Drž se pro lásku. Připravte se na smích a slzy. Marley Corbett (Kate Hudson) je mladá, krásná, divoká a zábavná slečna, má ale strach si pouštět lásku blízko k tělu. Ačkoli je zvyklá brát všechny nesnáze s humorem, návštěva lékaře (Gael Garcia Bernal), její život zásadně změní. Oba jsou vtažení do dobrodružství vzájemného poznání, které jim pomůže odkrýt věci které nepovažovali za možné. (oficiálny text distribútora)

J.Cobra

Tomu říkám citové vydírání dávkované po kapkách, prokládané chlácholajícími, lehce ubezpečujícími scénami, že vše dobře dopadne, i když dobře víte, že je to lež. ()

RafaKrakal

Ačkoliv romantickým komediím moc neholduji, tato mě příjemně překvapila. Nejenže ústřední téma filmu je vcelku originální, ale i herecké výkony jsou poměrně solidní. Vyjma úvodních 20 minut, které byly vyloženě otravné nemám v rámci žánru co vytknout a hodnotím 75 procenty. ()

hrumsrt

Melancholická romantická komedie s výbornou Kate Hudson... Ona ten snímek dělá alespoň nějaký, aby neskončil v rutinním průměru. Bohužel příběh není nikterak originální, ba naopak neodpustí si několik žánrových klišé. Někdy hapruje i ozvučení rozhovorů na veřejnosti, což považuji za opravdu velkou chybu, když dialogy sotva slyšíte. Celkově spokojenost, snaží se být něčím víc, ale i tak už to nějak proběhlo jinde. 50% ()

Simo16

Som dojatý, Kate Hudson posobí tak živo, tak energicky na to, že umiera.Skvelý film, bavil som sa, súcitil som, užíval som si to, skrátka, skvele strávený večer a moja Whoopi, moja Whoopi :) ()

HaniRM

No, oh my Whoopi! To byl nejhorší film, co jsem za poslední dobu viděla a nechápu, jak jsem mohla vydržet tu hodinu a půl téhle "romantické komedie" na motivy sexu ve městě a restless? Malá Goldie, ač už nalíčená "jsem přirozeně krásná" nebo "halooo umírám" vypadala celou dobu jako zmoklý pudl. Celou dobu jsem čekala, že dojde k nějakému zlomu a film bude aspoň trochu vtipný/poučný/whatever ... Hvězdička za pár vteřinových světlých míst ... ()

lobo87

Príjemný film s nepríjemným námetom. Na prvý pohľad by sa dal čakať ľahko stráviteľný romanťák na nedeľné popoludnie, ale človek dostane slušnú porciu drámy a emócií. Priznám sa však, že hlavná postava mi bola chvíľami trošku nesympatická (neviem, či to bolo jednoducho postavou, ktorá bola dosť uletená, alebo Kate Hudson, ktorú mám však celkom rád)... 65% ()

punka27

Pekné, neviem síce čo to mám momentálne za citové rozpoloženie, ale neubránila som sa slzám. Páčilo sa mi prostredie, domček.. mestečko.. hercov by som asi volila inak, ale nakoniec to nebolo až také zlé... ()

rigby

Začátek vypadá docela slibně. Živočišná a zcela přirozená představitelka hlavní role, živočišný příběh. Bohužel to pak začne sklouzávat místy do přehnaného slzavého sentimentu, který jen podpoří ubrečeně dojemný závěr. Nakonec je z toho jen příjemně průměrný film, na který stojí za to se podívat. ()

mseet

Jako romantická komedie to propadá. Většinu času se však hraje na melancholičtější strunu a v této poloze disponuje děj mnohem větší působivostí. Nenechte se mást rozesmátým plakátem, ten naopak odrazuje. Skrývá však nečekaně silný příběh. 65% ()

klapqua

Idem sama proti sebe, normálne tento žáner nemusím.... ale nedalo sa mi nezamilovať si tento film. S touto vážnou témou pracuje film naozaj veľmi jemne, ba až milo, aj keď to vyznie asi čudne. Hrdinka sa postavila chorobe čelom a rozhodla si tie posledné dni jednoducho užiť, s tým, že treba aj doriešiť isté vzťahové vecičky. Na prvý pohľad klišé ako ďas, ale v celkovom kontexte z toho vyšiel naozaj celkom príjemný oddychový snímok, ktorý dokonca človeka nabudí aby si svoj život vážil a žil ho, nielen prežíval. Kate bola v tejto role veľmi fajn, sadla jej jak riť na šerbel a Gael... fešák ako vždy. Skvelá záverečná hudba. ()

kolodej1

podobných filmů už jsem viděl víc, i takové s podobně laděným přístupem k smrtelné diagnóze, kdy si hrdinka svou nemoc nechtěla moc připouštět a snažíla se chovat jako by se nic nedělo. Tohle patří k těm lepším filmům s touto tématikou. Kladem je pro mě výkon Bernala a také, že film příliš neždíme z diváků city, mínusem je značná předvídatelnost děje a zbytečné momentky s Whoopi. 70% ()

black8

Romantická komédia, ktorej ústredná téma je smrť, takže sa veľa nezasmejeme. Zaujímavé spracovanie, výborná Kate Hudson. Slniečkovú povahu jej postavy by asi chcel každý smrteľne chorý človek (a nielen ten). Príjemná podívaná. Prečo nie. ()

NikaIn

Keď čítam niektoré recenzie,pochybujem o tom že sme videli ten istý film.Ja som absolútne očarená.Úsmevné, dojemné, romantiky tak akurát.Nemala som pocit,že to silou mocou tlačilo na pílu,práve naopak.Bolo to natočené s takou ľahkosťou,usmievala som sa a ku koncu som plakala,pretože je to proste normálne, že vás smrť dojme,že je vám tej úžasnej pozitívnej osôbky proste ľúto.Pre mňa má hodnotu film ktorý má emočne dostane a tento má dostal ,tak ako dávno nie.Za mňa plný počet. ()