ŽELVY NAVĚKY na nás útočí ku příležitosti oslavy pětadvacátého výročí jejich vzniku. Zápletka se točí okolo cestování paralelními vesmíry, kde Leonardo, Michelangelo, Donatello a Raphael z animované série roku 2003 spojí síly se svými dvojníky z oblíbené verze seriálu roku 1987, aby porazili Trhače a překazily jeho plán, který by mohl vést až ke zničení celého vesmíru... (3DD!3)

Lefty86

Tak pořád to jsou Želvy ninja a méně bych nedal i kdyby si to zasloužilo,ale asi ani nezaslouží. Želvy z původního seriálu z 88. roku se skrz dimenzi dostanou k těm z roku 2003, příběh je jednoduchý, animace taky, vadilo mi že ty naše původní želvy byli spíš za hlupáky a zbabělce než bojovníky, trhač poněkud kýčovitej a ten původní taky za blbce :-/ Radši doporučuju film z roku 2007, je o dost lepší. ()

TERRORDROME

Už nejaký čas som sa na tento animák chystal a zhliadnutie nového hraného filmu moju chuť podporilo. A bol to teda masaker, od začiatku do konca čistý chaos a bordel kde sa v zbesilom tempe márovali zástupy postavičiek. Roboti, mutanti, dvaja trhači ( tretí sa len mihol ), Krang, Bebop, Rocksteady, April, Casey, Hun... a 12 kusov korytnačiek. Verzia z roku 2003 stretáva 80-tkovú verziu samých seba z inej dimenzie a vo finále aj základnú čiernobielu comicsovú formu. Novším, drsnejším a hranatejším korytnačkám pripadajú tie osemdesiatkové, o hlavu nižšie, značne stupídne a neváhajú to dať najavo, z čoho vyplývajú najlepšie fóry. Aby nie, tí magori sa neustále chechtajú, žerú pizzu, hádžu nezmyselné hlody a svojich protivníkov najradšej zasypávajú odpadkami. Tento film síce vzdáva poctu turtlemánii, ale napriek tomu je usieranie si z vlastnej mytológie jeho nosným pilierom. Dostalo ma keď sa osemdesiatkový Rafael obracal smerom k divákom a chudák rozbesnený zmutovaný Hun to drvivo nechápal. "S kým to sakra hovoríš, nikto tam predsa nie je!" Vrcholom tohto je návšteva osemdesiatkovej dimenzie kde je to samý pankáč a April v "montérkach" ohrozuje zmutovaný banán. Osemdesiatkový trhač je klasický blbec a jeho novšia Utrom verzia zas mimozemský psychopat, akýsi fialový slimák v roboobleku čo chce vymazať celý svet. Vlastne všetky svety a preto potrebuje nájsť ten prvotný. Kto korytnačky nepozná bude asi čučať ako puk, pretože Turtles Forever sa z ničím nepára a nevysvetľuje a ak neviete vo co go, tak oni vám to nepovedia. Ani to nemá žiadny rozbeh, postavičky proste naskáču na scénu a v prekotnom tempe tam poletujú a šaškujú až kým všetci svorne nezmagoria. Kvalitný korytnačí bengál pre fanúšikov. ()

Landauer

Fakt nemůžu dát míň. Ten film je skvěle vystavěný, plný nápadů a ani na vteřinu nenudí. Je tam všechno. Fanoušky želvího fenoménu potěší vrchovatě. Paráda! ()

JK-Stinger

Parádní pocta všem želvím reinkarnacím (třeba i těm nepovedeným), kdy ty nejoblíbenější spojí síly s těmi nejmodernějšími proti nejlepšímu a zároveň nejtroubovitějšímu zloduchovi na světě (i když je fakt, že moderní Trhač už je tak trochu jiná kapacita). Spousta dobrých fórků, spousta želv a zajímavý příběh. Pěkný památník pro kultovní fenomén. ()

Luk Skywalker

Návrat do mých dětských let, ale tento příběh moc pro děti není (pokud si nelibují ve sci-fi zápletkách). Nejdřív, když jsem viděl ty "nové" želvy, tak jsem si říkal: "Co to je?", ale za chvíli tam byli staří známí i se svým humorem. Zápletka velmi dobrá, kvalitní humor, mnoho dimenzí, prostě kvalitní film. ()

Psycho.R

Stará láska je z nerezu. Ovšem želvy z roku2003 se mi moc nelíběj´ chybí jim jisté kouzlo. Kdyby nedošlo k zesměšňování verze 88 dal bych o hvězdičku víc. ()

Camarro14

Cowabunga! Turtle Power! It's Ninja Time! ... k 25. výroční neexistuje krásnější pocta, pro tuto legendární partu s níž jsem vyrůstal a která pro mě představuje srdcovou záležitost mezi komiksy, než je tato !!! ()

GoloBB

Nechápem tie prehnane vysoké hodnotenia, otras animácia, otras synťáková hudba...nápad bol fajn ale prevedenie nie... Ale tak hlavné korytnačky boli tie kockaté ktoré u nás nepoznáme=novodobá spotrebka pre dnešné deti-z nich asi vychádzal aj ten zvyšok... ()

blondboss

Ninja film vytvorený k výročiu vzniku ninja korytnačiek tak, ako ich poznáme. Skvelý nápad s príbehom o cestovaní medzi dimenziami, kde sa mohli stretnúť všetky postavy, ktoré doteraz v rámci korytnačích sérií existovali a bolo to úplne super. Staré a nové ninja korytnačky, starý a nový Shredder, starý a nový Splinter, stará a nová April, k tomu aj Bebop, Rocksteady, Krank, Hun a Casey. Všetko dokonané a skvelý animák na svete. Toto ma naozaj bavilo a štyri hviezdy ako vyšité. TURTLES FOREVER! 80 % ()

Agent24

Film k oslavě želvího výročí. Želvy (1987), potom (2003) a taky z komiksu se spojí, aby zastavili Trhače (2003). Pěkný animovaný film. 100% :-) ()

Cool.Mila

Super, jsem plny nostalgie, hezka pocta k 25 letemu vyroci vzniku Zelv Ninja. Jejich nove pribehy jsem nikdy nevidel, ale porovnani charakteru s jejich starsimi polovickami bylo dost rozdilne. Nikdy jsem si neuvedomil, jak detsky mohou 80kove verze pusobit, ale pridalo to pribehu na humoru. Ted by to chtelo pokracovani CGI Zelv Ninja. ()