně ztracený. ()

Kosmik 1

Průměrný thriller, který nic nového nenabídne. Neurazí ani nepřekvapí. Spíš taková pohodovka na víkendový večer strávený v dobrém rozpoložení na gauči u televize. 50% ()